Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu IV Trzciński Bieg Wzdłuż Murów i Nordic Walking

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 BERNACKI MARIUSZGRYFINO1976MODLITWA BIEGANIA GRYFINO10 km  MTak 
2 Białek BeataŻarczyn1976biegam bo lubię10 km  KTak 
3 Bielawska AnnaTrzcińsko Zdrój1984 10 km Gmina Trzcińsko-Zdrój
 
KTak 
4 Błoniarczyk KrzysztofChojna1967AGB NYGUS10 km  MTak 
5 Bogusz GrzegorzMyślibórz197610 km  MTak 
6 Bukiel KrzysztofKostrzyn nad Odrą196110 km  M 
7 Ceberek-Płotczyk MarcelinaSzczecin19555 km Nordic Walking  KTak 
8
 
Cel EdytaOstoja1970OSTOJA10 km  KTak 
9
 
Chciuk RafalKostrzyn Nad Odrą 1987Kostrzyn 10 km  M 
10 Chruślak DawidNowogard198510 km  MTak 
11
 
Czekalski TomaszChojna1980Amatorska Grupa Biegowa NYGUS Chojna10 km  MTak 
12 Gawroński ArturZielona Góra1976Xnorwag. Better In Time!10 km  MTak 
13 Gontarz KarolTrzcińsko-Zdrój199910 km Gmina Trzcińsko-Zdrój
 
MTak 
14 GORSZKA DAMIANSZCZECIN1997Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
15 Górski Bernard Mierno 1962-10 km  MTak 
16 Grzelczak GrzegorzChojna198110 km  MTak 
17 Guzikowski TomaszSzczecin1979GUZIK Team5 km Nordic Walking  MTak 
18 Hałka JustynaŁobez1980ŁKB "TRUCHT"10 km  KTak 
19 Hałka ArkadiuszŁobez1976ŁKB "TRUCHT"10 km  MTak 
20 Huszcza BernardetaDębno1979Akcja motywacja 10 km  KTak 
21 Jabłońska AgnieszkaChojna1974AGB NYGUS10 km  KTak 
22 Jarosiński DawidMyślibórz1978KP PSP Myślibórz10 km  MTak 
23 Jędruch BeataSzczecin19775 km Nordic Walking  KTak 
24 JĘDRUCH RAFAŁSZCZECIN197610 km  MTak 
25 Kaczmarek JanMieszkowice194710 km  MTak 
26 Kamińska MagdalenaSzczecin1982PUM Szczecin5 km Nordic Walking  KTak 
27 Kosmalski MaciejSzczecin19825 Pułk Inżynieryjny10 km  M 
28
 
Kuchta PiotrSzczecin1988KB Pionier Szczecin10 km  MTak 
29 Kulig KrzysztofDołgie1977modlitwa biegania gryfino10 km  MTak 
30 Kurowski SebastianTrzcińsko Zdrój1983MKS Orzeł T-Z10 km Gmina Trzcińsko-Zdrój
 
M 
31 Lach TeresaSzczecin19555 km Nordic Walking Gmina Trzcińsko-Zdrój
 
KTak 
32 Lewandowski LeszekMyślibórz1963MYŚLIBÓRZ10 km  MTak 
33 Lewoniec SzymonStargard Szczeciński198410 km  MTak 
34
 
Lisicki JanSzczecin1959Fundacja DZIKA OSTOJA10 km  MTak 
35 Łogin MarcinTrzcińsko Zdrój 1984 10 km Gmina Trzcińsko-Zdrój
 
M 
36 Madera KrzysztofChojna1984AGB NYGUS10 km  MTak 
37 Maduzia MarcinPyrzyce1977Pyrzyce Biegają10 km  MTak 
38 Majzel TomaszSzczecin196510 km  M 
39 MANIA PIOTRSzczecin1955niezrzeszony10 km  MTak 
40 Mikołajczyk AlicjaChojna198410 km  KTak 
41 Mikołajczyk  AlicjaChojna19845 km Nordic Walking  KTak 
42 Naglacki GrzegorzSzczecin1972RAZ Szczecin10 km  MTak 
43 Naronowicz GrażynaReczyce19625 km Nordic Walking  KTak 
44 Nika RobertChojna19865 km Nordic Walking Gmina Trzcińsko-Zdrój
 
MTak 
45 Nowacki DamianStare Łysogórki 199210 km  MTak 
46 Ochroński KrzysztofTetyń1979pyrzyce biegają10 km  M 
47
 
Opulski WiesławMyślibórz1966fol-tech team pl10 km  MTak 
48 Ostrowski WieslawSzczecin1948Buildi10 km  M 
49 Otoka KasiaSzczecin1977FANI FORMY10 km  KTak 
50 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam10 km  K 
51 Pańko AndrzejWiduchowa199310 km  M 
52 Pawlewski KrzysztofKrzywin Gryfiński1975A G B NYGUS Chojna10 km  MTak 
53 Plata TadeuszSzczecin1951Maratończyk Team10 km  MTak 
54 PLUTA GRZEGORZNOWE CZARNOWO1963KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
55 Pogorzelska SylwiaSzczecin19815 km Nordic Walking  K 
56 Pogorzelski  Daniel Szczecin 1979PGB Sportowa Paczka10 km  MTak 
57 Potasznik ArturSzczecin1972Maratończyk Team Szczecin10 km  MTak 
58 Pracoń IwonaWysoka19655 km Nordic Walking  K 
59 Przygrodzki GrzegorzGóralice198810 km Gmina Trzcińsko-Zdrój
 
MTak 
60 Rachmaciej KrzysztofSzczecin1978KB Pionier Szczecin10 km  MTak 
61 Ratańczuk AgnieszkaChojna19745 km Nordic Walking  KTak 
62 Schätzel StefanTeltow 196710 km  MTak 
63 Skwarna RobertMyślibórz1984niezrzeszony10 km  M 
64
 
Słowiński PrzemyławGorzów1977FITMANIA TEAM GORZÓW10 km  M 
65 Stachnio TomaszMieszkowice199010 km  M 
66 Stanisławska MartaTrzcińsko-Zdrój198310 km Gmina Trzcińsko-Zdrój
 
KTak 
67 Stanisławska LucynaTrzcińsko-Zdrój19765 km Nordic Walking  KTak 
68
 
Stefanicki MarekŚwinoujście1958Włóczykije Świnoujście5 km Nordic Walking  MTak 
69 STRELCZUK MariuszMoryń1976 10 km  MTak 
70 Szar AnetaDębno197710 km  KTak 
71 Szczepański JanuszBrodnica196410 km Gmina Trzcińsko-Zdrój
 
MTak 
72 Szczepański AdamSzczecin1985KB Pionier Szczecin10 km  MTak 
73 Szkudlarek  Krzysztof Szczecin196610 km  MTak 
74 Szkudlarek ElżbietaSzczecin19635 km Nordic Walking  KTak 
75
 
Szurgocińska NikolinaChojna1993KB Hermes Gryfino10 km  K 
76 Szurgociński PiotrChojna1974A G B NYGUS Chojna10 km  MTak 
77 Szymańska KatarzynaSzczecin198210 km  K 
78 Trochimiuk JustynaMoryń1979AGB NYGUS10 km  KTak 
79 Trochimiuk AndrzejMoryń1978AGB NYGUS 10 km  MTak 
80 Wawruszczak ZdzisławMieszkowice195610 km  MTak 
81 Wawrzyniuk MARIUSZSkwierzyna1979KS Team Baryła Gorzów10 km  M 
82 Winnicki StanisławRów1970brak10 km  MTak 
83 Wiśniewski MarcinSzczecin1976Maratończyk Team Szczecin10 km  MTak 
84
 
Wójcik DamianDarłowo1970Runnerswalde Darłowo10 km  M 
85 Ziółkowska JustynaTrzcińsko-Zdrój197610 km Gmina Trzcińsko-Zdrój
 
KTak 
86
 
Żywicki JanuszSzczecin1968KB Pionier Szczecin10 km  MTak