Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Radunka Run - 5km Nordic Walking

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Berdys AnnaAnka Kowale1981Titanium Dental Team5 km Nordic Walking Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
KTak 
2 Białk Roman  Gdańsk19515 km Nordic Walking  MTak 
3 Cialek SylwiaSylwia Banino19805 km Nordic Walking  KTak 
4 Czarnecka Danuta Łapino Kartuskie19825 km Nordic Walking  K 
5 Czechanowska LucynaLucy Tczew1980Biegający Tczew5 km Nordic Walking  K 
6 Dąbrowska Lidia Gdańsk19755 km Nordic Walking  KTak 
7 Dymkowski MarcinMdym Gdańsk19695 km Nordic Walking  M 
8 Garska Brygida Orle19625 km Nordic Walking  K 
9 Garska Joanna Bytów1974Świat Płytek u Kryspina5 km Nordic Walking  K 
10 Garski JacekJacek Orle1963Bez klubu5 km Nordic Walking  M 
11 Hoffmann IzaGadzina Zblewo19835 km Nordic Walking  KTak 
12 Jakóbczak KatarzynaKasiunia Pręgowo19655 km Nordic Walking Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
KTak 
13 Janczak  Patrycja Kowale1982Fallwork5 km Nordic Walking Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
K 
14 Jasiłek Przemysław Radawnica19775 km Nordic Walking  MTak 
15 Kalitowska-Zborowska  Beata Beatka Pręgowo19715 km Nordic Walking Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
KTak 
16 Kinowski IreneuszIrek Lisewiec19535 km Nordic Walking Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
M 
17 Knosowski SławomirHEKI Warszawa19715 km Nordic Walking  M 
18 Kopacz Mariola Poznań19555 km Nordic Walking  KTak 
19 Kopczewski Dariusz Koszalin1965Elite Team5 km Nordic Walking  M 
20 Kopczyńska IrenaIrenka Borkowo Borkowo19555 km Nordic Walking  K 
21
 
Kubik KrystianKrystian Gryfice1993RunGryf Gryfice5 km Nordic Walking  M 
22 Kutniewska Maria Żukowo1958Face Nordic Walking Team 5 km Nordic Walking  K 
23 Lajdanowicz EwaEwa lajdanowicz Pręgowo19665 km Nordic Walking Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
KTak 
24 Lajdanowicz MarekMarek Pręgowo19555 km Nordic Walking Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
MTak 
25 Lipinski Rafał  Legbąd1970Paczka w Ruchu5 km Nordic Walking  M 
26 Lipinski Rafał Legbąd1970Paczka w Ruchu5 km Nordic Walking  MTak 
27 Narkiewicz JagodaJagoda Bielkówko19595 km Nordic Walking Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
KTak 
28 Nizioł Marcin Grudziądz1979Akademia Biegania Grudziądz5 km Nordic Walking  MTak 
29 Orzechowska MagdalenaMagda O Kowale19755 km Nordic Walking Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
KTak 
30 Patyk Janina ASIA Pręgowo 19745 km Nordic Walking Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
KTak 
31 Piórkowska Agnieszka Gdańsk19735 km Nordic Walking  KTak 
32 Ramutkowska Dominika Chojnice19875 km Nordic Walking  KTak 
33 Ramutkowski Zbigniew Chojnice19835 km Nordic Walking  M 
34 Stechlińska MagdalenaMagdalena Bielkówko19805 km Nordic Walking Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
KTak 
35 Szczęch KrystynaKrysia Pręgowo19805 km Nordic Walking Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
KTak 
36 Szpilman  Katarzyna Gdynia19685 km Nordic Walking  KTak 
37 Śledziewski Bogdan Gdańsk1973Nordic Walking Pasłęk5 km Nordic Walking  MTak 
38 Świsłocka EwaEwa Mikoszewo1966Face Nordic Walking Team5 km Nordic Walking  KTak 
39 Świsłocki BogdanBogdan Mikoszewo1962Face Nordic walking Team5 km Nordic Walking  MTak 
40 Tołodziecka Beata Kowale19755 km Nordic Walking Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
KTak 
41 Toporek RafałToporek Rafał Przodkowo1977Nordicowe Lęborskie Lwy5 km Nordic Walking  M 
42 Wruk Magdalena  Rumia19795 km Nordic Walking  K 
43 Zborowski  Artur Arturro Pręgowo 19675 km Nordic Walking Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
MTak