Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu III BIEG ULICZNY O PUCHAR WÓJTA GMINY ŁĘKA OPATOWSKA

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1  Habrajski MirosławKępno197410 km  MTak 
2 BEDNAREK GrzegorzKĘPNO1984Ks Gepard Kępno10 km  MTak 
3 Biczysko TomaszRaków197010 km Gmina Łęka Opatowska
 
MTak 
4 Bora AndrzejWrocław1948wkb piast w-w10 km  M 
5 Bystry GrzegorzBaranów1975KS LENIWIEC10 km  M 
6 Cebula JanKępno1958RUNNERS TIME KĘPNO10 km  M 
7
 
Charaputa DariuszKępno198410 km  M 
8 Cichosz MiłoszOpatów2003Szybkie żółwie Opatów10 km  M 
9 Ciesielski GrzegorzKLUCZBORK197910 km  M 
10 Czaicki SebastianOleśnica1977BRUBECK Team / #JatylkoBiegam10 km  M 
11 Czworowska ViolettaKępno197410 km  K 
12 Dera RafałPotaśnia197510 km  MTak 
13 Drong JózefKuniów195310 km  M 
14 Ferdynus MarcinOpatów1991Szybkie żółwie Opatów10 km  M 
15 Fiołka TomaszKępno 1984Team4Bis10 km  M 
16 Fiołka PrzemysławKępno1987Team4Bis10 km  M 
17 FLORCZAK MIROSŁAWKĘPNO1974Ks Leniwiec10 km  M 
18 Foksa MarekOstrzeszów1956Borki Morawa10 km  M 
19 Gąszczak MariuszKępno1979KS LENIWIEC 10 km  M 
20 Gąszczak MateuszSiemianice198410 km Gmina Łęka Opatowska
 
MTak 
21 Gąszczak TadeuszGliwice193710 km  M 
22 Gruszka DamianLIPKA1977ZAKWAS TEAM10 km  MTak 
23 Hojka TomaszLipie1976ZAKWAS TEAM10 km Gmina Łęka Opatowska
 
MTak 
24 Jagieniak KarolŁęka Opatowska 198410 km Gmina Łęka Opatowska
 
MTak 
25 Jagieniak KatarzynaŁęka Opatowska 198810 km Gmina Łęka Opatowska
 
KTak 
26 Jakubowska JolantaWieluń1963Wieluń Biega10 km  KTak 
27 Janeczek KatarzynaMiechowa198310 km  K 
28 Jerczyńska  Beata Piaski198210 km Gmina Łęka Opatowska
 
K 
29 JERCZYŃSKI TOMASZŁĘKA OPATOWSKA1978Nowoczesna10 km Gmina Łęka Opatowska
 
MTak 
30 Jeziorny RyszardWieluń1963Wieluń Biega 10 km  MTak 
31 KACZMAREK JACEKNamysłów197310 km  M 
32 Kardaś MarcinKępno198010 km  M 
33 Kisiel ŁukaszOpatów2000Szybkie Żółwie Opatów 10 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
34 Kisiel  Karol Wołczyn 1992Szybkie Żółwie Opatów 10 km  M 
35 Klepacz RenataBiadaszki198710 km Gmina Łęka Opatowska
 
KTak 
36 Kołodziejczak  DamianSzalonka ŁĘKA OPATOWSKA 197910 km Gmina Łęka Opatowska
 
MTak 
37 Królik ZenonOstrów Wielkopolski1946sam sobie sterem10 km  M 
38 Kubica WiesławaKępno1974Szybkie Żółwie Opatów 10 km  KTak 
39 Kurek UrszulaHanulin198610 km  KTak 
40 Kurzawa PrzemysławPROŚLICE198710 km  M 
41 KWIATKOWSKI PawełŁask1974RAJSPORT ACTIVE10 km  M 
42 Leszczyńska JuliaByczyna199510 km  K 
43 Lewandowski TadeuszWrocław1949wkb piast w-w10 km  M 
44 Małolepszy Krzysztof Kępno198510 km  MTak 
45 Mandat JanekOleśnica1959KB Lupus Oleśnica10 km  M 
46 Marcinkiewicz TadeuszWroclaw1953euroserwis10 km  M 
47 Mazurkiewicz DawidKluczbork199010 km  M 
48 Michalak RafałCzepielowice199410 km  M 
49 Mielczarek StanisławKalisz1957niezrzeszony10 km  M 
50 Osada SlawekŁęka Opatpwska198710 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
51 Parzonka SylwesterMroczen1970KS GEPARD KEPNO10 km  M 
52
 
Piczak MateuszPrzynotecko1999FSD RUN DREZDENKO10 km  M 
53 Pryszmont DawidOpatów 2002Szybkie Żółwie Opatów 10 km Gmina Łęka Opatowska
 
MTak 
54 Pryszmont  RafałOpatów1978Szybkie Żółwie Opatów 10 km Gmina Łęka Opatowska
 
MTak 
55 Raszewska-Nolbert GrażynaKobyla Góra1982Team4Bis10 km  K 
56
 
Sinecki KrystianSyców1984Sycowski Amator10 km  M 
57 Sitek WaldemarOpatów1981Szybkie Żółwie Opatów10 km Gmina Łęka Opatowska
 
MTak 
58 Skiba MichałSzczecin1988Parkrun Szczecin10 km  M 
59 Sokołowska  Barbara Namysłów 197310 km  K 
60 Sołyga MagdalenaPiaski198410 km Gmina Łęka Opatowska
 
K 
61 Stempin AnnaPiaski198310 km Gmina Łęka Opatowska
 
K 
62 Sterna KrystianBrzeźnio199710 km  MTak 
63 Stramowski RafałŁęka Opatowska198610 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
64 Stryczek JanuszŁęka Opatowska1981amator10 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
65
 
Strzelczyk ŁukaszKostów198810 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
66 Świątek MaciejKępno1989KS Gepard Kepno10 km Gmina Łęka Opatowska
 
K 
67 Tkachyshyn SerhiiŁęka Opatowska199210 km  M 
68 Udala  Pawel Opatów 1976-10 km Gmina Łęka Opatowska
 
MTak 
69 Urbański  SlawomirPiaski1971KS Gepard Kepno10 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
70 Urbański SzymonPiaski199710 km Gmina Łęka Opatowska
 
MTak 
71 Wieczorek PiotrOleśnica1961Cała Oleśnica Biega10 km  M 
72 Wodnik AndrzejŁęka Opatowska195510 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
73 Wylęga  Dominik Łęka Mroczeńska1982KS GEPARD KEPNO10 km  M 
74 Zaczyk AndrzejPaniówki197910 km  M 
75 Zając AleksandraŁęka Opatowska198910 km Gmina Łęka Opatowska
 
KTak 
76 Zając MichałSłupia pod Kępnem198610 km  MTak 
77 Zaremba TadeuszGliwice195410 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
78 Zborowska DariaKobyla Góra 1995Team4bis10 km  K 
79 ŻŁOBIŃSKA ANETASŁUPIA POD KĘPNEM197910 km  KTak 
80 Żymelka  MonikaOpatów 1973Szybkie żółwie Opatów10 km Gmina Łęka Opatowska
 
K