L.p. | Zdjęcie | Nazwisko | Imię | Pseudonim | Miasto | Data Urodzenia | Aktualny Klub | Konkurencja | Dodatkowa Klasyfikacja | Płeć | Opłacono |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Artwik | Marcin | Koronowo | 1984 | CB Radio | Bieg 10 km | M | Tak | |||
2 | Bąk | Oskar | Mąkowarsko | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
3 | Bednarek | Marta | Wtelno | 1978 | Czarne Stopy.SM | Bieg 10 km | K | Tak | |||
4 | Blas | Krzysztof | BLASIOR | Lińsk | 1979 | Biegające Śliwice | Bieg 10 km | M | |||
5 | Bloch | Przemysław | Czersk | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
6 | BOROWIEC | WIOLETA | Wiolka | SZUBIN | 1985 | BBL Szubin | Bieg 10 km | K | Tak | ||
7 | Brzozowski | Szymon | Włocławek | 1981 | WIKA Polska | Bieg 10 km | M | Tak | |||
8 | Cyron | Bogumił | Śliwice | 1965 | Biegające Śliwice | Bieg 10 km | M | Tak | |||
9 | Czepek | Andrzej | Nowe Miasto Lubaws | 1970 | Kurzętnik Biega | Bieg 10 km | M | Tak | |||
10 | Dabrowski | Michał | DMB | Koronowo | 1983 | RUN DMB | Bieg 10 km | M | Tak | ||
11 | Dobosz | Maciej | Nakło nad Notecią | 1980 | Bieg 10 km | Służba więzienna | M | Tak | |||
12 | Dolatowska | Klaudia | Klaudia | Koronowo | 1998 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
13 | Dolatowski | Daniel | DOLAREK | Koronowo | 2002 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
14 | Frąckowiak | Marek | Nakło nad Notecią | 1967 | nkb | Bieg 10 km | M | Tak | |||
15 | Gałuszka | Dorota | Grudziądz | 1979 | Służba Więzienna | Bieg 10 km | Służba więzienna | K | Tak | ||
16 | Gatner | ADAM | Serock | 1957 | LUKS Serock | Bieg 10 km | M | Tak | |||
17 | Giolda | Paweł | Bydgoszcz | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
18 | Glaziński | Paweł | Koronowo | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
19 | Gliszczyński | Paweł | Koronowo | 1989 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
20 | Gronowski | Michał | Świecie | 1970 | The Runners Świecie | Bieg 10 km | M | ||||
21 | Grott | Bartłomiej | Bydgoszcz | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
22 | Gzyl | Mikolaj | Bydgoszcz | 1983 | Janusze Triathlonu 'Exodus' Team | Bieg 10 km | M | ||||
23 | Haus | Katarzyna | Kasia | Szubin | 1976 | BBL SZUBIN | Bieg 10 km | K | Tak | ||
24 | Izbaner | Monika | BIEGNIEMY Z TOBĄ | Koronowo | 1977 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
25 | Izbaner | Kacper | Koronowo | 2002 | BIEGNIEMY Z TOBĄ | Bieg 10 km | M | Tak | |||
26 | Janczukowicz | Ryszard | Koronowo | 1971 | Żyj-zdrowo.com | Bieg 10 km | M | Tak | |||
27 | Januszewska | Krystyna | Sliwice | 1975 | Biegajace Śliwice | Bieg 10 km | K | ||||
28 | Jurek | Piotr | Szubin | 1967 | BBL Szubin | Bieg 10 km | M | Tak | |||
29 | Kaczor | Michał | Bydgoszcz | 2002 | Bieg 10 km | M | |||||
30 | Karwasz | Mirosław | Tryszczyn | 1980 | Bieg 10 km | M | |||||
31 | Karwasz | Andrzej | Andrzej | Pakość | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
32 | Kątny | Tomek | TomekKątny | Nowy Dwór | 1980 | Instalco | Bieg 10 km | M | Tak | ||
33 | Kiełpikowski | Patryk | Koronowo | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
34 | Klatecki | Adam | Pruszcz | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
35 | Knop | Krzysztof | KRIS | Stronno | 1973 | Stronno | Bieg 10 km | M | Tak | ||
36 | Kołomyjski | Kamil | Koronowo | 1991 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
37 | Koniarski | Daniel | Koniu | Koronowo | 1984 | Brak | Bieg 10 km | M | |||
38 | Kortas | Robert | Koronowo | 1979 | KS Spartakus Koronowo | Bieg 10 km | M | Tak | |||
39 | Krolik | Roman | Koronowo | 1973 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
40 | Król | Katarzyna | Tryszczyn | 1973 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
41 | Kruk | Anna | Chojnice | 1981 | Służba Więzienna | Bieg 10 km | Służba więzienna | K | |||
42 | Kryger | Agnieszka | Bagienica | 1995 | Bieg 10 km | K | |||||
43 | Kryger | Martyna | Bagienica | 1997 | Bieg 10 km | K | |||||
44 | Kukliński | Rafał | Bydgoszcz | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
45 | Lewandowski | Jarosław | Lewy | Koronowo | 1997 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
46 | Łaz | Kamil | Łasuch | Bydgoszcz | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
47 | Łukaszewski | Jarosław | Włocławek | 1989 | SŁUŻBA WIĘZIENNA | Bieg 10 km | Służba więzienna | M | |||
48 | Majewska | Monika | Lucim | 1982 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
49 | Makowski | Sławomir | Bydgoszcz | 1969 | RUN BYDGOSZCZ | Bieg 10 km | M | Tak | |||
50 | Małkowski | Sebastian | Sebastian | Potulice | 1984 | Bieg 10 km | Służba więzienna | M | Tak | ||
51 | Marchlewski | Radosław | Radek | Marzęcice | 1986 | Kurzętnik Biega | Bieg 10 km | M | Tak | ||
52 | Mendel | Magdalena | Bydgoszcz | 1991 | Bieg 10 km | K | |||||
53 | Michalik | Joanna | Asia | Bydgoszcz | 1981 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
54 | Misun-Nowak | Katarzyna | Kasia | Osowiec | 1980 | Ams triathlon | Bieg 10 km | K | |||
55 | Mogilnicki | Dominik | Konstantowo | 1992 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
56 | Mucha | Marcin | BATRUN | Pawłówek | 1978 | Batrun | Bieg 10 km | M | Tak | ||
57 | Musiał | Mirela | Łowin | 1969 | LUKS Serock | Bieg 10 km | K | Tak | |||
58 | Musiał | Piotr | Wierzchucin Król | 1989 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
59 | Nawrocki | Radosław | Wierzchucin Królewski | 1980 | OSP WIERZCHUCIN KRÓLEWSKI | Bieg 10 km | M | Tak | |||
60 | NAWROCKI | SLAWOMIR | Sław | KORONOWO | 1982 | Bieg 10 km | M | ||||
61 | Nowak | Jacek | JACKO | Koronowo | 1977 | Victoria Koronowo | Bieg 10 km | M | Tak | ||
62 | Nowak | Hubert | PELE | Koronowo | 2002 | Gwiazda Bydgoszcz | Bieg 10 km | M | |||
63 | Nowak | Andrzej | Koronowo | 1955 | Bieg 10 km | M | |||||
64 | Nowicka | Weronika | Koronowo | 1999 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
65 | Nowogórski | Mariusz | Koronowo | 1983 | Pędzące Żółwie | Bieg 10 km | M | Tak | |||
66 | Odrzygóźdź | Cezary | Koronowo | 1994 | Bieg 10 km | M | |||||
67 | Odrzygóźdź | Marek | Buszkowo | 1974 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
68 | Olkowski | Jurek | Jurek | Świecie | 1953 | The Runners Świecie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
69 | Pacek | Mirosław | Serock | 1964 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
70 | Paczkowska | Patrycja | Patrycja | Nowy Jasiniec | 1992 | LUKS Serock | Bieg 10 km | K | Tak | ||
71 | Palacz | Wioletta | Bydgoszcz | 1978 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
72 | Patalon | Adam | Marzęcice | 1968 | Kurzętnik Biega | Bieg 10 km | M | Tak | |||
73 | Pawlaczyk | Szymon | SzymS | Bydgoszcz | 1985 | TriSpace | Bieg 10 km | M | |||
74 | Pawłowski | Marcin | PAWŁOŚ | Włocławek | 1979 | ZK WŁOCŁAWEK | Bieg 10 km | Służba więzienna | M | ||
75 | Pawłowski | Mariusz | Kurzętnik | 1976 | Kurzętnik Biega | Bieg 10 km | M | Tak | |||
76 | Piszczek | Jakub | DotykMaroka.pl | Poznań | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
77 | Polasik | Marek | Koronowo | 1991 | Bieg 10 km | M | |||||
78 | Pozorska | Joanna | Lińsk | 1981 | Biegające Śliwice | Bieg 10 km | K | Tak | |||
79 | Pozorski | Adam | Lińsk | 1980 | Biegające Śliwice | Bieg 10 km | M | Tak | |||
80 | PROCEK | DARIA | ŚLIWICE | 1988 | Biegające Śliwice | Bieg 10 km | K | Tak | |||
81 | Przybysz | Tomasz | Koronowo | 1998 | Bieg 10 km | Niepełnosprawni (wózki) | M | Tak | |||
82 | Quaas | Łukasz | Lukasz | Bydgoszcz | 1979 | Służba Więzienna | Bieg 10 km | Służba więzienna | M | Tak | |
83 | Rogoś | Renek | BUSZKOWO | 1968 | BUSZKOWO | Bieg 10 km | M | Tak | |||
84 | Rygielski | Krzysztof | Potulice | 1984 | Bieg 10 km | Służba więzienna | M | Tak | |||
85 | Rytlewski | Michał | Śliwice | 1980 | Biegające Śliwice | Bieg 10 km | M | Tak | |||
86 | Sapalska | Michalina | Lubiewo | 1990 | Biegające Śliwice | Bieg 10 km | K | Tak | |||
87 | Semaszczuk | Michał | Kostrzyn nad Odrą | 2002 | Bieg 10 km | M | |||||
88 | Sendrowicz | Mariusz | Biegniemy z Tobą | Bydgoszcz | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
89 | Sieja | Grzegorz | GRISZA | Kazin | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
90 | Skrzypczyk | Andrzej | Zamość | 1970 | Bieg 10 km | M | |||||
91 | Smietana | Mirosław | Biegniemy z Tobą | Dobrcz | 1958 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
92 | Smolski | Jarek | Angelo | Bydgoszcz | 1978 | Bieg 10 km | K | ||||
93 | SMÓLSKI | JAROSŁAW | 1 | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
94 | Spychalska | Zofia | Zosia | Koronowo | 2002 | Klub Sportowy Mikrut Koronowo | Bieg 10 km | K | |||
95 | Superson | Iza | Iza | Koronowo | 1999 | Bieg 10 km | K | ||||
96 | Szymczyk | Jarosław | Bydgoszcz | 1973 | Bieg 10 km | M | |||||
97 | Śliwińska | Michalina | Michalina Śliwińska | Koronowo | 1988 | Służba Więzienna | Bieg 10 km | Służba więzienna | K | ||
98 | Tomczak | Agnieszka | Bydgoszcz | 1976 | Bieg 10 km | K | |||||
99 | Tomczyk | Agnieszka | Nowy Dwór | 1977 | Bieg 10 km | K | |||||
100 | Turowska | Patrycja | Mąkowarsko | 1982 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
101 | Wachowski | Piotrt | Wachu | Koronowo | 1970 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
102 | Walda | Łukasz | Bydgoszcz | 1985 | SŁUŻBA WIĘZIENNA | Bieg 10 km | Służba więzienna | M | Tak | ||
103 | Warczak | Katarzyna | Biegniemy z Tobą | Bydgoszcz | 1980 | TEAMOCHAL | Bieg 10 km | K | Tak | ||
104 | Wenda | Dawid | Dawid | Bydgoszcz | 1990 | Szkoła Jazdy Tomas | Bieg 10 km | M | Tak | ||
105 | Wesołowski | Rafał | Bydgoszcz | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
106 | Wilczyńska | Beata | Beti | Poznań | 1992 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
107 | Włodarczyk | Wojciech | Bydgoszcz | 1964 | Czarne Stopy | Bieg 10 km | M | Tak | |||
108 | Zaborowska | Beata | Bea | Drzycim | 1970 | Biegam bo lubie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
109 | Zadrużyński | Kacper | KACQERSKI | Koronowo | 1997 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
110 | Zajkowski | Marcin | Koronowo | 1974 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
111 | Zajkowski | Dariusz | Koronowo | 2000 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
112 | Zborała | Dawid | Dawid#Ania#Kuba | Bydgoszcz | 1990 | Szkoła Jazdy Tomas | Bieg 10 km | M | Tak | ||
113 | Zięba | Hanna | Bydgoszcz | 1976 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
114 | Zygmunt | Robert | Bydgoszcz | 1974 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
115 | Żmich | Tomasz | Tomcio | Bydgoszcz | 1978 | Bieg 10 km | Służba więzienna | M | Tak |