Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu III Helenowski Bieg Przełajowy

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Banasiewicz ZbyszekBANAN Stargard19839 km  MTak 
2
 
Bodnar ZbigniewForrest Gump Szczecin19489 km  MTak 
3 Bojko MarekApartus Stepnica19729 km  MTak 
4 Chmielewska AgnieszkaAGNIESZKA Police1974Chmielewski Team-BBL Police9 km  KTak 
5 Chmielewski JanuszTrener Janusz Police1954Lewandowski Team9 km  MTak 
6 Chorążewska Andżelika GOLENIÓW1976Rozbiegany Goleniów9 km Gmina Goleniów
 
KTak 
7 Chorążewski SebastianMały Goleniów1974Rozbiegany Goleniów9 km Gmina Goleniów
 
MTak 
8 Czub PawełGEPARD Rożnowo Nowogardzkie1996Dzikie Koty9 km  MTak 
9 Dąbrowski Piotr Goleniów19799 km  M 
10
 
Długokęcki MateuszV-ce Prezes Gryfino1981Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą9 km  M 
11 Duda-Religa Ewelina Szczecin1976OZKB9 km  KTak 
12
 
DUDEK KAZIMIERZ ŚWIERZAWA1948FITNESS WORLD Jelenia Góra9 km  MTak 
13 Dziuba Bogdan Świnoujście1956parkrun Świnoujście9 km  MTak 
14 Gęga Arleta Goleniów 1984Rozbiegany Goleniów 9 km  K 
15 Gocał Anita Police1989UKL ÓSEMKA POLICE9 km  K 
16 GORSZKA DAMIAN SZCZECIN1997Parkrun Szczecin 9 km  M 
17
 
Guzikiewicz MarcinGUZIK Goleniów1978Rozbiegany Goleniów9 km Gmina Goleniów
 
M 
18 Hadryś MateuszPapa Mateo Gorzów Wlkp.1995Dzikie Koty9 km  M 
19 Iwanek TomaszMały_iwan Goleniów19879 km Gmina Goleniów
 
M 
20 Janicka Emilia"Emilia" Szczecin19859 km  K 
21 Jasnos Sylwia Goleniów 19989 km  K 
22 Jaworski SzymonMilfmaniac Kołobrzeg19839 km  MTak 
23 Jurczak ŁukaszŁUKASZ Goleniów19839 km Gmina Goleniów
 
MTak 
24 Kaczmarek Jan Mieszkowice19479 km  MTak 
25 Kaczyński ArturKACZOR Pilchowo19709 km  MTak 
26 Kasprzak Monika Wolin19859 km  K 
27 Kołtuniak Hubert Goleniów19789 km Gmina Goleniów
 
MTak 
28 Kopcewicz HenrykHENIEK Goleniów1954CROWN GOLENIÓW9 km Gmina Goleniów
 
MTak 
29
 
Kosiński Mateusz Szczecin19909 km  M 
30 Kot  Arkadiusz Kocur  Maszewo 196912BZ9 km  M 
31 Kowalczyk  PawełKOWAL  Radziszewo 1983Elitarny Klub Biegacza Powolni z nadwagą9 km  K 
32 Krupińska  Paulina Goferek Goleniów 1987Rozbiegany Goleniów9 km  KTak 
33 Krupińska Dorota Goleniów1988 9 km Gmina Goleniów
 
KTak 
34 Krupiński KrystianKrystek Goleniów19879 km Gmina Goleniów
 
MTak 
35
 
Kubik Krystian Gryfice1993RunGryf Gryfice9 km  MTak 
36 Kufel Dariusz Pyrzyce1962Pyrzyce Biegają9 km  M 
37 Kwidziński Michał Białogard1988rozbiegany Michał9 km  M 
38 Lebiedziewska Natalia Przecław1984Kobiece Bieganie9 km  KTak 
39 Lipka Radosław Radzio Lipek SZCZECIN19819 km  M 
40 Łysoń Piotr Stargard19899 km  MTak 
41 Łysoń AndrzejAndrzejl Stargard1980ATR Agrohandel9 km  MTak 
42 Makaś Sebastian Goleniów19869 km Gmina Goleniów
 
MTak 
43 Marciniak Łukasz Dołuje19839 km  MTak 
44 Matul Hanna Stargard1980Kalmar Runners9 km  K 
45 Mazurski PawełMazi Gryfice19899 km  MTak 
46
 
Mistelski Karol*TęczowyJednorożec* Szczecin19939 km  MTak 
47 Miszczak DamianMISZCZU Szczecin1986 9 km  MTak 
48 Mścichowska AgnieszkaMścicha Goleniów1982Rozbiegany Goleniów9 km Gmina Goleniów
 
KTak 
49 Mul OleksandrFreeRunning 2019 Helenów19949 km Gmina Goleniów
 
MTak 
50 Nadolny Przemysław Szczecin1977Parkrun Szczecin9 km  MTak 
51
 
Nowak DanielKenijczyk  Goleniów1982Rozbiegany Goleniów9 km Gmina Goleniów
 
MTak 
52
 
Nowak KlaudiaKlaudia  Goleniów1983Rozbiegany Goleniów9 km Gmina Goleniów
 
KTak 
53 Oleszczyk Rafał SADAM Goleniów19769 km Gmina Goleniów
 
M 
54 Otoka Kasia Szczecin1977FANI FORMY9 km  K 
55 Owczarz KrystynaKRYSTYNKA :) Barlinek19719 km  KTak 
56 Pacyna RenataRenata Kozielice biega  Kozielice1973husariafigchtteam9 km  KTak 
57 Pawelczak CezaryCZAREK Szczecin19699 km  MTak 
58 Pawlik DanutaDANUŚKA  Goleniów19729 km  KTak 
59 POCHRANOWICZ BARBARA Dębno1977OSP Kłodawa9 km  K 
60 Poteralski Radosław  Swinoujscie1975JOGGING ŚWINOUJŚCIE9 km Gmina Goleniów
 
MTak 
61 Przytuła Jarosław Goleniów1985Rozbiegany Goleniów9 km Gmina Goleniów
 
MTak 
62
 
Rajfur AsAS Daleszewo1983Elitarny Klub Biegacza Powolni z nadwagą9 km  K 
63 Samson RobertBESTIA 666 Warzymice1978KB Pionier Szczecin9 km  K 
64
 
Sieczkowski Michał Szczecin19839 km  M 
65 Staszak Jacek Goleniów1962Rozbiegany Goleniów9 km  MTak 
66
 
Styczyński RafałStyku Kołobrzeg1978stytax.pl9 km  MTak 
67 SZCZYPEK Sławomir Mosty-Osiedle19769 km Gmina Goleniów
 
MTak 
68 Szymańska Anna Goleniów1958Rozbiegany Goleniów9 km  K 
69
 
Tarnowski Krzysztof Świnoujście19849 km  MTak 
70 Tarnożek RóżaRóża Goleniów19739 km Gmina Goleniów
 
KTak 
71 Wilk Justyna Kosciuszki1986Nowogardzki Klub Biegacza Endorfina 9 km  KTak 
72
 
Woźniak HelenaRUDA Szczecin1988Biegam bo lubię9 km  K 
73
 
Żurkowska Iwona Myślibórz1968KLUB RODZINNY9 km  K 
74
 
Żurkowski Tomasz Myślibórz1967KLUB RODZINNY9 km  M 
75
 
Żywicka  Barbara 008 Szczecin19720089 km  K