Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu BIEG SZLAKIEM PRZYGODY NAD JEZIOREM BARLINECKIM

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Badora AlicjaAlicja Moczkowo198410 km  K 
2 Bartosik Maciej Barlinek1986HRmax BARLINEK10 km  M 
3
 
Bartosik Przemysław Barlinek1976HRmax BARLINEK10 km  M 
4
 
Bartosz Marcin Barlinek1977KRAJ-ZEGA BARLINEK10 km  M 
5 Bilas JarosławBili Barlinek197410 km  M 
6 Blaszka Lidia Poznań198610 km  K 
7 Bobińska Maria Barlinek197110 km  K 
8 Borek JakubKenijczyk  Barlinek1990Barlinecki Kenijczyk 10 km  M 
9 Butrymowicz Kamila Barlinek198510 km  K 
10
 
Cegielski Adam Barlinek197010 km  M 
11 Chmielewska AgnieszkaAGNIESZKA Police1974Chmielewski Team-BBL Police10 km  K 
12 Chmielewski JanuszTrener Janusz Police1954Chmielewski Team-BBL Police10 km  M 
13 Cwojdziński FilipCwojdziak Gorzów Wlkp.2000Puszkin Biega10 km  M 
14
 
Czerniawska Jolanta Gorzów Wlkp.1962Biegamy na wszelki wypadek10 km  K 
15
 
Czerniawski Marek Gorzów Wielkopolski1962Biegamy na wszelki wypadek10 km  M 
16 Czerwińska AgnieszkaAGA Deszczno197210 km  K 
17
 
Czerwińska Magdalena Barlinek1985KRAJ-ZEGA BARLINEK10 km  K 
18
 
Danił TomaszDANIO Gorzów Wlkp.199210 km  M 
19 Doskonała Alina Barlinek198410 km  K 
20 Drzewiecka Maria Barlinek196210 km  K 
21 Dunaj AleksandraAdele Choszczno199810 km  K 
22 Dylewska Monika Barlinek1977BBL Barlinek10 km  K 
23 Dylewski AdrianDylof Barlinek198810 km  M 
24
 
Dziedzina MilenaRox Nowogródek Pomorski1989Klub Sportowy Fitness10 km  K 
25
 
Dzięcioł Piotr Barlinek1971BBL Barlinek10 km  M 
26
 
Filipiak ŁukaszCZARNY Nowogródek Pomorski1980Łukasz Filipiak "BLACK TEAM"10 km  M 
27 Gaweł Mikołaj Barlinek1965BBL Barlinek10 km  M 
28 Gaweł Magdalena Barlinek1977BBL Barlinek10 km  K 
29 Gaweł Miłosz Barlinek2002BBL Barlinek10 km  M 
30
 
Gerlecki PiotrPicu Barlinek198710 km  M 
31 Glina Rafał Suchań1979SZWLA/Stargardzki Klub Morsów10 km  M 
32 GORSZKA DAMIAN SZCZECIN1997Parkrun Szczecin 10 km  M 
33 Goździcka AgnieszkaBiegająca Czarownica Strzelce Krajeńskie1974Strzelecka Biegająca Czarownica10 km  K 
34 Grzemski Roman Berlin196810 km  M 
35 Grzywacz Magda Nowogard198310 km  K 
36 Gwardiak Bartłomiej Goleniów1992Prime Cargo Poland10 km  M 
37
 
Gwoździk KamilGienio Rychnów1991Rychnów Team10 km  M 
38 Iwanowski ArkadiuszARCZIRUN Zwierzyn1975FSD Sport10 km  M 
39
 
Jałowski MarcinJAŁEK 83 Gorzów Wielkopolski1983ZAWARCIE Gorzów Wlkp10 km  M 
40 Janczarek Michał Barlinek1989CUK Barlinek10 km  M 
41 Janczarek Natalia Moczkowo1987CUK Barlinek10 km  K 
42 Jarocki Bartosz Szczecin199110 km  M 
43 Jarząb Łukasz Pyrzyce197710 km  M 
44
 
Jodko Adam Gorzów Wlkp.197710 km  M 
45 Jońca-Kulpa MariolaMania Barlinek198010 km  K 
46 Kaczmarek Aldona Moczydło197610 km  K 
47 Kaczmarek Marcin Moczydło197610 km  M 
48 Kalkciński WojciechKali Barlinek198510 km  K 
49 Kępka Waldemar Santocko195310 km  M 
50 Kliczka Jan WITNICA "GORZOWSKA"1954ROZBIEGAJMY WITNICĘ10 km  M 
51 Kokot Beata Szczecin197010 km  K 
52 Konter Artur Gorzów Wielkopolski198310 km  M 
53 Korczak RobertRobi Barlinek1963Amicus AR10 km  M 
54 Korewo MarcinDon Martinez Gorzów Wielkopolski1976WKURW_TEAM10 km  M 
55
 
Kotowicz TomaszKocur Szczecin198210 km  M 
56 Kozanka - Lipka Agata Pyrzyce1988KO-LI10 km  K 
57 Kozanka - Lipka Magdalena Szczecin1987KO-LI10 km  K 
58 Kozanka - Łucyk Natalia Pyrzyce1990KO-LI10 km  K 
59 Kozłowska URSZULA Szzecin198410 km  K 
60 Krupa AleksandraAleksandra Mostkowo199810 km  K 
61 Krupa Iwona Mostkowo197710 km  K 
62 Kryca Dominik Wietrzychowice 1982Team Kopeć10 km  M 
63
 
Kubat DanielDanielos  Barlinek197410 km  M 
64
 
Kubik KrystianKrystian Gryfice1993RunGryf Gryfice10 km  M 
65 Kucharska KarolinaKarola Barlinek1994Kocham biegać10 km  K 
66 Kuczaba-Wysocka AgnieszkaAgniK Barlinek198610 km  K 
67 Kupczyński Marek Barlinek196910 km  M 
68
 
Kwaśnik Mariusz!MANIEK ! Gorzów wlkp.1978OLIWKA TEAM10 km  M 
69 Lal MałgorzataMałgosia Pyrzyce1970Pyrzyce Biegają10 km  K 
70
 
Leciejewski DawidLECIEJ Gorzów Wielkopolski2000LECIEJ TEAM10 km  M 
71
 
Lenartowicz Ryszard Moczydło198310 km  M 
72 Lenartowicz Agnieszka  Moczydło198410 km  K 
73 Lewandowski LeszekLeszek lewandowski Myślibórz1963MYŚLIBÓRZ10 km  M 
74 Łucyk Tomasz Pyrzyce1990KO-LI10 km  M 
75
 
Małodobry Krzysztof Barlinek196610 km  M 
76 Markiewicz MariuszMariusz Karnin197510 km  M 
77 Masłowska MagdalenaMadziorka 75 GORZÓW WLKP197510 km  K 
78 Masłowski MarcinMarcin eM  Gorzów1976parkrun Gorzów10 km  M 
79 Mądrowski DominikMondroł Nowogard1978CZARNE CHMURY 10 km  M 
80
 
Michalak KrzysztofABIES Gorzów1976Unbreakable10 km  M 
81 Mickiewicz Janusz Karsko197810 km  M 
82
 
Mikołajczak JoannaASIA  Staw198510 km  K 
83 Młynarczyk Sylwia Gorzów Wielkopolski198210 km  K 
84 Modrzejewski Marcin Chwalęcice1983parkrun Gorzów 10 km  M 
85 Nauman MariolaMariolcia Gorzów WLKP197610 km  K 
86 NOWAK WIESŁAW"VASLIK" SZCZECIN1949Rowery Turowski10 km  M 
87
 
Nowicki Damian Barlinek1977HRmax BARLINEK10 km  M 
88 Oleszczuk Teresa Barlinek1965BBL BVarlinek10 km  K 
89 Opłatkowski ZbigniewZIBI Jenin1963Drużyna z Jenina10 km  M 
90
 
Ordon IzabelaIzunia Gorzów Wielkopolski1978parkrun Gorzów10 km  K 
91 Orzech RafałRafik Barrlinek197910 km  M 
92
 
Ossowicz  Ewelina Gorzów Wlkp. 1978Ewelina Gorzów Wlkp.10 km  K 
93
 
Ossowicz MarcinRychu Barlinek198610 km  M 
94 Ostrowski Wieslaw Szczecin194810 km  M 
95 Owczarz KrystynaKrystynka :) Barlinek197110 km  K 
96 Pacyna RenataRenata Kozielice biega  Kozielice1973husariafigchtteam10 km  K 
97 Pawlak EmiliaEMILA Gorzów Wielkopolski197810 km  K 
98
 
Piątkowski Michał Dębno1982IMC PRO TEAM10 km  M 
99 Pietrzak Krzysztof Gorzów Wielkopolski198710 km  M 
100 Pilarczyk KatarzynaKAŚKA KSF Nowogródek Pomorski1987Klub Sportowy Fitness10 km  K 
101 Pituła WaldemarWaldek Gorzów Wielkopolski197510 km  M 
102 PODBERESKI BOGDANPODBERESKI Dębno1968POLGET TEAM DĘBNO10 km  M 
103 Rachwalska Iwona Mostkowo197010 km  K 
104 Radzka Aneta Barlinek198110 km  K 
105 Sitek PiotrSiciu Gorzów Wlkp.197810 km  M 
106
 
Skałecki PrzemysławREAL MADRID Gorzów Wielkopolski1983Wierzbicki Running Project10 km  M 
107
 
Skałecki Adam Barlinek1984ESTO BARLINEK10 km  M 
108 Socha Klaudia Barlinek200110 km  K 
109 Sowińska Anetta Gorzów Wielkopolski 1974BBL Gorzów Wielkopolski10 km  K 
110 Stadnik  Małgorzata GOCHA Pełczyce 198210 km  K 
111 Stanikowska Sara Barlinek198910 km  K 
112 Stolarz Mariusz Gorzów Wielkopolski1973Wierzbicki Running Project10 km  M 
113
 
Strzelczyk Krzysztof Karsko1977HRmax BARLINEK10 km  M 
114
 
Szafkowski JacekJacek Barlinek196310 km  M 
115 Szczerba Michał Barlinek1981I. M. C Pro TEAM10 km  M 
116
 
Szerment MagdalenaMADZIA  Gorzów1981Wierzbicki Running Project10 km  K 
117
 
Szerment ErykERYK Gorzów1980Wierzbicki Running Project10 km  M 
118 Szpinder KatarzynaKatarzyna Barlinek196810 km  K 
119
 
Sztachelski ŁukaszEL SZTACHEL Gorzów Wielkopolski198210 km  M 
120
 
Świątek Paweł Barlinek197510 km  M 
121 Tumasz Dariusz Moczkowo1962BBL Barlinek10 km  M 
122
 
WASZCZUK TOMASZWASZCZUNIU SZCZECIN1980WASZCZUK TEAM10 km  M 
123 Wieczorek MarcinMarcin Barlinek197910 km  M 
124 Witkowski Andrzej Gorzow wlkp196710 km  M 
125 Wojciechowski  Robert Wiciu  Strzelce Krajeńskie 198910 km  M 
126 Wojtasik KasiaKasiek  Dębno1980Stowarzyszenie Maraton Dębno10 km  K 
127
 
Wróblewski Marcin Gorzów Wlkp.198310 km  M 
128 Wydra Józef Cychry1953Cychry10 km  M 
129 Wyglądacz ArkadiuszSOYER Szczecin1974UKS 13 Szczecin Wielgowo10 km  M 
130 Zawardka  Robert Robson  BARLINEK 1970Barlinecka Grupa Kolarska 10 km  M 
131 Zielinski JakubKuba Gorzow wlkp198310 km  M 
132 Zieliński DariuszDariusz Zieliński Barlinek1966Barlinek To mnie rusza!10 km  M 
133 Zielonka Adam Gdynia1965Amicus AR10 km  M 
134 Ziółkowska KarolinaBOBRÓWKO  Bobrówko1995Bobrówko Biega10 km  K 
135
 
Żmija LilianaSZALONACZERWONA  Zwierzyn1990FSD Sport10 km  K 
136
 
Żywicka  Barbara 008 Szczecin197210 km  K