Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu VI Gryficka Dziesiątka - Bieg 5 km

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Bagińska AgnieszkaAtrakcyjna  Trzebiatów1982Aktywny Trzebiatów5 km  KTak 
2 Bielawska KatarzynaKasia Bielawska Skarbimierzyce19915 km  KTak 
3 Borkowski KrzysztofDLA HANI !! GORZÓW WIELKOPOLSKI19775 km  M 
4 Brożyna MiłoszBROŻYNA Szczecin19935 km  MTak 
5
 
Buława Michał Bułka Szczecin1992RunGryf Gryfice5 km  MTak 
6 Caban Tomasz Kozielice1982UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska5 km  MTak 
7 Chlebowska Julia Wicimice20095 km  KTak 
8
 
Chlebowski Hubert Wicimice1988RunGryf Gryfice5 km  MTak 
9 Chojnacka MariaMaja Trzcianka19865 km  KTak 
10 Chudzia MarekFotomarek Szczecin19845 km  MTak 
11 Czaus MałgorzataMałgośka Maszewo19815 km  K 
12 Czyrny Łukasz Karnice19815 km  MTak 
13 Dziurdz Joanna  Drawsko pomorskie 19835 km  KTak 
14 Furmański MarcinMarcin Szczecin1986Green Essence5 km  MTak 
15 Gajdziński Ryszard Barlinek19685 km  MTak 
16 GANCKE AGNIESZKAAGNIESZKA POLICE19755 km  KTak 
17 GANCKE GRZEGORZGRZEGORZ POLICE19745 km  MTak 
18
 
GAPINSKI RafałRafal Szczecin1975ProGdar Marathon Team5 km  M 
19 Garbacz Krzysztof Goleniów19705 km  MTak 
20 Glina Rafał Suchań1979Stargardzki Klub Morsów5 km  MTak 
21
 
Gładkowska IrynaIra Szczecin19785 km  K 
22 Gojlik Rafał Gryfice19875 km  MTak 
23 GORSZKA DAMIAN SZCZECIN1997Parkrun Szczecin 5 km  MTak 
24 Grodź JustynaDżasta Osina1988laboratorium piękna 5 km  KTak 
25 Grudzińska AgnieszkaSLOW RUNNERS Wysoka Kamieńska19745 km  KTak 
26 Grzelak KacperKb Hermes Gryfino GRYFINO2001Kb Hermes Gryfino5 km  MTak 
27 Guster AnnaANA Świerzno19895 km  KTak 
28 Halkiw WojciechOstatni Wiking Płoty19935 km  MTak 
29
 
Hałas RenataKarino Szczecin1969SZYBCIEJ NIE MOGĘ5 km  K 
30 Hałka Arkadiusz Łobez19765 km  M 
31 Hałka Justyna Łobez1980Trucht Łobez 5 km  K 
32 Igras Justyna Maszewo19865 km  K 
33 Janikowski DanielDjDizel Pilchowo19805 km  M 
34 Jarmoliński PiotrGóral z nizin  Mierzyn1976Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  M 
35 Jaworski Sylwester Szczecin19815 km  MTak 
36 Jaworski IzaIzulka Szczecin19785 km  KTak 
37 Jędrzejewska Monika Kołobrzeg19745 km  K 
38 Kachniarz Anna Gorawino19835 km  KTak 
39
 
Karcz Artur Kołobrzeg19795 km  M 
40 Karwan Ewa Szczecin19785 km  KTak 
41 Kawecka Anna  PRZECŁAW1981Kobiece Bieganie5 km  KTak 
42 Kaźmierski MaciejJestem mistrzem Szczecin1984No name5 km  MTak 
43 Klimczak Ela MarcjaMarcja Szczecin19855 km  KTak 
44 Kosińska Małgorzata Szczecin19635 km  KTak 
45 Kot  Arkadiusz Kocur  Maszewo 196912BZ5 km  M 
46 Kozłowska  Paulina Paleuka Nowogard 1979Za-biegane Babeczki Nowogard 5 km  KTak 
47 Krynicka-Grzyb Małgorzata Gosia Trzebiatów19875 km  KTak 
48 Krześniowski MarcinMarcin  Szczecin1978Rowerowy Załom5 km  M 
49 Kucharczyk Robert13 kLAKIER 13 Gryfice1970RunGryf5 km  MTak 
50 Kujawa OlgaOla Gardno1990Mam na to wybiegane 5 km  KTak 
51 Kustra Małgorzata Stargard19795 km  K 
52 Lenc MarcinMarcin Lenc  Legnica19885 km  MTak 
53 Lepa Monika Siemyśl19835 km  K 
54 Lewandowska AgnieszkaAgnieszka Świnoujście19795 km  KTak 
55 Lewandowski KrzysztofKrzychu Świnoujście19815 km  MTak 
56 Lewandowski WaldemarWALDI Gorzów Wlkp.1980IMC PRO TEAM5 km  MTak 
57
 
Lipertowicz AdriannaAda Gryfice1973RUNGRYF5 km  KTak 
58 Łentek WiesławWiesiek Moczkowo19635 km  M 
59 Łentek BożenaBożena Moczkowo19625 km  K 
60 Łysoń AndrzejAndrzejl Stargard1980ATR Agrohandel5 km  MTak 
61 Maik Krzysztof Dobra1973DKS Poziomkowa5 km  M 
62 Majewski DawidCzacza Wysoka Kamieńska1994Wysoka Kamieńska5 km  MTak 
63
 
Małkowska EdytaEdyta  Ińsko19855 km  K 
64 Marynowski Marcin Szczecin1973ENEA Szczecin5 km  MTak 
65 Masłyk Michał Pyrzyce19925 km  MTak 
66 Maślij Łukasz  Gryfice19865 km  MTak 
67 Micerska UrszulaULA Koszalin19755 km  K 
68 Minda AgataAgaba Nowogard1978Za-Biegane Babeczki5 km  KTak 
69 Musiał Bartek Wysoka Kamieńska1983UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska5 km  MTak 
70 Nadolny DawidDZIAWOK :) Szczecin2007Parkrun Szczecin5 km  MTak 
71
 
Narożniak MarekNocny M@rek Gryfice1965RunGryf Gryfice5 km  M 
72 NOWAK WIESŁAW"VASLIK" SZCZECIN1949Rowery Turowski5 km  M 
73 Nowakowska Joanna Gryfice19735 km  KTak 
74
 
Olejarz DamianPOL-BUD Police Police19875 km  MTak 
75 Opowicz MałgorzataMałgonia 40 Kretlewo1979SLOW RUNNERS5 km  KTak 
76 Otoka KasiaCiśnij Misiek  Szczecin1977FANI FORMY5 km  K 
77 Pacyna RenataRenata Kozielice biega  Kozielice1973husariafigchtteam5 km  K 
78 Paczyńska Joanna Goleniów19865 km  KTak 
79 Pietruczuk Agata Przecław19815 km  KTak 
80 Piotrowska DorotaDorota Szczecin1979Ampio Team5 km  KTak 
81 Piotrowski KrzysztofBodzio Szczecin19775 km  MTak 
82 Podkowińska Dominika Domi Szczecin 1992Baran team 5 km  K 
83 Popiół Izabela Szczecin1971-5 km  K 
84 Prasal Artur Łódź1975 5 km  MTak 
85 Przestrzelska AniaAnia Den Haag1983Mam na to wybiegane5 km  KTak 
86 Puchta Marcin Police1980Kompas Team 5 km  M 
87 Rębisz MagdalenaMadzia Siemyśl19805 km  K 
88 Rękorajska EwaEWCIA Maszewo19785 km  KTak 
89 Rogala MagdaKaśka Pelaśka Nowogard1981wkurw_team5 km  KTak 
90 Rogala KajetanBodzio Nowogard2009wkurw_team5 km  MTak 
91 Romaniuk MichałProMyszka Kołobrzeg2009ROM-KOL-RUN5 km  MTak 
92
 
Sieczkowski Michał Szczecin19835 km  MTak 
93
 
Siedler Martin Kolobrzeg1988SV Donsbruggen 065 km  MTak 
94 Słoniowski Dariusz Gryfice19795 km  MTak 
95 Sopata Patryk Drezdenko1995Nadleśnictwo Rokita5 km  MTak 
96 Soroka ArletaLOCZEK Resko19975 km  KTak 
97 Szabat JustynaSLOW RUNNERS Wysoka Kamieńska1983SLOW RUNNERS5 km  KTak 
98 Szczepańska KarolinaKarola Radowo Małe19965 km  KTak 
99 Szczęsny PatrykSynek Świerzno19825 km  MTak 
100 Szklar Beata Goleniów1981OSP Świeszewo5 km  KTak 
101 Szulc AndżelikaAndzia :)  Gryfice19935 km  K 
102
 
Świtoń MagdalenaMagda Gryfice1985RunGryf Gryfice5 km  K 
103 Świtoń PiotrekPiotrek Przybiernówko20075 km  M 
104 Tomala Mariusz Resko19725 km  MTak 
105 Tomala BożenaSobol Resko19725 km  KTak 
106
 
Uldynowicz ŁukaszULDYN Gryfice1983MLUKS Mokasyn Płoty5 km  MTak 
107
 
Wałęga KrystianMłody  Gryfice2002KMKL Sztorm Kołobrzeg5 km  M 
108 Wilk Justyna Kosciuszki1986Nowogardzki Klub Biegacza Endorfina 5 km  KTak 
109 Wilk Maciej Ernest Bielefeld19835 km  MTak 
110 WÓJCIK ARTURAmunike  GRYFICE19765 km  M 
111 Wrońska-Drzewiecka JustynaJustyna Maszewo19865 km  K 
112 Wyszyński Arek Tąpadły20075 km  MTak 
113
 
Zawadzki AdrianZawadzki Trzebiatów 1996Rega Trzebiatów 5 km  M 
114 Zdankiewicz Mikołaj Mierzyn20135 km  M 
115 Zdankiewicz Olga Mierzyn19815 km  K 
116
 
Zielińska Renata Wrzosowo1967Willa Rubin5 km  KTak 
117 Ziomecka AnettaZiomka Goleniów1984Zabiegani Goleniów5 km  K 
118 Zubel AgnieszkaAga Kite Girl Szczecin19915 km  KTak 
119
 
Żywicka  Barbara 008 Szczecin19725 km  K