Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu V Bieg Dookoła Jeziora - Bieg 11,6 km

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamski Janusz Szczecin1969DuoLife Team11,6 km  MTak 
2 Banasiewicz Zbyszek Stargard198311,6 km  MTak 
3 Baran JoannaJoanna Baran Stargard198711,6 km  K 
4 Baran Tobiasz Chociwel199411,6 km Gmina Chociwel
 
MTak 
5 Barański Bogusław Trzebiatów1958MLUKS Trzebiatów11,6 km  MTak 
6 Bątkiewicz Bogusław Płoty196511,6 km  M 
7 BEJSTER PRZEMYSŁAW  SZCZECIN195811,6 km  MTak 
8
 
Bekier SzymonSzymon Szczecin1978Biegam rekreacyjnie11,6 km  MTak 
9 Bielański KrzysztofBielański CRONIMET.PL Stargard1958CRONIMET.PL11,6 km  MTak 
10 Bobińska MariaMarysia Barlinek1971BBL Barlinek11,6 km  KTak 
11 Bochen Izabela Bezrzecze1975RAZ Szczecin11,6 km  KTak 
12 Bodnar Mariusz  Ścienne196711,6 km  MTak 
13 Borkowska Alicja Złocieniec197111,6 km  KTak 
14
 
Borkowski AndrzejAndy Stargard1989BS Family Team11,6 km  MTak 
15 Brzezińska AnnaANULKA Szczecin1979Wieczorne Bieganie w Szczecinie11,6 km  K 
16 Brzozowski RafałSkuter Choszczno198711,6 km  MTak 
17
 
Buderecki KrzysztofKrzysiek Chociwel1978JKS Wieleń Pom.11,6 km  MTak 
18 Budzyńska  Małgorzata  Radowo Małe 196511,6 km  K 
19
 
Budzyński RadosławRadek Szczecin198311,6 km  MTak 
20 Chabros JacekJACEK Szczecin1967ExtermE WOLF11,6 km  MTak 
21 Chlewiński ŁukaszCeha Stargard198611,6 km  MTak 
22 Chmielewska AgnieszkaAGNIESZKA Police1974Chmielewski Team-BBL Police11,6 km  KTak 
23 Chmielewski JanuszTrener Janusz Police1954Chmielewski Team-BBL Police11,6 km  MTak 
24 Chrobocinski Daniel Szczecin199311,6 km  MTak 
25 Chrobocińska Elżbieta Szczecin196611,6 km  KTak 
26 Cieluch  Paulina Paula Police 199011,6 km  K 
27 Ciszewski Krzysztof Łobez198611,6 km  M 
28 Czynszak Krystian Stargard197911,6 km  M 
29 Daniel TomaszDaniel's Gryfice199211,6 km  M 
30 Deptuła TobiaszTobiasz Świnoujście198611,6 km  MTak 
31
 
DEREŃ GRZEGORZ ŚWIDWIN197621 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO11,6 km  MTak 
32
 
Dębczyński MichałSzwajcar Zürich1981ExtremE Wolf11,6 km  MTak 
33
 
Długokęcki MateuszV-ce Prezes Gryfino1981Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą11,6 km  M 
34 Draczyński Zygmunt Łobez1948LŁKB TRUCHT11,6 km  MTak 
35 Dudka Agata Złocieniec199011,6 km  KTak 
36 Dziedzic MarekMarek "Dzidziuś"  Nowogard198111,6 km  MTak 
37 DZIĘGIELEWSKI Grzegorz Szczecin198911,6 km  MTak 
38 Dziurdz Jacek Drawsko Pomorskie197911,6 km  MTak 
39 Eret WiktoriaVillchi Złocieniec200211,6 km  KTak 
40 Eret MarcinErecik Złocieniec197811,6 km  MTak 
41
 
Fedyszyn AnnaśRUNdunia Szczecin1984 11,6 km  KTak 
42 Filip Paweł Dobrzany198811,6 km  MTak 
43 Filipowski DariuszSKYDAFI Szczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM11,6 km  MTak 
44 Gąsiorowski Mariusz Chociwel198011,6 km Gmina Chociwel
 
MTak 
45 Gębski Łukasz Szczecin198311,6 km  MTak 
46 Gierasimowicz Szymon Szczecin1979totalsport11,6 km  M 
47 Glina Rafał Suchań1979 11,6 km  MTak 
48 Gładysz Jarosław Gładki Kobylanka198711,6 km  MTak 
49 Główczyńśki Bartosz Szczecin198211,6 km  MTak 
50 Gocał Anita Police1989UKL Ósemka Police11,6 km  KTak 
51 Golba Mateusz  Szczecin1988Avid Poland11,6 km  M 
52 Goliński KrzysztofPETARDA Szczecin198111,6 km  MTak 
53 GOLIŃSKI ŁukaszGolus Świdwin1979K.B. SPRINT ŚWIDWIN11,6 km  MTak 
54
 
Gomulski PawełKUSOWNIK1222 Łobez198611,6 km  M 
55 Gorlach DawidGERY Stargard198511,6 km  MTak 
56 Greśkiw Piotr Chociwel195611,6 km Gmina Chociwel
 
MTak 
57 Gruszka Adam"Adaś" Szczecin1966Bizon Team11,6 km  MTak 
58 Guster Łukasz Kamień Pomorski1990KB Kamień Pomorski11,6 km  M 
59 Gwardiak Bartłomiej Goleniów1992Prime Cargo Poland11,6 km  MTak 
60 Hałaczkiewicz AdamAdam Szczecin1973WolfExtreme11,6 km  MTak 
61 Harłukowicz KrzysztofKAZIK Szczecin197611,6 km  MTak 
62 Herman Paweł Mrzeżyno1974MLUKS Trzebiatów11,6 km  MTak 
63 Hudecka Evelyn Szczecin198611,6 km  KTak 
64 Izmajłowicz Kuba Stargard1983-11,6 km  MTak 
65 Janczewski Jacek Koszalin197111,6 km  MTak 
66 Janicka Emilia"Emilia" Szczecin198511,6 km  K 
67 Jaworski SzymonMilfpredator Kołobrzeg198311,6 km  MTak 
68
 
Jesionka  Jarosław Jarecki Nowogard 1976Stowarzyszenie "Nasza Świerczyna"11,6 km  MTak 
69 Judek Krzysztof Mierzyn195311,6 km  MTak 
70 JURKIEWICZ WIOLETTA SZCZECIN1973WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE11,6 km  K 
71 Jurkowski Łukasz Jurek Kalisz Pomorski198611,6 km  M 
72 Jurys Krzysztof Szczecin197011,6 km  MTak 
73 Jurys Elzbieta Szczecin1969Wolni w Biegu11,6 km  KTak 
74 Jusinska Anna Slawoborze 1971KB SPRINT ŚWIDWIN11,6 km  KTak 
75 Kaca JarosławStefanek  Szczecin1990SKB Dzik11,6 km  MTak 
76
 
Kaciupa Agnieszka Szczecin1976Wierzbicki Running Project11,6 km  KTak 
77 Kacprzyk PiotrPiotr Kacprzyk Stargard199411,6 km  MTak 
78 Kaczmarczyk Stanisław Stargard Szczeciński1958SZWLA Stargard11,6 km  MTak 
79 Kaczyński ArturKACZOR Pilchowo197011,6 km  MTak 
80 Kalinowski Daniel Dolice197411,6 km  MTak 
81 Kanicki Marcin Stargard Szczeciński197711,6 km  MTak 
82 Kasprzak MarekMareczek Szczecin196111,6 km  MTak 
83 Katrycz ZbigniewZIBISPORT świerczyna196311,6 km  M 
84 Katrycz Zbigniew Zibisport ŚWIERCZYNA196311,6 km  MTak 
85 KAŹMIERCZAK-MOLIK ANNAAnka SIERAKÓW198811,6 km  KTak 
86
 
Kempisty AlicjaMała MI Szczecin1976Bizon team11,6 km  KTak 
87 Kisz Przemysław  Szczecin1975KB.PIONIER SZCZECIN11,6 km  MTak 
88 Kopcewicz RobertRob Goleniów196611,6 km  MTak 
89
 
Kosiński MateuszMateo Szczecin199011,6 km  MTak 
90
 
Kotowicz TomaszKocur Szczecin198211,6 km  MTak 
91 Kotwicki Tomasz Świnoujście1982Biegacze Świnoujście11,6 km  MTak 
92 Kowalczyk  PawełKOWAL  Radziszewo 1983Elitarny Klub Biegacza Powolni z nadwagą11,6 km  K 
93 Kowalska BarbaraBajka Szczecin198311,6 km  KTak 
94 Kraskiewicz TomaszTomasz Szczecin1969Bulk Cargo Port Szczecin11,6 km  MTak 
95 Krawczyk Mateusz Drawsko Pomorskie1991KB Pionier Szczecin11,6 km  M 
96
 
Krępa RafałExtremeWOLF  Szczecin1981 11,6 km  MTak 
97 Krępa DanielDanek Dobra1976ExtremE Wolf11,6 km  MTak 
98 Krępa Małgorzata  Dobra1977ExtremE Wolf11,6 km  KTak 
99 Król Marcin Morzyczyn1976Stargard. Ja się nie ścigam11,6 km  M 
100 Królak Beata Police1962SP 8 Police11,6 km  K 
101 Krupa Daniel Stargard1976Stargard. Ja się nie ścigam.11,6 km  MTak 
102 Krygier-Rosiak MonikaTygrysek ;)  Szczecin1986Wieczorne Bieganie w Szczecinie 11,6 km  KTak 
103
 
Książek Teresa Złocieniec196011,6 km  KTak 
104 Kuciński Tomasz Szczecin19723:33 Team11,6 km  M 
105 Kujawski AdrianAdi Szczecin199211,6 km  M 
106 Kujawski StefanZOSTAŁEM TATĄ :) Węgorzyno198311,6 km  MTak 
107 Kulpa KrzysztofHightower Szczecin197611,6 km  MTak 
108 Kunikowska Patrycja Stargard1984Stargard, Ja się nie ścigam11,6 km  KTak 
109
 
Kurzymski PiotrBizonek Szczecin1970Bizon team11,6 km  MTak 
110 Kusz Grzegorz Chociwel1966Bridgestone Stargard Runners11,6 km Gmina Chociwel
 
MTak 
111 Kuźbik JakubJakobus Szczecin1984Puszczyk Bukowy11,6 km  MTak 
112
 
Kwiatkowska AleksandraKWIATOJKA Police1991Wieczorne bieganie w Szczecinie11,6 km  KTak 
113 Kwidziński Michał Białogard1988rozbiegany Michał11,6 km  M 
114 Lal MałgorzataMałgosia Pyrzyce1970Pyrzyce Biegają11,6 km  K 
115 Langiewicz Jacek Police1957MKJ Police11,6 km  MTak 
116 Lasota Jacek Szczecin1967EXTREME WOLF11,6 km  MTak 
117 Lew Piotr  Szczecin1970ExtremE WolF11,6 km  MTak 
118 Lewandowski JanuszPrezes Szczecin1959Wieczorne Bieganie Szczecin11,6 km  M 
119 Lewna FilipLewinx Poznań1996Lewinx Team11,6 km  MTak 
120 Lipertowicz Sebastian CZUPUREK 83 Police198311,6 km  MTak 
121 Liszniański DanielDANIEL Płoty1978CELOWY ZWIĄZEK GMIN R-XXI NOWOGARD11,6 km  MTak 
122 Lubasiński TomaszTomek Stargard197711,6 km  MTak 
123 Łaczak Monika Stargard1981Stargard. Ja sie nie ścigam.11,6 km  KTak 
124 Łebkowski Karol Gryfino198011,6 km  MTak 
125 Łukaszewski Sebastian Stargard1979SZWLA11,6 km  MTak 
126 Łysoń Piotr Stargard198911,6 km  MTak 
127 Łysoń Andrzej Stargard1980ATR Agrohandel11,6 km  MTak 
128
 
Majcher RadekRadek  Szczecin 197711,6 km  MTak 
129
 
Majka Dariusz Świnoujście1982Herr Dariusz11,6 km  MTak 
130 Makaś Sebastian Goleniów198611,6 km  M 
131 Maknia AgnieszkaMetkowa Nowogard1979Nowogardzki Klub Biegacza ENDORFINA11,6 km  K 
132 Malec EdytaEda Stargard1976Stargardzki Klub Morsów - Miedwianie11,6 km  K 
133 Marcinkiewicz Jan  Szczecin195211,6 km  M 
134 Markanicz Marlena Moskorzyn1982Stargard ja sie nie ścigam11,6 km  K 
135 Matul Hanna Stargard1980Kalmar Runners11,6 km  KTak 
136 Mazurek Barbara Koszalin197911,6 km  KTak 
137 Mądrowski DominikMONDROŁ Nowogard1978CZARNE CHMURY 11,6 km  MTak 
138 Michalczyk KatarzynaMynia  Police1982SKB DZIK11,6 km  KTak 
139 Mikołajczyk KingaKinga Szczecin1986ExtremE WolF11,6 km  KTak 
140 Misarko Arkadiusz Nowogard197311,6 km  MTak 
141 Miszczak DamianMISZCZU Szczecin198611,6 km  M 
142 MISZCZYSZYN Bartłomiej ŚWIDWIN198311,6 km  MTak 
143 Młynarczyk Krzysztof Szczecin197311,6 km  MTak 
144
 
MYDLO RADOSLAW Ginawa197811,6 km  MTak 
145 Nadolny Przemysław Szczecin1977INTER-COPY Szczecin11,6 km  MTak 
146 Nakoneczna Dominika Stargard1987Stargard Ja Się Nie Ścigam11,6 km  KTak 
147 Nawrocki Piotr Szczecin1968KB Pionier Szczecin11,6 km  MTak 
148 Nowakowski DawidZeniu Chociwel199211,6 km Gmina Chociwel
 
MTak 
149
 
Olejarz Jacek Koszalin1978For-Rest-Run11,6 km  MTak 
150 Oleszek KrzysztofKrzyś  Chociwel1982 11,6 km Gmina Chociwel
 
MTak 
151 Olszewski Jacek Szczecin195111,6 km  MTak 
152 Ostrowski Wieslaw Szczecin194811,6 km  MTak 
153 OSTROWSKI MARIAN  ZŁOCENIEC195411,6 km  MTak 
154 Owczarz KrystynaKrystynka :) Barlinek197111,6 km  KTak 
155 Parzych Radosław Szczecin1986ExtremE Wolf11,6 km  MTak 
156 Pater MichałMisiek Stargard198311,6 km  MTak 
157 Pawłowski  Andrzej Karkowo197811,6 km Gmina Chociwel
 
MTak 
158 Peda LeszekLeszek Police195211,6 km  MTak 
159 Pietkiewicz  Anna Szczecin198711,6 km  KTak 
160 Pietruczyk Arek Nowogard1971niezrzeszony11,6 km  MTak 
161
 
Pilecki RobertFANTASTYCZNY :-) Szczecin198011,6 km  MTak 
162 Piwowarski DarekPiwko Szczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie11,6 km  MTak 
163 Pleśniak JarosławJaras SZCZECIN1981Bizon Team11,6 km  M 
164 Podgórski TomaszSamuraj Stargard198811,6 km  M 
165 POKRZYWIŃSKI  KRZYSZTOF POLICE1962BBL POLICE11,6 km  MTak 
166
 
Połubiński PawełCygan Borne Sulinowo1979Borne Biega 11,6 km  MTak 
167 Prostecka-Siwy Izabela Szczecin197411,6 km  KTak 
168
 
Rajfur AsAS Daleszewo1983Elitarny Klub Biegacza Powolni z nadwagą11,6 km  K 
169 Rojek KatarzynaPszczoła Szczecin1983RunGryf Gryfice11,6 km  KTak 
170
 
Romanowicz PiotrHARPAGAN „ PITEK “ Resko 1977RunGryf Gryfice11,6 km  MTak 
171 Rosiak MarcinKozi :)  SZCZECIN1987Wieczorne Bieganie w Szczecinie11,6 km  MTak 
172 Rózga JerzyViking 88 Szczecin197511,6 km  MTak 
173 Rudziński JózefJozef Złocieniec1962Stowarzyszenie "Nasza Świerczyna"11,6 km  MTak 
174
 
Rybicki JanuszJAN Police1950SKB DZIK POLICE11,6 km  MTak 
175 Samson RobertBESTIA 666 Warzymice1978KB Pionier Szczecin11,6 km  K 
176
 
Sieczkowski Michał Szczecin1983KB Pionier Szczecin11,6 km  MTak 
177 Sikorski Andrzej Stargard197111,6 km  MTak 
178
 
Sitek AlfredSito Szczecin1980ExtermE WOLF11,6 km  MTak 
179
 
Skałecki PrzemysławREAL MADRID Gorzów Wielkopolski1983Wierzbicki Running Project11,6 km  MTak 
180 Skiba Michał Szczecin1988Parkrun Szczecin11,6 km  MTak 
181 Skokowski JacekKAPITAN EMERYT Szczecin1964śRUNdunia Szczecin11,6 km  MTak 
182 Skoneczny Waldemar Mrzezyno196711,6 km  MTak 
183 Słapczyńska Marta Kalisz Pomorski199211,6 km  KTak 
184 Słomka Maciej Świerczyna1970Stowarzyszenie Nasza Świerczyna11,6 km  MTak 
185 Sobstyl MichałSobsti Kobylanka1987Sobstyl Team11,6 km  MTak 
186 Sobstyl Roman Bolechówko197611,6 km  MTak 
187 Sosin TomaszTomasz Stargard Szczeciński1959SZWLA Stargard Szczeciński11,6 km  MTak 
188 Sowisz DanutaDANUSIA Szczecin1971SOWISZ TEAM11,6 km  KTak 
189 Sowisz CezaryCEZARY Szczecin196711,6 km  MTak 
190
 
Sowisz AdriannaAdrianka Szczecin1995SOWISZ TEAM11,6 km  KTak 
191 Stańczyk SławomirSLAVKO Stargard198811,6 km  MTak 
192 Staszewski Paweł  Stargard198711,6 km  MTak 
193
 
STEFANIAK PawełSTEFAN STARGARD198014 bUJ/2kpzmot11,6 km  MTak 
194 Strączek Michał  Mrzeżyno197611,6 km  MTak 
195
 
Styczyński Rafał Kołobrzeg197811,6 km  MTak 
196 Styczyński KlaudiuszKlaudiusz Stargard198111,6 km  MTak 
197 Suska Sylwia Świnoujście197511,6 km  KTak 
198 Suski Piotr Papaj Świnoujście1974WKU Świnoujście11,6 km  MTak 
199 Szagdaj WeronikaNiunia Stargard1985Żarowo Team11,6 km  KTak 
200 Szagdaj Stanisław Morzyczyn195611,6 km  MTak 
201 Szarłan MagdalenaMadzia  Ińsko198011,6 km  K 
202 Szaryński AdamSZARAK1975 Lubin1975IRONMAN11,6 km  MTak 
203 Szczepański AdamPionierek Adam Szczecin1985KB Pionier Szczecin11,6 km  MTak 
204
 
Szczupaczyński Arkadiusz GRYFICE1963RUNGRYF11,6 km  MTak 
205 Szczypek OlaWSZYSTKO DLA CIASTKÓW Szczecin1985SMT11,6 km  KTak 
206 Szklarska DorotaDorota Łobez197511,6 km  KTak 
207 Szkudlarek  Krzysztof  Szczecin196611,6 km  MTak 
208 Szłapak Krzysztof Drawsko Pom.196611,6 km  MTak 
209 Szłapak Beata Drawsko Pom.197111,6 km  KTak 
210 Szmit DamianDamian Stargard197511,6 km  M 
211 Szwed Tadeusz  Chociwel195711,6 km Gmina Chociwel
 
MTak 
212 SZYMAŃSKA JOLANTA  MOSTY198211,6 km  KTak 
213 Szymański Artur Chociwel1976BS Family Team11,6 km Gmina Chociwel
 
MTak 
214 Szymański PiotrPITER Stargard1997BS Family Team11,6 km  MTak 
215 Szymański Łukasz  Pobierowo198911,6 km  M 
216 Świgoń  IzabelaIza Bella Suchań 1970SZWLA Stargard11,6 km  KTak 
217 TIETZ PrzemekTicu Stargard1975Stargard. Ja się nie ścigam. 11,6 km  MTak 
218
 
Tomczyk Alina Nowogard1978AlaNd11,6 km  KTak 
219 Trojanowska AleksandraAleksandra Chociwel199411,6 km Gmina Chociwel
 
KTak 
220 Trojnar JarosławŁYSY Kalisz Pomorski1989BANDA ŁYSEGO 11,6 km  M 
221 Tylmanowska  KarolinaMetkowa Nowogard1986Endorfina Nowogard 11,6 km  KTak 
222
 
Warchalowski  Arkadiusz  Dobra 197611,6 km  MTak 
223 Waszak Krzysztof Stargard197911,6 km  MTak 
224 Wąchała  Damian Damian Krosno Odrzańskie 1988 11,6 km  M 
225 Werecki Marcin Stargard198111,6 km  M 
226 Werner Kamila BIEGAJ Z CERKIEM  Szczecinek1984BIEGAJ Z CERKIEM 11,6 km  K 
227 Wiklak Natalia Dolice199211,6 km  KTak 
228
 
Wiliński Marek Świdwin1961K.B.SPRINT ŚWIDWIN11,6 km  MTak 
229
 
Wilklisz WojciechWilczek Gardno197011,6 km  MTak 
230 Winiarski Mariusz Stargard1973Stargard. Ja się nie ścigam11,6 km  MTak 
231 Wiśniewska MagdalenaMAGDA Drawsko Pomorskie198311,6 km  KTak 
232 Witorzęć Dariusz Łęgi197311,6 km  MTak 
233 Wleklińska Agnieszka Szczecin197911,6 km  KTak 
234 Wodoracki DariuszPrzecław Szczecin 1961Klub Samotnych Serc 11,6 km  M 
235 WOJNACH ANDRZEJ  SZCZECIN1970WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE11,6 km  M 
236 Wojnarowicz  Monika  Chociwel 198611,6 km  KTak 
237 Wojtaś AgnieszkaAgnieszka Stargard197311,6 km  KTak 
238 Wojtoniszak Łukasz  Chociwel198811,6 km Gmina Chociwel
 
MTak 
239 Woźniak Agnieszka IŃSKO197711,6 km  KTak 
240
 
Woźniak IwonaMISIA Resko1977RunGryf Gryfice11,6 km  KTak 
241
 
Wójcik DamianVUJO Darłowo1970Runnerswalde Darłowo11,6 km  M 
242
 
Wróbel Tomasz Nowogard198111,6 km  MTak 
243 Wyglądacz ArkadiuszSOYER Szczecin1974UKS 13 Szczecin Wielgowo11,6 km  MTak 
244 Wyglądacz Alicja Szczecin1975Hawajskie Rekiny -Triathlon Team11,6 km  KTak 
245 Zamożny AnnaROMA Szczecin198311,6 km  KTak 
246 Zamuła PawełStruś kijewo Szczecin1974Struś kijewo11,6 km  KTak 
247 Zarembski DawidDawid Resko198611,6 km  MTak 
248 Zbirochowicz Bogusław"Auto - Zet" Chociwel Chociwel1953TKKF Chociwel11,6 km Gmina Chociwel
 
MTak 
249
 
Zerzut JarosławJARECKI Szczecin1968śRUNdunia Szczecin11,6 km  MTak 
250 Zimny TomaszTOMASZ Szczecin1956 11,6 km  MTak 
251 Znamierowska MonikaMONIA Resko198111,6 km  KTak 
252 Zygmunt Tomasz  Szczecin1978ŻW11,6 km  MTak