Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Wiosenny Bieg Świąteczny

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1
 
Adamowicz DanielSzczecin1984KB Pionier Szczecin8 km  MTak(Dotpay) 
2
 
Adamowicz SylwiaBezrzecze1976Torpedy 8 km  K 
3 Adamska BarbaraSzczecin1995DuoLife Team8 km  KTak(Dotpay) 
4 Adamska KarolinaSzczecin2001DuoLife Team8 km  KTak(Dotpay) 
5 Adamska AnnaSzczecin1968DuoLife Team8 km  KTak(Dotpay) 
6 Adamski JanuszSzczecin1969DuoLife Team8 km  MTak(Dotpay) 
7 Albert DamianSzczecin1985Fizjobiegacze Szczecin 8 km  MTak(Dotpay) 
8 Baczulis MagdalenaSzczecin1977KOS BnO Szczecin8 km  KTak(Dotpay) 
9 Banaszak Marcin Szczecin19808 km  MTak(Dotpay) 
10 Barczyńska-Bamber IwonaMierzyn1981Ostre dzidy8 km  KTak(Dotpay) 
11 Barczyszyn NataliaSzczecin19898 km  KTak(Dotpay) 
12
 
Bartosiewicz AdamGryfino1977EOL Extreme Taxes8 km  MTak(Dotpay) 
13
 
Bekier SzymonSzczecin1978Biegam rekreacyjnie8 km  MTak(Dotpay) 
14 Ben Slimane KamilaSzczecin19848 km  KTak(Dotpay) 
15 Ben Slimane AmorMierzyn19828 km  MTak(Dotpay) 
16 Białkowska KatarzynaSiadło Dolne1977Kobiece Bieganie8 km  KTak(Dotpay) 
17 Biedrzyński RomanSzczecin19848 km  MTak(Dotpay) 
18 Błaziak SebastianSzczecin19828 km  MTak(Dotpay) 
19 Bober KamilSzczecin19858 km  MTak(Dotpay) 
20 Bobrowicz JakubWełtyń1982 8 km  MTak(Dotpay) 
21 Bochenko MonikaMierzyn19788 km  KTak(Dotpay) 
22 Borkowska MartaSZCZECIN1982AblaAlabla8 km  KTak(Dotpay) 
23 Brandebura CezarySzczecin19898 km  MTak(Dotpay) 
24 Brożyna MiłoszSzczecin19938 km  MTak(Dotpay) 
25
 
Brudzyńska AnnaSzczecin1971Podolodzy Medyczni 8 km  KTak(Dotpay) 
26 Budna Anna Szczecin19798 km  KTak(Dotpay) 
27
 
Budzyński RadosławSzczecin19838 km  MTak(Dotpay) 
28 Bujalska AnnaSzczecin19798 km  KTak(Dotpay) 
29
 
Bukowski IreneuszSzczecin198612 Brygada Zmechanizowana8 km  MTak(Dotpay) 
30 Cały PrzemekWarzymice19858 km  MTak(Dotpay) 
31 Chybowska-Sandecka AgnieszkaPolice19748 km  KTak(Dotpay) 
32 Cieślak SebastianSzczecin19938 km  MTak(Dotpay) 
33 Ciszewski MarekSzczecin19728 km  MTak(Dotpay) 
34 Coulam AndySzczecin19698 km  MTak(Dotpay) 
35 Cybulski TomaszSzczecin19868 km  MTak(Dotpay) 
36 Czynszak KrystianStargard1979Stargard. Ja się nie ścigam8 km  M 
37 Czyż AndrzejBezrzecze19828 km  MTak(Dotpay) 
38 Daczkowska AleksandraSzczecin19908 km  KTak(Dotpay) 
39 DOBOSZ JERRYSZCZECIN1979Abla Alabla8 km  MTak(Dotpay) 
40 Domańska-Bamber MartaMierzyn19818 km  KTak(Dotpay) 
41 Dubel ArturSzczecin1980Hawajskie Rekiny 8 km  MTak(Dotpay) 
42 Duda MonikaSzczecin1978RAZ SZCZECIN8 km  KTak(Dotpay) 
43 Duda-Religa EwelinaSzczecin1976OZKB8 km  KTak(Dotpay) 
44 Dydek EdytaSzczecin1996SKB Dzik8 km  KTak(Dotpay) 
45 Dydek  DorotaSzczecin 1968SKB DZIK8 km  KTak(Dotpay) 
46 Dzikowska EdytaMosty19788 km  KTak(Dotpay) 
47
 
Elerowska IngaSzczecin1968Fizjobiegacze Szczecin 8 km  KTak(Dotpay) 
48
 
Elerowski KrzysztofSzczecin1961Fizjobiegacze Szczecin 8 km  MTak(Dotpay) 
49
 
Fedyszyn AnnaSzczecin1984śRUNdunia-Szczecin8 km  K 
50 Furmański MarcinSzczecin1986Green Essence8 km  MTak(Dotpay) 
51 Gajda-Lipinska MilenaStargard19828 km  KTak(Dotpay) 
52
 
Gałamaga RadosławPolice1978LoveLasy8 km  MTak(Dotpay) 
53 Gałuszko DagmaraSzczecin19738 km  KTak(Dotpay) 
54
 
GAPINSKI RafałSzczecin1975ProGdar Marathon Team8 km  M 
55 Gaworecka MartaSzczecin1970Wieczorne Bieganie8 km  KTak(Dotpay) 
56 Gess MagdalenaGoleniów 1980Zabiegany Goleniów 8 km  KTak(Dotpay) 
57 Gierasimowicz SzymonSzczecin1979totalsport8 km  MTak(Dotpay) 
58 Gołubowicz MarzenaSzczecin1983Wieczorne Bieganie w Szczecinie8 km  KTak(Dotpay) 
59 GORSZKA DAMIANSZCZECIN1997Parkrun Szczecin 8 km  MTak(Dotpay) 
60 Gozdyra DariuszSzczecin19788 km  MTak(Dotpay) 
61 Graboń-Grześkowiak GabrielaSzczecin19738 km  KTak(Dotpay) 
62 Greśkiw KatarzynaSzczecin19888 km  KTak(Dotpay) 
63 Grudziński BogdanSzczecin1964Wieczorne bieganie w Szczecinie8 km  MTak(Dotpay) 
64
 
Grygielewicz LeszekBezrzecze19638 km  MTak(Dotpay) 
65 Grzelińska MartaMierzyn19768 km  KTak(Dotpay) 
66 Hardel AnnaBezrzecze19798 km  K 
67 Haściło KrzysztofSzczecin1977Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus8 km  MTak(Dotpay) 
68 Hudecka EvelynSzczecin19868 km  KTak(Dotpay) 
69 Iznerowicz MonikaSzczecin1984Wieczorne Bieganie w Szczecinie8 km  KTak(Dotpay) 
70 Jabłońska AleksandraSzczecin1990Drużyna AA8 km  KTak(Dotpay) 
71
 
Jaksina AnnaSz-n1977Wieczorne Bieganie w Szczecinie8 km  K 
72 Janicka EmiliaSzczecin19858 km  KTak(Dotpay) 
73 Jaśkiewicz KatarzynaSzczecin19768 km  KTak(Dotpay) 
74 Jezierska  MartaSzczecin1982Wieczorne bieganie w Szczecinie 8 km  KTak(Dotpay) 
75 JURKIEWICZ WIOLETTASZCZECIN1973WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE8 km  KTak(Dotpay) 
76 Jurkiewicz MałgorzataSzczecin19918 km  KTak(Dotpay) 
77 Juruć PaulinaSzczecin1984Wieczorne Bieganie w Szczecinie8 km  KTak(Dotpay) 
78 Kacprzyk PiotrStargard19948 km  MTak(Dotpay) 
79 Kaczkowski TomaszSzczecin1993Gryfoni8 km  M 
80 Kamińska AdrianaPolice1986BBL POLICE8 km  KTak(Dotpay) 
81 Kamionka AndrzejSzczecin19838 km  MTak(Dotpay) 
82 Karasińska-Milchert SylwiaSzczecin19788 km  KTak(Dotpay) 
83 Karlin-Grażewicz KatarzynaSzczecin19788 km  KTak(Dotpay) 
84 Klimek AleksandraMierzyn19878 km  KTak(Dotpay) 
85 Kołacz ŻanetaMierzyn19768 km  KTak(Dotpay) 
86 Kołłątaj Szymańska MartaSzczecin19858 km  KTak(Dotpay) 
87 Koman MichałSzczecin19878 km  M 
88 Kopka MagdalenaPolice198712 Brygada Zmechanizowana8 km  KTak(Dotpay) 
89 Kornaus DanielSzczecin19798 km  MTak(Dotpay) 
90 Kos ArturSzczecin19828 km  MTak(Dotpay) 
91 Koszuta BartoszSzczecin19888 km  MTak(Dotpay) 
92 Kozioł AnetaSzczecin19848 km  K 
93 Krawczyk MateuszDrawsko Pomorskie1991KB Pionier Szczecin8 km  M 
94 Krych WiolettaSzczecin19908 km  KTak(Dotpay) 
95 Krygier-Rosiak MonikaSzczecin1986Wieczorne Bieganie w Szczecinie 8 km  KTak(Dotpay) 
96
 
Kubicka KarolinaNowogard1987Fizjobiegacze 8 km  KTak(Dotpay) 
97 Kuchalska MartaSzczecin1974Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 8 km  KTak(Dotpay) 
98 Kuczyńska MonikaSzczecin19758 km  KTak(Dotpay) 
99 Kujawski AdrianSzczecin19928 km  M 
100
 
Kulińska EmiliaSzczecin19908 km  KTak(Dotpay) 
101 Kurpiel AleksandraSzczecin19938 km  KTak(Dotpay) 
102 Kurpiewski PiotrKołobrzeg1993SZ-KG8 km  MTak(Dotpay) 
103 Kwiatkowski  Adam Szczecin 19808 km  MTak(Dotpay) 
104 Lasek AnnaSzczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie8 km  KTak(Dotpay) 
105 Leper Krzysztof Szczecin 19828 km  MTak(Dotpay) 
106 Leszczyńska MartaSzczecin19948 km  KTak(Dotpay) 
107 Leszczyński MarcinSzczecin1979ZS Crossfit Szczecin8 km  MTak(Dotpay) 
108 Lewandowska AgnieszkaSzczecin19758 km  KTak(Dotpay) 
109 Lewandowski JanuszSzczecin1959Wieczorne Bieganie Szczecin8 km  MTak(Dotpay) 
110 Liczbińska MałgorzataSzczecin19968 km  KTak(Dotpay) 
111 Lisiecki  ErnestStargard1982102BOCHR BWD WKP-W8 km  MTak(Dotpay) 
112
 
Ławkiel NataliaSzczecin19988 km  KTak(Dotpay) 
113 Łużyńska KatarzynaSzczecin19798 km  KTak(Dotpay) 
114 Łużyński TomaszSzczecin1976TT Szczecin8 km  MTak(Dotpay) 
115 Maciborski MirosławSzczecin19678 km  MTak(Dotpay) 
116 Maj EwaSzczecin19818 km  KTak(Dotpay) 
117 Majdan-Adamska AgnieszkaBezrzecze1980Husaria Race Team8 km  KTak(Dotpay) 
118 Makuch MarcinPrzecław19798 km  MTak(Dotpay) 
119 Małolepsza Malwina Suchań 19938 km  KTak(Dotpay) 
120 Markiewicz DawidSzczecin1984Nadrensee8 km  MTak(Dotpay) 
121 Matulewicz KamilaSzczecin 19968 km  K 
122 Mazurski PawełGryfice19898 km  MTak(Dotpay) 
123 Michalak JacekSzczecin19638 km  MTak(Dotpay) 
124 Michalik-Cały KasiaWarzymice1985Kobiece Bieganie8 km  KTak(Dotpay) 
125 Mikołajuk AnetaBEZRZECZE19748 km  KTak(Dotpay) 
126 Milchert MarcinSzczecin19788 km  MTak(Dotpay) 
127 Miłoszewicz AleksandraSzczecin 19948 km  KTak(Dotpay) 
128 Miłoszewicz AdamSzczecin19948 km  M 
129 Minko ArkadiuszSzczecin1988MKL SZCZECIN8 km  MTak(Dotpay) 
130 Mokrzycka AgataSzczecin19958 km  KTak(Dotpay) 
131 Moskwa MartynaSzczecin1994Go Sport8 km  KTak(Dotpay) 
132 Mucha MartynaPolice19928 km  K 
133 Murawska AgnieszkaSzczecin1968DrużynaAA8 km  KTak(Dotpay) 
134 Naklicki MarcinSzczecin19838 km  MTak(Dotpay) 
135 Niedźwiecki MaciejSzczecin19918 km  MTak(Dotpay) 
136 Niemczyk MartaGryfino19898 km  KTak(Dotpay) 
137 Niewadzik UlaSzczecin19728 km  KTak(Dotpay) 
138 Niewiada  Marek Świnoujście 19808 km  M 
139 Ogrodziński PrzemysławSzczecin19828 km  M 
140 Olejnik KamilaPrzecław1988Kobiece Bieganie8 km  KTak(Dotpay) 
141 Olkowicz MartaSzczecin19968 km  K 
142 Orłowski MarcinSzczecin19958 km  MTak(Dotpay) 
143
 
Orszulska MagdalenaSzczecin1978Wieczorne Bieganie Szczecin8 km  KTak(Dotpay) 
144 Osinski GrzegorzToruń19658 km  KTak(Dotpay) 
145 Paszkowski KarolSzczecin19888 km  MTak(Dotpay) 
146 Peda LeszekPolice19528 km  MTak(Dotpay) 
147 Piechocka KamilaSzczecin1992Widzimrla8 km  K 
148 Pietkiewicz  AnnaSzczecin19878 km  KTak(Dotpay) 
149
 
Płaskowicz AnnaSzczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie8 km  KTak(Dotpay) 
150 Płosa MonikaSzczecin19818 km  KTak(Dotpay) 
151 Podkowińska Dominika Szczecin 1992Baran team 8 km  K 
152 Podwyszyński SylwesterSzczecin1973KW PSP Szczecin8 km  MTak(Dotpay) 
153 Pogorzelska SylwiaSzczecin1981Wieczorne Bieganie w Szczecinie8 km  KTak(Dotpay) 
154 Pojawa KarolGoleniów19818 km  M 
155 Praźniewski ZbigniewSzczecin19648 km  MTak(Dotpay) 
156 Rajchel MarcinPolice19888 km  MTak(Dotpay) 
157 Romanowicz MarekSzczecin1966Parkrun Szczecin8 km  MTak(Dotpay) 
158 Rosiak MarcinSZCZECIN1987Wieczorne Bieganie w Szczecinie8 km  MTak(Dotpay) 
159 Rosik JoannaSzczecin1956SZYBCIEJ NIE MOGĘ8 km  K 
160 Rudziewicz UrszulaSzczecin1983Fizjobiegacze Szczecin 8 km  KTak(Dotpay) 
161 Rudziewicz MichałSzczecin19818 km  MTak(Dotpay) 
162 Rutkowska JustynaDołuje1976Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 8 km  KTak(Dotpay) 
163 Sacharski BartłomiejSzczecin1989Wieczorne Bieganie w Szczecinie8 km  MTak(Dotpay) 
164 Sapiecha Jolanta Szczecin 19738 km  K 
165 SAPIECHA RobertSzczecin19748 km  M 
166 Sarbiewski PrzemysławSzczecin1980102 batalion ochrony Bielkowo8 km  MTak(Dotpay) 
167 Sawa MalwinaSzczecin1988Wieczorne Bieganie w Szczecinie8 km  KTak(Dotpay) 
168 Schulz MagdalenaSzczecin19978 km  KTak(Dotpay) 
169 Sell EwaGoleniów 19788 km  KTak(Dotpay) 
170 Seta KrysiaSzczecin19868 km  KTak(Dotpay) 
171
 
Sieczkowski MichałSzczecin1983KB Pionier Szczecin8 km  MTak(Dotpay) 
172 Sikora Magdalena Szczecin19868 km  KTak(Dotpay) 
173
 
Sitek AlfredSzczecin19808 km  MTak(Dotpay) 
174 Skiba-Stefaniak SylwiaSzczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie8 km  KTak(Dotpay) 
175 Skrzypkowska AnnaSzczecin19898 km  KTak(Dotpay) 
176 Smolska  Barbara Szczecin19758 km  KTak(Dotpay) 
177 Sobkiewicz JoannaSzczecin19778 km  KTak(Dotpay) 
178 Sokal ArkadiuszSzczecin19828 km  MTak(Dotpay) 
179 Sowisz DanutaSzczecin1971SOWISZ TEAM8 km  KTak(Dotpay) 
180 Sowisz CezarySzczecin1967SOWISZ TEAM8 km  MTak(Dotpay) 
181
 
Sowisz AdriannaSzczecin19958 km  KTak(Dotpay) 
182 Sroga MaciejNamysłów19878 km  MTak(Dotpay) 
183 Stankiewicz  Sylwia Szczecin 19708 km  K 
184 Stańczyk SławomirStargard1988Stargard. Ja się nie ścigam8 km  MTak(Dotpay) 
185 Starosta MonikaSzczecin1981Ostre dzidy8 km  KTak(Dotpay) 
186
 
STEFANIAK PawełSTARGARD198014 bUJ/2kpzmot8 km  MTak(Dotpay) 
187 Suchcicka DominikaSzczecin19948 km  KTak(Dotpay) 
188 Szalewicz Małgorzata Szczecin1966SZYBCIEJ NIE MOGĘ8 km  KTak(Dotpay) 
189 Szczepanska AniaSzczecin1977ATOMÓWKI 8 km  K 
190 Szkudlarek  Krzysztof Szczecin19668 km  MTak(Dotpay) 
191 Szmyd  Andrzej Szczecin19778 km  MTak(Dotpay) 
192 Szudera KamilaSzczecin1984Wieczorne Bieganie w Szczecinie8 km  KTak(Dotpay) 
193 Szwarc EwaSzczecin19838 km  KTak(Dotpay) 
194 Szymańska KatarzynaSzczecin19828 km  K 
195 Szymański PawełSzczecin1986Fizjobiegacze8 km  MTak(Dotpay) 
196 Szymański WojciechSzczecin19818 km  MTak(Dotpay) 
197 Szymczak MarcinSzczecin1978wkurw_team8 km  MTak(Dotpay) 
198 Szyszka KonradSzczecin1980Wieczorne Bieganie w Szczecinie8 km  MTak(Dotpay) 
199 Taczalska MonikaSzczecin19938 km  KTak(Dotpay) 
200 Tomaszewski MichałSzczecin19918 km  MTak(Dotpay) 
201 Tomczyk IzabelaPolice19928 km  K 
202 Trędowicz MałgorzataPrzecław1962Kobiece Bieganie8 km  KTak(Dotpay) 
203 Wahn PrzemysławSzczecin19838 km  MTak(Dotpay) 
204 Warchol AnnaNice19858 km  KTak(Dotpay) 
205
 
Wardyn JarosławSzczecin19768 km  M 
206 Wasielewska KatarzynaSzczecin19908 km  KTak(Dotpay) 
207 Wasilewski AndrzejSzczecin19788 km  MTak(Dotpay) 
208
 
WASZCZUK TOMASZSZCZECIN1980WASZCZUK TEAM8 km  MTak(Dotpay) 
209 Watemborska AgnieszkaTanowo19848 km  KTak(Dotpay) 
210 WAWRZYNIAK IRENEUSZSTARGARD 19808 km  MTak(Dotpay) 
211 Weiss IwonaSzczecin1977Wieczorne bieganie w Szczecinie8 km  KTak(Dotpay) 
212 Wietrzyńska AgnieszkaPyrzyce19898 km  KTak(Dotpay) 
213 Wika MartaTrzebież1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie8 km  KTak(Dotpay) 
214
 
WIŚNIEWSKA MARTASZCZECIN1976Wieczorne Bieganie w Szczecinie8 km  KTak(Dotpay) 
215 Wiśniewska KarolinaSzczecin19908 km  KTak(Dotpay) 
216 Wiśniewski CzesławSzczecin1951Maratończyk Szczecin8 km  MTak(Dotpay) 
217 Witorzęć DariuszŁęgi19738 km  MTak(Dotpay) 
218 Wojdałowicz EwaSzczecin19818 km  KTak(Dotpay) 
219 Wojtkowiak RafałSzczecin19798 km  M 
220 Wolska AgnieszkaSzczecin19838 km  KTak(Dotpay) 
221 Wolska JustynaSzczecin19848 km  KTak(Dotpay) 
222 Wolska AnnaPolice19803 Batalion Logistyczny8 km  KTak(Dotpay) 
223
 
Woźniak HelenaSzczecin1988Biegam bo lubię8 km  K 
224 Wójcik KatarzynaDobra1982Fizjobiegacze Szczecin8 km  KTak 
225 Wszeborowska MartaSzczecin19858 km  KTak(Dotpay) 
226
 
Zakrzewska-Bekier JoannaSzczecin1980Hasaj To!8 km  KTak(Dotpay) 
227 Zakrzewski AdamSzczecin1985Fizjobiegacze8 km  MTak 
228 Zapor AnnaSzczecin19788 km  KTak(Dotpay) 
229 ZARZYCKI PIOTRSZCZECIN19688 km  MTak(Dotpay) 
230 Zemankiewicz ŁukaszSzczecin1981Kanał 6 am8 km  MTak(Dotpay) 
231 Zgutka TomaszSzczecin1973Husaria Race Team8 km  MTak(Dotpay) 
232 Zielinski MarcinMierzyn1979Fizjobiegacze8 km  MTak 
233
 
Żywicka  Barbara Szczecin19720088 km  K