Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu BIEG SZLAKIEM PRZYGODY NAD JEZIOREM BARLINECKIM

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczyk Adam Jarosz Szczecin195510 km  MTak 
2 Adamiok Piotr Barlinek1962BBL Barlinek10 km  MTak 
3 Adamski Adam Adamus1979  Gorzów Wlkp.197910 km  M 
4 Anikiej Maciej Gorzów Wielkopolski199010 km  MTak 
5 Badora AlicjaAlicja Moczkowo198410 km  KTak 
6 Balcarczyk Emilia Dębno1986Dębnowskie Człapaki10 km  KTak 
7 Banasiewicz Zbyszek Stargard198310 km  MTak 
8 Baran Patryk  Witnica 1994Rozbiegajmy Witnicę10 km  MTak 
9 Bartczak Justyna Trzcinna197910 km  KTak 
10 Bartosik Maciej Barlinek1986HRmax BARLINEK10 km  MTak 
11
 
Bartosik Przemysław Barlinek1976HRmax BARLINEK10 km  MTak 
12 Bartosik Wojciech Barlinek1989HRmax Barlinek10 km  MTak 
13
 
Bartosz Marcin Barlinek1977KRAJ-ZEGA BARLINEK10 km  MTak 
14 Batóg Iwona Iwoneczka Dębno1981Dębnowskie Człapaki10 km  K 
15 Belgrau Szymon Międzyrzecz1994MKL Szczecin10 km  MTak 
16 Białecki ArturBIAŁY Barlinek196810 km  MTak 
17 Bielatko Marcin Drawno198510 km  MTak 
18 Bilas JarosławBili Barlinek197410 km  MTak 
19 Blacharski ArkadiuszBUNCOL Torzym199210 km  MTak 
20 Blaszka Lidia Poznań198610 km  KTak 
21 BŁAŻ ANNA Barlinek197510 km  KTak 
22 BŁAŻ ANDRZEJ BARLINEK197110 km  MTak 
23 Bobińska Maria Barlinek197110 km  KTak 
24 Bochra Paweł Barlinek198510 km  MTak 
25 Bocian Kuba Barlinek200810 km  MTak 
26 Bocian Tomasz Barlinek1981XTC Barlinek 10 km  MTak 
27 Bocian Agnieszka Barlinek1982XTC Barlinek 10 km  KTak 
28
 
Bodnar ZbigniewForrest Gump Szczecin194810 km  MTak 
29 Borek JakubKenijczyk  Barlinek1990Barlinecki Kenijczyk 10 km  MTak 
30 Brodowska KrystynaKrycha Gorzów Wielkopolski195710 km  KTak 
31 Brzeska Ewa Strzelce Krajeńskie1992Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
32 Brzozowski RafałSKUTER Choszczno198710 km  M 
33 Bury Andrzej Gorzów Wlkp196510 km  M 
34 Bury Marianna Strzelce Krajeńskie1972wyluzowani biegacze10 km  KTak 
35 Bury Jacek Strzelce Krajeńskie1969wyluzowani biegacze10 km  MTak 
36 Butrymowicz Kamila Barlinek198510 km  KTak 
37
 
Cegielski Adam Barlinek199310 km  M 
38
 
Cejba Jan Gorzów Wlkp1976Unbreakable10 km  MTak 
39
 
Cel EdytaEdzia Ostoja1970OSTOJA10 km  K 
40 Chechła Anna Gorzów Wielkopolski198210 km  K 
41 Chmielewska AgnieszkaAGNIESZKA Police1974Chmielewski Team-BBL Police10 km  K 
42 Chmielewski JanuszTrener Janusz Police1954Chmielewski Team-BBL Police10 km  M 
43 Chomicz DawidChomer Warzymice 198510 km  MTak 
44 Chorbot Łukasz Strzelce Krajeńskie1980Bobrówko Biega10 km  MTak 
45 Chromiński Maciej Gorzów Wlkp.1978brak10 km  M 
46 Cichowska Jadwiga Lisie Pola1990Polne Lisy10 km  K 
47 Cichowski Mieczysław Lisie Pola1987Polne Lisy10 km  M 
48 Cwojdziński FilipCwojdziak Gorzów Wlkp.2000Puszkin Biega10 km  M 
49 Czarnula  CzarnaCzarna Czarnula Gryfino1980Wieczorne bieganie w Gryfinie 10 km  K 
50
 
Czerniawska Jolanta Gorzów Wlkp.1962Biegamy na wszelki wypadek10 km  KTak 
51
 
Czerniawski Marek Gorzów Wlkp.1962Biegamy na wszelki wypadek10 km  MTak 
52 Czerniawski LechLeszek Gorzów Wlkp.1989Biegamy na wszelki wypadek10 km  MTak 
53 Czerwińska AgnieszkaAGA Deszczno197210 km  KTak 
54
 
Czerwińska Magdalena Barlinek1985KRAJ-ZEGA BARLINEK10 km  KTak 
55
 
Danił TomaszDANIO Gorzów Wlkp.199210 km  M 
56 Diaków Michał Barlinek1980Crs Pogoń 10 km  MTak 
57 Diaków Magdalena Barlinek198210 km  KTak 
58
 
Długokęcki MateuszV-ce Prezes Gryfino1981Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą10 km  M 
59 Domaszewicz ŁukaszDomel Gorzów Wielkopolski1981Monosuisse run10 km  M 
60 Doskonała Alina Barlinek198410 km  KTak 
61 Doskonała Lucyna Barlinek1960DOSKO TEAM10 km  KTak 
62
 
Doskonały Łukasz Barlinek198210 km  M 
63 Doskonały Piotr Barlinek1960DOSKO TEAM10 km  MTak 
64 Drzewiecka Maria Barlinek196210 km  KTak 
65 Drzewiecki Waldemar Barlinek195910 km  MTak 
66 Drzewiecki Mariusz Barlinek198510 km  MTak 
67 Dudziak Łukasz Gorzów WLkp198110 km  M 
68
 
Dunaj AleksandraAdele Choszczno199810 km  K 
69 Dupla Karol Barlinek1979KRAJ-ZEGA BARLINEK10 km  MTak 
70 Dylewska Monika Barlinek1977BBL Barlinek10 km  KTak 
71 Dylewski AdrianDylof Barlinek198810 km  MTak 
72
 
Dziedzina MilenaRox Nowogródek Pomorski1989Klub Sportowy Fitness10 km  KTak 
73 Dzierbunowicz AdamMasak Barlinek198210 km  MTak 
74
 
Dzięcioł Piotr Barlinek1971BBL Barlinek10 km  MTak 
75 Dzięcioł Dawid Barlinek2002BBL Barlinek10 km  MTak 
76 DZIĘGIELEWSKI Grzegorz Szczecin198910 km  MTak 
77 Fieńko KatarzynaKasia Pełczyce1989 10 km  K 
78 Fieńko DariuszDarek Pełczyce1985KaDarki10 km  M 
79 Fijołek Monika Gorzów Wielkopolski197610 km  K 
80
 
Filipiak ŁukaszCZARNY Nowogródek Pomorski1980Łukasz Filipiak "BLACK TEAM"10 km  M 
81 Filipienko Malgorzata Strzelce Krajeńskie1967wyluzowani biegacze10 km  KTak 
82 Filipowski DariuszSKYDAFI Szczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM10 km  MTak 
83 Furmański MarcinMarcin Szczecin1986Green Essence10 km  M 
84 Gaik MateuszMateusz Brzozowiec199510 km  MTak 
85 Gajdziński Ryszard Barlinek196810 km  MTak 
86
 
Gapski Tomasz Szczecin1976Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  M 
87 Gaweł Mikołaj Barlinek1965BBL Barlinek10 km  MTak 
88 Gaweł Magdalena Barlinek1977BBL Barlinek10 km  KTak 
89 Gaweł Miłosz Barlinek2002BBL Barlinek10 km  MTak 
90 Gaweł Matylda Barlinek2003BBL Barlinek10 km  KTak 
91
 
Gerlecki PiotrPicu Barlinek198710 km  MTak 
92 Getman Dawid  Dębno1977POLGET TEAM10 km  MTak 
93 Glina Rafał Suchań1979 10 km  MTak 
94 Gliszczyńska AnnaAnia Pyrzyce1959Pyrzyce Biegają10 km  KTak 
95 Gładysz Jarosław Gładki Kobylanka198710 km  MTak 
96 GORSZKA DAMIAN SZCZECIN1997Parkrun Szczecin 10 km  MTak 
97 Goździcka AgnieszkaBiegająca Czarownica Strzelce Krajeńskie1974Strzelecka Biegająca Czarownica10 km  K 
98 Goździcki Marek Strzelce Krajeńskie1971ZDYSZANI NA MECIE10 km  MTak 
99 Górecki Filip Gorzów Wlkp.198610 km  MTak 
100 Górniak  Tomasz Strzelce Krajeńskie197310 km  MTak 
101 Górnicki Rafał Drezdenko1978SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM POLAND10 km  MTak 
102 Gredka Klaudia Smogóry1998Foto team10 km  K 
103 Gredka Krzysztof Ośno lubuskie197210 km  M 
104 Grzemski Roman Berlin196810 km  MTak 
105 Grzywacz Magda Nowogard198310 km  K 
106 Gwardiak Bartłomiej Goleniów1992Prime Cargo Poland10 km  M 
107
 
Gwoździk KamilGienio Rychnów1991Rychnów Team10 km  MTak 
108 Hoffmann Joanna Luboń1986Mamy-Biegamy10 km  KTak 
109 Hoffmann BartłomiejBAHO Luboń198110 km  MTak 
110 Huszcza BernardetaBenia Dębno1979Akcja motywacja10 km  K 
111 Iwanowski ArkadiuszARCZIRUN Zwierzyn1975FSD Sport10 km  MTak 
112
 
Jałowski MarcinJAŁEK 83 Gorzów Wielkopolski1983ZAWARCIE Gorzów Wlkp10 km  MTak 
113 Janczarek Michał Barlinek1989CUK Barlinek10 km  MTak 
114 Janczarek Natalia Moczkowo1987CUK Barlinek10 km  KTak 
115 Janiów DawidBrylantKacEkipa Gorzów Wielkopolski1985KAC Ekipa10 km  MTak 
116 Jarocki Bartosz Szczecin199110 km  M 
117 Jarosz RomanRomaninio Wałcz1962196210 km  MTak 
118 Jarząb Łukasz Pyrzyce197710 km  MTak 
119 Jeleniewska Barbara Gorzów Wielkopolski198110 km  KTak 
120 Jędrzejczak Wanda Maria Poznań197610 km  K 
121
 
Jodko Adam Gorzów Wlkp.197710 km  MTak 
122 Jońca-Kulpa MariolaMania Barlinek198010 km  KTak 
123
 
Jordan MarekMARAS Dębno1970 10 km  MTak 
124 Jóżwiak Stefańczyk AgnieszkaAgamoto1@op.pl Barlinek1971BBL Barlinek10 km  KTak 
125 Juszczak NataliaNatka Gorzów Wielkopolski198010 km  KTak 
126 Kaczmarek Aldona Moczydło197610 km  KTak 
127 Kaczmarek Marcin Moczydło197610 km  MTak 
128 Kaczmarek Jan Mieszkowice194710 km  MTak 
129 Kaczorowski Jan Dębno1984Dębnowskie Człapaki10 km  MTak 
130 Kaliciński WojciechKali Barlinek198510 km  MTak 
131 Kalinowski Daniel Dolice197410 km  MTak 
132 Kaliszuk HonorataHonorka 74-320198310 km  KTak 
133 Kałużny RyszardRyszard Mostkowo1955KB Mostkowo10 km  MTak 
134 Kamionka Andrzej Szczecin1983Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
135 Kardasz Agnieszka Krzeszyce1982Rozbiegajmy Witnicę10 km  K 
136
 
Kaźmierczak Joanna Gorzów Wielkopolski199210 km  KTak 
137 Kępka Waldemar Santocko195310 km  M 
138 Kiełpińska SamantaSami Szczecin1997Nie ma lipy10 km  K 
139
 
Kierakowicz AlicjaAlicja Sulęcin 199210 km  K 
140 Kisielewski TomaszTomek Gorzów Wlkp198010 km  MTak 
141 Kliczka Jan WITNICA "GORZOWSKA"1954ROZBIEGAJMY WITNICĘ10 km  M 
142 Kluczynska  SylwiaSylwia Barlinek197610 km  K 
143 Kłysz MaurycyMAURY Przyprostynia1986TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ10 km  MTak 
144 Kobiałka Przemek Gorzów Wielkopolski 197710 km  M 
145 Koch IzabelaHexa Gorzów Wlkp.197810 km  KTak 
146 Kokot Beata Szczecin197010 km  KTak 
147 Kolasa KonradKondor Bezrzecze197710 km  M 
148 Kolej MonikaMonika  Gorzow Wlkp.1976DZIKIE DZIKI GORZÓW10 km  KTak 
149 Kompanowski WojciechWojtus Lubiszyn200010 km  M 
150 Konter Artur Gorzów Wielkopolski198310 km  M 
151 Korczak RobertRobi Barlinek1963Amicus AR10 km  MTak 
152 Korewo MarcinDon Martinez Gorzów Wielkopolski1976WKURW_TEAM10 km  M 
153
 
Korzeniewski JarosławJarek Gorzów Wielkopolski1975Team Kopeć10 km  MTak 
154
 
Kotowicz TomaszKocur Szczecin198210 km  M 
155 Kowalczyk  PawełKOWAL  Radziszewo 1983Elitarny Klub Biegacza Powolni z nadwagą10 km  K 
156 Kowalski ArkadiuszJboss Barlinek198210 km  M 
157 Kozakiewicz  Mirella Barlinek 198510 km  KTak 
158 Kozakiewicz  Łukasz  Barlinek 198410 km  MTak 
159 Kozanka - Lipka Agata Pyrzyce1988KO-LI10 km  K 
160 Kozanka - Lipka Magdalena Szczecin1987KO-LI10 km  K 
161 Kozanka - Łucyk Natalia Pyrzyce1990KO-LI10 km  K 
162 Kozłowska URSZULA Szzecin198410 km  KTak 
163 Kozłowska  MarzenaMarzena Jenin198310 km  K 
164 Kozłowski  TomaszKoziołek Jenin198210 km  M 
165
 
Krajewski  SebastianSebolcar.pl Gorzów Wlkp 197710 km  M 
166 Krawczyk MateuszMateusz Drawsko Pomorskie1991KB Pionier Szczecin10 km  M 
167 Krupa AleksandraAleksandra Mostkowo199810 km  KTak 
168 Krupa Iwona Mostkowo197710 km  KTak 
169 Kryca Dominik Wietrzychowice 1982Team Kopeć10 km  M 
170 Kryczka Adam Police198210 km  M 
171 Krygier-Rosiak MonikaTygrysek  Szczecin1986Wieczorne Bieganie w Szczecinie 10 km  KTak 
172 Krzymowski Jacek Gorzów Wlkp.196910 km  M 
173
 
Kubat DanielDanielos  Barlinek197410 km  MTak 
174
 
Kubik KrystianKrystian Gryfice1993 10 km  M 
175 Kucharska KarolinaKarola Barlinek1994Kocham biegać10 km  KTak 
176 KUCHARSKA ANNASmerfeta DĘBNO1982Dębnowskie Człapaki10 km  KTak 
177 Kucharski DamianDamian Dębno1979Dębnowskie Człapaki10 km  MTak 
178 Kuchowicz JoannaDŻOANKA Drezdenko 198110 km  KTak 
179 Kuczaba-Wysocka AgnieszkaAgniK Barlinek198610 km  KTak 
180 Kupczyński Marek Barlinek196910 km  MTak 
181
 
Kupisz Joanna Gorzów Wlkp.198210 km  KTak 
182 Kurzawski MarekKURZAWSKI.M Barlinek198310 km  MTak 
183 Kwaśna Katarzyna Myślibórz197910 km  KTak 
184
 
Kwaśnik Mariusz!MANIEK ! Gorzów wlkp.1978OLIWKA TEAM10 km  MTak 
185 Lal MałgorzataMałgosia Pyrzyce1970Pyrzyce Biegają10 km  K 
186
 
Leciejewski DawidLECIEJ Gorzów Wielkopolski2000 10 km  M 
187
 
Lenartowicz Ryszard Moczydło198310 km  MTak 
188 Lenartowicz Agnieszka  Moczydło198410 km  KTak 
189 Lewandowska JoannaAsiuchna Barlinek199010 km  KTak 
190 Lewandowski LeszekLeszek lewandowski Myślibórz1963MYŚLIBÓRZ10 km  M 
191 Lewandowski JanuszPrezes Szczecin1959Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
192
 
Lisicki Jan Szczecin1959Fundacja DZIKA OSTOJA10 km  MTak 
193 Lisowska KatarzynaKania Barlinek198910 km  KTak 
194 Litwin GrzegorzGrzegorz 69 Kolin196910 km  MTak 
195 Lubasińska AgnieszkaAGNIESZKA Stargard198210 km  KTak 
196 Lubasiński TomaszTOMEK Stargard197710 km  MTak 
197
 
Łatuszyński Daniel Drezdenko1977FSD RUN10 km  M 
198 Łażewska Sylwia Chwalęcice197610 km  KTak 
199 Łentek Grzegorz Mostkowo198910 km  MTak 
200 Łentek Wiesław Moczkowo196310 km  MTak 
201 Łentek Bożena Moczkowo196210 km  KTak 
202 Łucyk Tomasz Pyrzyce1990KO-LI10 km  M 
203 Łysoń Piotr Stargard198910 km  MTak 
204 Łysoń AndrzejAndrzejl Stargard1980ATR Agrohandel10 km  MTak 
205 Maćkowiak Mariusz Pyrzyce196710 km  MTak 
206
 
Majewska Małgorzata GONIA M. Nowogródek 1973 10 km  KTak 
207 Majocha KrzysztofKrzysztof Barlinek 1963IMC PRO TEAM10 km  MTak 
208 Makowska Mariola Kostrzyn nad odra197610 km  KTak 
209 Małecka Ewa Maria Luboń198310 km  KTak 
210
 
Małodobry Krzysztof Barlinek196610 km  MTak 
211 Mamczys RobertMamczys Kostrzyn nad Odrą 197910 km  MTak 
212 Marciniak  KasiaKasiek  Dębno1980Stowarzyszenie Maraton Dębno10 km  K 
213 Markanicz MarlenaNena Moskorzyn1982Stargard ja sie nie ścigam10 km  K 
214 Markiewicz MariuszMariusz Karnin197510 km  M 
215
 
MARZEC KAROLINAKAROLA DESZCZNO1979DZIKIE DZIKI GORZÓW10 km  KTak 
216 Masiukiewicz  Jacek  Skwierzyna198110 km  MTak 
217 Masłowska MagdalenaMadziorka 75 GORZÓW WLKP197510 km  KTak 
218 Masłowski MarcinMarcin eM  Gorzów1976parkrun Gorzów10 km  MTak 
219 Matul Hanna Stargard1980Kalmar Runners10 km  KTak 
220 Matusik Janusz TUCZNO1955Niezrzeszony/Tuczno10 km  MTak 
221 Matusik Ewa Tuczno1984Niezrzeszona10 km  KTak 
222 Matwiej MiłoszMiłosz Matwiej Barlinek1970MLKS Lubusz Barlinek10 km  MTak 
223 Mazurek AleksandraOla Gorzów Wielkopolski199510 km  K 
224 Mądrowski DominikMondroł Nowogard1978CZARNE CHMURY 10 km  MTak 
225 Mąkowska DanutaMilka Krasowiec197110 km  KTak 
226
 
Michalak KrzysztofABIES Gorzów1976Unbreakable10 km  MTak 
227 Michalska Joanna Luboń198210 km  K 
228 Michalski Daniel Barlinek197910 km  MTak 
229 Mickiewicz Janusz Karsko197810 km  M 
230 Miecznikowski Patryk Banie199410 km  M 
231
 
Mikołajczak JoannaASIA  Staw198510 km  K 
232
 
Mikołajczyk MartaMARTA FG Gorzów Wielkopolski198510 km  K 
233 Miłoszewicz Aleksandra Szczecin 199410 km  KTak 
234 Misarko Arkadiusz Nowogard197310 km  MTak 
235 Młynarczyk Sylwia Gorzów Wielkopolski198210 km  K 
236 Modrzejewski Marcin Chwalęcice1983parkrun Gorzów 10 km  MTak 
237
 
Molska MałgorzataMałgosia Kłodawa1968BBL Gorzów10 km  K 
238 Moskalik KrzysztofKris Dębno1975POLGET TEAM10 km  M 
239 Mucha PiotrMuszka Barlinek199510 km  MTak 
240 Mucha PiotrMucha Barlinek199510 km  M 
241 Murawski Paweł Szczecin199010 km  MTak 
242 Murmyło Daniel Strzelce Krajeńskie198110 km  MTak 
243 Musiał Adam Drawsko195810 km  MTak 
244 Myshchenko Zhanna Barlinek 199410 km  KTak 
245 MYSZKOWSKI JAN WAŁCZ1958195810 km  MTak 
246 Mytych Jagoda Kraków198310 km  KTak 
247 Naglacki Grzegorz Szczecin1972RAZ Szczecin10 km  MTak 
248 Napieralski Krzysztof Gorzów Wlkp.198210 km  M 
249 Nauman MariolaMariolcia Gorzów WLKP197610 km  KTak 
250 Niewiada  Marek Marek  Świnoujście 198010 km  M 
251 Niezborała RadosławDLA KACPRA Drezdenko1977FSD RUN DREZDENKO10 km  MTak 
252 Niklas Małgorzata  Myślibórz 198510 km  KTak 
253 Nogalski Denis Barlinek199810 km  MTak 
254 Nogalski Paweł Barlinek197510 km  MTak 
255 NOWAK WIESŁAW"VASLIK" SZCZECIN1949Rowery Turowski10 km  M 
256 Nowak Karolina Rychnów198410 km  KTak 
257 Nowak MarcinMARCIN Barlinek197710 km  MTak 
258 Nowakowski WojciechGUCIO Poznań1978NIGHT RUNNERS10 km  MTak 
259
 
Nowicki Damian Barlinek1977HRmax BARLINEK10 km  MTak 
260 Obidowska Cecylia Moczkowo1959CUK Barlinek10 km  KTak 
261 Obidowski Łukasz Poznań198310 km  M 
262 Okonek Izabela Gorzów Wlkp.197110 km  KTak 
263 Okonek Kazimierz Gorzów Wlkp.1949 10 km  MTak 
264 Olek MarcinMARCIN Kostrzyn nad Odrą197910 km  MTak 
265 Oleszczuk Teresa Barlinek1965BBL BVarlinek10 km  KTak 
266 Opłatkowski ZbigniewZIBI Jenin1963Drużyna z Jenina10 km  M 
267
 
Ordon IzabelaIzunia Gorzów Wielkopolski1978parkrun Gorzów10 km  KTak 
268 Orzech RafałRafik Barrlinek197910 km  M 
269 Osowski TomekDOMEL Dębno1988NETTO Grupa Biegowa 42,195 Dębno10 km  M 
270
 
Ossowicz  Ewelina Gorzów Wlkp. 1978Ewelina Gorzów Wlkp.10 km  KTak 
271
 
Ossowicz MarcinRychu Barlinek198610 km  MTak 
272 Ostrowski Wieslaw Szczecin194810 km  M 
273 Otoka KasiaCiśnij Misiek  Szczecin1977FANI FORMY10 km  K 
274 Owczarek PawełWilczur Barlinek198210 km  MTak 
275 Owczarz KrystynaKrystynka :) Barlinek197110 km  KTak 
276 Pacyna RenataRenata Kozielice biega  Kozielice1973husariafigchtteam10 km  KTak 
277 Padjasek Sławomir Barlinek197610 km  MTak 
278 Padjasek Jakub Barlinek200710 km  MTak 
279 Pasterski Jarosław Barlinek197210 km  M 
280
 
Paszkiewicz PawełPaweł P. Gorzów Wlkp.197310 km  MTak 
281 Pawelczyk Radosław Gorzów Wlkp.198210 km  M 
282 Pawlak EmiliaEMILA Gorzów Wielkopolski197810 km  KTak 
283 Pawlak KatarzynaRybka Luboń1980Mamy-Biegamy10 km  KTak 
284 Peda LeszekLeszek Police195210 km  MTak 
285
 
Piątkowski Michał Dębno1982IMC PRO TEAM10 km  MTak 
286 Pietrzak Krzysztof Gorzów Wielkopolski198710 km  MTak 
287 Pietrzkiewicz Małgorzata Drezdenko1974Victaulic Team10 km  KTak 
288 Pilarczyk KatarzynaKAŚKA KSF Nowogródek Pomorski1987Klub Sportowy Fitness10 km  KTak 
289 Pilarska Iwona Pyrzyce1983Pyrzyce biegaja10 km  KTak 
290 Pituła WaldemarWaldek Gorzów Wielkopolski197510 km  M 
291 POCHRANOWICZ BARBARA Dębno197710 km  K 
292 PODBERESKI BOGDANPODBERESKI Dębno1968POLGET TEAM DĘBNO10 km  M 
293 Poliszewski  BartoszBartas  Gorzów Wlkp.198410 km  MTak 
294 Popiół Izabela Szczecin1971-10 km  K 
295
 
Poznańska LucynaLucyna Kołczyn1974Team Kopeć10 km  KTak 
296 Poździk Radosław Barlinek1978BGK 10 km  MTak 
297 Poźniak AleksandraOlutka Gorzów Wlkp.1987ŚLĘZAK TEAM10 km  K 
298 Prochacki MarcinMarcin Szczecin197010 km  MTak 
299
 
Przekopowicz Bartosz#SzwarcTeam Stargard1992Wojsko Polskie10 km  MTak 
300
 
Przelazły Sylwester  Gorzów Wlkp.1980Wierzbicki Running Project 10 km  MTak 
301 Rachwalska Iwona Mostkowo197010 km  KTak 
302 Radzka Aneta Barlinek198110 km  KTak 
303
 
Rajfur AsAS Daleszewo1983Elitarny Klub Biegacza Powolni z nadwagą10 km  K 
304 Rajtar RobertPelikany guardian Gorzów1978 10 km  MTak 
305 Robert RobertRobert Barlinek 197310 km  MTak 
306 Rodzicz Dorota Gorzów Wlkp197810 km  KTak 
307 Rojek KatarzynaPszczoła Szczecin1983RunGryf Gryfice10 km  KTak 
308 Romot Jarosław Gorzów Wielkopolski1980Służba Więzienna10 km  MTak 
309 Romot Wojtek Gorzów wlkp2004G Power10 km  MTak 
310 Rosiak MarcinKozi :)  SZCZECIN1987Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
311 Rusin KamilRUSEK  Brzozowiec1987DZIKIE DZIKI GORZÓW10 km  MTak 
312
 
Rybicki JanuszJan Police1950SKB DZIK POLICE10 km  MTak 
313 Rymorz-Januszewska  Anna Gorzów Wlkp.1980VTQ PL10 km  KTak 
314 Sawicki BartoszBARTOSZ Gorzów Wielkopolski1991DZIKIE DZIKI GORZÓW10 km  MTak 
315 Sedlaczek Anna Gorzów Wlkp.198410 km  KTak 
316 Sedlaczek Rafał Gorzów Wielkopolski 198410 km  M 
317
 
Semaszczuk StanisławStanisław Kostrzyn nad Odrą1972Kostrzyn nad Odrą10 km  MTak 
318 Sidorkiewicz Anna Miedzywodzie 197110 km  KTak 
319 Sikora Robert Barlinek196210 km  MTak 
320 Sitek PiotrSiciu Gorzów Wlkp.197810 km  MTak 
321
 
Siwicka AleksandraOla Pyrzyce1981Pyrzyce biegają10 km  KTak 
322 SIWIŃSKI ZENON Witnica1969Rozbiegajmy Witnicę10 km  M 
323 Skałecka Alina Gorzów Wlkp198310 km  KTak 
324
 
Skałecki PrzemysławREAL MADRID Gorzów Wielkopolski1983Wierzbicki Running Project10 km  MTak 
325
 
Skałecki Adam Barlinek1984ESTO BARLINEK10 km  MTak 
326 Skiba Eugeniusz Gorzów Wlkp.194610 km  MTak 
327 Słoboda RobertJohny Gryfino197210 km  M 
328 Sobczyk  Marta  Gorzów Wlkp198110 km  KTak 
329 Socha Klaudia Barlinek200110 km  KTak 
330 Sokołowska AnnaAnia Gorzów Wlkp. 1974parkrun Gorzów Wielkopolski 10 km  KTak 
331 Sopata Patryk Drezdenko1995TurboDymoMan10 km  MTak 
332 Sowińska Anetta Gorzów Wielkopolski 1974BBL Gorzów Wielkopolski10 km  KTak 
333
 
Sowisz AdriannaCezary Szczecin1995SOWISZ TEAM10 km  KTak 
334 Sowisz Danuta Szczecin1971SOWISZ TEAM10 km  KTak 
335 Sowisz Danuta Szczecin197110 km  KTak 
336 Sowisz Cezary Szczecin196710 km  MTak 
337 Sroka RobertRobert Gorzow Wielkopolski1985Gorzowskie Bieganie Czwartkowe10 km  MTak 
338 Stachnik Sabina Barlinek1975BBL Barlinek10 km  KTak 
339 Stadnik  Małgorzata GOCHA Pełczyce 198210 km  KTak 
340 Stadnik PawełVooorens Moczkowo199310 km  KTak 
341 Stalmach Jacek Moczkowo1966BLK Barlinek10 km  MTak 
342 Stanikowska Sara Barlinek198910 km  KTak 
343 Stankiewicz  Cezary  Międzyrzecz197010 km  M 
344 Stansiławski PiotrPIOTR Barlinek1971BBL Barlinek10 km  MTak 
345 Stańczyk SławomirSLAVKO Stargard198810 km  M 
346 Stefańczyk Adam Barlinek197110 km  M 
347 Stempień BarbaraBaśka Szczecin1972Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
348 Stempień SławomirSiodchahan Szczecin199110 km  MTak 
349
 
Stolarz Mariusz Gorzów Wielkopolski1973Wierzbicki Running Project10 km  M 
350 Stoły- Truszczyńska Dagmara Czechów1974BBL Gorzów Wielkopolski10 km  KTak 
351 Strawa WeronikaSTRAWKA Gorzów Wlkp.200110 km  K 
352
 
Strzelczyk Krzysztof Karsko1977HRmax BARLINEK10 km  M 
353 Studziński BłażejStudnia Gorzów Wlkp.198810 km  M 
354
 
Szafkowski JacekJacek Barlinek196310 km  MTak 
355 Szczepaniak Rafał Barlinek197610 km  MTak 
356 Szczepaniak Marcel Moczkowo2010LDK Barlinek10 km  MTak 
357 Szczerba Michał Barlinek1981I. M. C Pro TEAM10 km  MTak 
358
 
Szerment MagdalenaMADZIA  Gorzów1981 10 km  KTak 
359
 
Szerment ErykERYK Gorzów1980Wierzbicki Running Project10 km  MTak 
360 Szkudlarek  Krzysztof  Szczecin196610 km  MTak 
361 Szkwarek AnnaAndźka Gorzów Wlkp.197610 km  KTak 
362 Szpinder KatarzynaKatarzyna Barlinek196810 km  K 
363
 
Sztachelski ŁukaszEL SZTACHEL Gorzów Wielkopolski198210 km  MTak 
364
 
Szygęda Paweł Gorzów Wlkp.1972Masaż w Gorzowie10 km  M 
365
 
Szygęda Kacper Gorzów Wielkopolski1999Masaż w Gorzowie10 km  M 
366 Szymański RobertROBERT Gorzów Wlkp.197710 km  MTak 
367 Śliwińska Urszula Gorzów Wlkp.1981Dzikie Dziki Gorzów10 km  KTak 
368
 
Ślubowski DariuszDaro Szczecin197610 km  M 
369 Ślusarz IwonaIwa Szczecin197410 km  KTak 
370
 
Świątek Paweł Barlinek197510 km  MTak 
371 Świderski Michał Barlinek198110 km  MTak 
372
 
Świerzko ArturArczi Gorzów Wielkopolski1975BBL Gorzów Wlkp.10 km  MTak 
373 Świgoń  IzabelaIZA BELLA Suchań 1970SZWLA Stargard10 km  KTak 
374
 
Tecław RobertRobert Jasień1969Nowogrodzka Grupa Biegowa Fiber10 km  M 
375 Tonowicz Kalina Kostrzyn nad Odrą198810 km  K 
376 Tumasz Dariusz Moczkowo1962BBL Barlinek10 km  MTak 
377
 
Turowski PawełZŁOTY - C.M.A.Z ! Łobez1991TRUCHT ŁOBEZ10 km  M 
378 Tuzinek Grzegorz Choszczno197310 km  MTak 
379 Tuzinek Kamila Moryń 1987Moryń10 km  KTak 
380
 
Twardosz BenedyktBENY  Strzelce Krajeńskie198210 km  MTak 
381 Tymecka Anna Pełczyce198610 km  K 
382
 
Walentynowicz MonikaMonia Gorzów Wlkp.198110 km  K 
383 Waloszczyk Basia Szczecin196610 km  K 
384 Wasilewski MarekWasyl Barlinek196310 km  MTak 
385 Wasilewski MichałWasylek Barlinek200710 km  M 
386 Wasilewski SebastianWasyl Gorzów Wlkp1984BRAK10 km  M 
387
 
Waszak Małgorzata Gorzów Wlkp,197310 km  KTak 
388
 
WASZCZUK TOMASZWASZCZUNIU SZCZECIN1980WASZCZUK TEAM10 km  M 
389 WAWRZYNIAK IRENEUSZ STARGARD 198010 km  MTak 
390 Wąchała  Damian Damian Krosno Odrzańskie 1988 10 km  MTak 
391 Wesołowski KarolKAROLUSS Santocko1980BBL Gorzów10 km  MTak 
392 Wiatrowska AnetaWiatrosia Dębno1981Dębnowskie Człapaki10 km  KTak 
393 Wieczorek MarcinMarcin Barlinek197910 km  MTak 
394 Wieczorek Mateusz Murzynowo1996Algraf Race Team10 km  M 
395 Wieczorek AlicjaAlicja Barlinek198210 km  KTak 
396 Wieczorek JuliaJulka Barlinek200710 km  KTak 
397 Wieczorek FranciszekFranek Barlinek200910 km  MTak 
398 Witkowska AnnaAnia Gorzów Wlkp.198110 km  KTak 
399 Witkowski Andrzej Gorzow wlkp196710 km  M 
400 Witkowski MarekDj Marek W Gorzów Wielkopolski197110 km  M 
401 Wodoracki DariuszPrzecław Szczecin 1961Klub Samotnych Serc 10 km  M 
402 Wojciechowski  Robert Wiciu  Strzelce Krajeńskie 198910 km  MTak 
403 Wojcieszyński Tomasz Baczyna197410 km  MTak 
404 WOJNACH ANDRZEJ  SZCZECIN1970WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE10 km  M 
405 Wołk Marcin Myślibórz 198410 km  MTak 
406 Woś AndrzejJĘDREK Oświęcim196310 km  M 
407
 
Wota AdamZWYCIĘZCA ADAM  Gorzów Wlkp.197010 km  MTak 
408
 
Woźnicka-Strus JulitaJulita Gorzów Wlkp.197110 km  KTak 
409
 
Wójcik DamianVUJO Darłowo1970Runnerswalde Darłowo10 km  M 
410 WÓJTOWICZ MACIEJMACIEK PYRZYCE1989PYRZYCE BIEGAJĄ10 km  MTak 
411 Wójtowicz MateuszKOCHAM BEATKĘ Gorzów Wielkopolski198610 km  M 
412
 
WRÓBEL PAWEŁPaweł  GORZÓW WLKP1982Stilon Gorzów 10 km  MTak 
413
 
Wróblewski Marcin Gorzów Wlkp.198310 km  MTak 
414 Wujtiuk Piotr To nie ja Szczecinek197510 km  MTak 
415 Wydra Józef Cychry1953Cychry10 km  MTak 
416 Wyglądacz ArkadiuszSOYER Szczecin1974UKS 13 Szczecin Wielgowo10 km  MTak 
417 Wyglądacz Alicja Szczecin1975Hawajskie Rekiny -Triathlon Team10 km  KTak 
418 Wypych RafałRA-V Gryfino1975Royal Runners Team10 km  MTak 
419
 
Zalewski MariuszMARIO Strzelce Krajeńskie1969Fizjoterapia Dziecięca D. Zalewski10 km  MTak 
420 Zawardka  Robert Robson  BARLINEK 1970Barlinecka Grupa Kolarska 10 km  M 
421 Zielinski JakubKuba Gorzow wlkp198310 km  M 
422 Zielińska  AnnaAnia Łobez1972Trucht Łobez10 km  KTak 
423 Zieliński DariuszDariusz Zieliński Barlinek1966Barlinek To mnie rusza!10 km  MTak 
424 Zielonka Adam Gdynia1965Amicus AR10 km  M 
425 Ziemba Grzegorz Gorzów Wielkopolski198910 km  MTak 
426 Ziółkowska KarolinaBOBRÓWKO  Bobrówko1995Bobrówko Biega10 km  KTak 
427 Zwoliński SebastianCZESTER CHOSZCZNO197310 km  MTak 
428
 
Żmija LilianaSZALONACZERWONA  Zwierzyn1990FSD Sport10 km  KTak 
429
 
Żywicka  Barbara 008 Szczecin197210 km  K