Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu III BIEG ULICZNY O PUCHAR WÓJTA GMINY ŁĘKA OPATOWSKA

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Bystry GrzegorzBaranów1975KS LENIWIEC10 km  M 
2 Cichosz MiłoszOpatów2003Szybkie Żółwie Opatów10 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
3 Ferdynus Marcin Opatów199110 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
4 Ferdynus MarcinOpatów1991Szybkie Żółwie Opatów10 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
5 Foksa MarekOstrzeszów1956Borki Morawa10 km  M 
6 Gąszczak MariuszKępno1979KS LENIWIEC 10 km  M 
7 Gąszczak MateuszSiemianice198410 km  M 
8 Jagieniak KarolŁęka Opatowska 198410 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
9 Jagieniak KatarzynaŁęka Opatowska 198810 km Gmina Łęka Opatowska
 
K 
10 Jerczyńska  Beata Piaski198210 km  K 
11 JERCZYŃSKI TOMASZŁĘKA OPATOWSKA1978Nowoczesna10 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
12 KACZMAREK JACEKNamysłów197310 km  M 
13 Kisiel ŁukaszOpatów2000Szybkie Żółwie Opatów 10 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
14 Klepacz RenataBiadaszki198710 km Gmina Łęka Opatowska
 
K 
15 Kubica WiesławaKępno1974Szybkie Żółwie Opatów 10 km  K 
16 Małolepszy Krzysztof Kępno198510 km  M 
17 Osada SlawekŁęka Opatpwska198710 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
18 Parzonka SylwesterMroczen1970KS GEPARD KEPNO10 km  M 
19 Pryszmont DawidOpatów 2002Szybkie Żółwie Opatów 10 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
20 Pryszmont  RafałOpatów1978Szybkie Żółwie Opatów 10 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
21 Sitek WaldemarOpatów1981Szybkie Żółwie Opatów10 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
22 Sokołowska  Barbara Namysłów 197310 km  K 
23 Sołyga MagdalenaPiaski198410 km Gmina Łęka Opatowska
 
K 
24 Stempin AnnaPiaski198310 km Gmina Łęka Opatowska
 
K 
25 Stramowski RafałŁęka Opatowska198610 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
26 Stryczek JanuszŁęka Opatowska1981amator10 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
27 Świątek MaciejKępno1989KS Gepard Kepno10 km Gmina Łęka Opatowska
 
K 
28 Udala  Pawel Opatów 1976-10 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
29 Urbański  SlawomirPiaski1971KS Gepard Kepno10 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
30 Urbański SzymonPiaski199710 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
31 Wodnik AndrzejŁęka Opatowska195510 km  M 
32 Wylęga  Dominik Łęka Mroczeńska1982KS GEPARD KEPNO10 km  M 
33 Zając AleksandraŁęka Opatowska198910 km Gmina Łęka Opatowska
 
K 
34 Zając MichałSłupia pod Kępnem198610 km  M 
35 Żymelka  MonikaOpatów 1973Szybkie żółwie Opatów 10 km  K