Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu I Bieg „W pogoni za wiosną”

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczak Jozef Kiełpin1978gorzow13 km Mieszkaniec gminy Deszczno
 
M 
2 Bednarczyk ZbigniewRzepin1958rzepin13 km  K 
3 Bilińska MagdalenaGorzów Wlkp.197613 km  K 
4 Blacharski ArkadiuszTorzym199213 km  M 
5
 
Bożyk DamianSkwierzyna1985STAL GORZÓW13 km  M 
6 Brudło AdrianGorzów Wlkp199413 km  M 
7 Bumbul JarosławGorzów Wlkp.1975Zakład Karny w Gorzowie Wlkp.13 km  M 
8 Bury AndrzejGorzów Wlkp196513 km  M 
9 Chechła AnnaGorzów Wielkopolski198213 km  K 
10 Cierach LeszekGorzów Wielkopolski1984PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKI13 km  M 
11 Cinka MaciejGorzów Wlkp.198613 km  M 
12 Cipiński RafałGorzow wlkp.198613 km  M 
13
 
Czerniawska JolantaGorzów Wlkp.1962Biegamy na wszelki wypadek13 km  K 
14 Czerniawski LechGorzów Wlkp.1989Biegamy na wszelki wypadek13 km  M 
15
 
Czerniawski MarekGorzów Wielkopolski1962Biegamy na wszelki wypadek13 km  M 
16 Czerniawski JanGorzów Wlkp.1988Biegamy na wszelki wypadek13 km  M 
17 Danielak NataliaGorzów Wielkopolski198013 km  K 
18 Dołmat EdwardGorzów Wlkp.196213 km  M 
19 Domaszewicz ŁukaszGorzów Wielkopolski1981Monosuisse run13 km  M 
20 Dylewska MonikaBarlinek1977BBL Barlinek13 km  K 
21 Dylewski AdrianBarlinek198813 km  M 
22 Działek Czesław Stare Polichno1975Dzikie Dziki Gorzów13 km  M 
23 Galek WojciechŁagów199013 km  M 
24 Gandecka BeataMiędzyrzecz1974zalatane.mcz13 km  K 
25 Gierczak TomaszGorzów Wlkp.197613 km  M 
26 GORSZKA DAMIANSZCZECIN1997Parkrun Szczecin 13 km  M 
27 Grzegolec GrzegorzGorzów Wlkp.1986Wierzbicki Running Project13 km  M 
28
 
Jałowski MarcinGorzów Wielkopolski1983BiegamBoLubię - Gorzów Wielkopolski 13 km  M 
29 Kamiński  JacekGorzow 1978NIKE RUN TEAM GORZOW13 km  M 
30 Kardasz AgnieszkaKrzeszyce1982Rozbiegajmy Witnicę13 km  K 
31 KASPRZAK ERYKWITNICA197613 km  M 
32 KASPRZAK JOANNAWITNICA198013 km  K 
33 Kazubowska OlaGorzów Wlkp.197813 km  K 
34 Kazubowska MalgorzataGorzow Wlkp198013 km  K 
35
 
Kęcik KarolKowalów198813 km  M 
36 Kępka WaldemarSantocko195313 km  M 
37
 
Klentak WojciechGorzów Wlkp1980BBL Gorzów13 km  M 
38 Klentak KatarzynaGorzów Wielkopolski1980BBL Gorzów13 km  K 
39 Kliczka JanWITNICA "GORZOWSKA"1954Rozbiegajmy Witnicę13 km  M 
40 Kłysz MaurycyPrzyprostynia1986TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ13 km  M 
41 Kolej MonikaGorzow Wlkp.1976DZIKIE DZIKI GORZÓW13 km  K 
42
 
Korczyc Grzegorz Gorzów Wielkopolski1982MZK13 km  M 
43 Korewo MarcinGorzów Wielkopolski1976WKURW_TEAM13 km  M 
44 Kropidłowski FlorianPolice1935UKL ÓSEMKA Police13 km  M 
45 Krynicka JoannaTrzebiszewo1995WKURW_TEAM13 km  K 
46
 
Kubik KrystianGryfice1993RunGryf Gryfice13 km  M 
47 Kuprijańczyk AndrzejGorzów Wielkopolski1970WATAHA - łączy nas bieganie.13 km  M 
48 Kutereba EmilianGorzów Wielkopolski1977NEW BALANCE ESKA TEAM13 km  M 
49
 
Kwaśnik MariuszGorzów wlkp.1978OLIWKA TEAM13 km  M 
50
 
Leciejewski DawidGorzów Wielkopolski2000LECIEJ TEAM13 km  M 
51 Leszczyńska WeronikaDeszczno1985Syberian Husky Team13 km Mieszkaniec gminy Deszczno
 
K 
52
 
Leszczyński MichałDeszczno1978Syberian Husky Team13 km Mieszkaniec gminy Deszczno
 
M 
53
 
MARZEC KAROLINADESZCZNO1979DZIKIE DZIKI GORZÓW13 km Mieszkaniec gminy Deszczno
 
K 
54 Masłowski MarcinGorzów1976parkrun Gorzów13 km  M 
55 Mądrzak  BogumiłRudnica1954Kosmos78 Rudnica13 km  M 
56 Mąkowska DanutaKrasowiec197113 km Mieszkaniec gminy Deszczno
 
K 
57 Melinis PiotrWitnica1979ZK Gorzów Wlkp. 13 km  M 
58 Minko ArkadiuszSzczecin1988MKL SZCZECIN13 km  M 
59 Modrzejewski MarcinChwalęcice1983Parkrun Gorzów13 km  M 
60
 
Molska MałgorzataKłodawa1968BBL Gorzów13 km  K 
61 Olechnowicz MagdaGorzów Wlkp.1975Biegam Bo Lubię Gorzów Wlkp.13 km  K 
62 Otoka KasiaSzczecin1977FANI FORMY13 km  K 
63 Palczarski MarcinGorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓW13 km  M 
64 Pełech KrzysztofGorzów Wlkp.1979BBL Gorzów13 km  M 
65
 
Przybysz RafałGorzów WLKp196913 km  M 
66 Romot JarosławGorzów Wielkopolski1980Służba Więzienna13 km  M 
67 Romot WojtekGorzów wlkp2004G Power13 km  M 
68 Rusin KamilBrzozowiec1987DZIKIE DZIKI GORZÓW13 km Mieszkaniec gminy Deszczno
 
M 
69 SIWIŃSKI ZENONWitnica1969Rozbiegajmy Witnicę13 km  M 
70 Skiba EugeniuszGorzów Wlkp.194613 km  M 
71 Sopata PatrykDrezdenko1995TurboDymoMan13 km  M 
72 Stefański GrzegorzDeszczno199113 km Mieszkaniec gminy Deszczno
 
M 
73 Stolarz MariuszGorzów Wielkopolski1973Wierzbicki Running Project 13 km  M 
74
 
Suduł JarosławGorzów wlkp1972Wierzbicki Running Project 13 km  M 
75
 
Sztachelski ŁukaszGorzów Wielkopolski198213 km  M 
76 Tomaszewski RyszardRzepin198413 km  M 
77 Tomaszewski TomaszRzepin197313 km  M 
78
 
Trembo DanielGorzów Wlkp.1980AmateurRunner13 km  M 
79
 
Walentynowicz MonikaGorzów Wlkp.198113 km  K 
80
 
WASZCZUK TOMASZSZCZECIN1980WASZCZUK TEAM13 km  M 
81 Wesołowski KamilBledzew199013 km Leśnik
 
M 
82 Wiśniewska AgnieszkaGorzów Wlkp.198613 km  K 
83 Witkowski AndrzejGorzow wlkp196713 km  M 
84 Witkowski PiotrGorzów Wlkp.197013 km  M 
85 Wojciechowski  Robert Strzelce Krajeńskie 198913 km  M 
86 WOJNACH ANDRZEJ SZCZECIN1970WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE13 km  M 
87 Wojtysiak AdamGorzów Wlkp. 1969Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki13 km  M 
88
 
Wota AdamGorzów Wlkp.197013 km  M 
89
 
Wróblewski MarcinGorzów Wlkp.198313 km  M 
90
 
ZABAGŁO LeszekGorzów Wielkopolski1966BBL Gorzów13 km  M 
91 Zagórny MarcinRadnica1988Tomato Krosno Odrzańskie13 km  M 
92 Zajączkowski PiotrGorzów Wlkp1972Syberian Husky Team13 km  M 
93
 
Zapała BogdanSulechów1970Oki TeamSulechów13 km  M 
94 Zielinski JakubGorzow wlkp198313 km  M 
95 Ziółkowska KarolinaBobrówko1995Bobrówko Biega13 km  K 
96
 
Żminkowski JarosławGorzów Wlkp1969ZAWARCIE13 km  M