L.p. | Zdjęcie | Nazwisko | Imię | Miasto | Data Urodzenia | Aktualny Klub | Konkurencja | Dodatkowa Klasyfikacja | Płeć | Opłacono |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Habrajski | Mirosław | Kępno | 1974 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
2 | BEDNAREK | Grzegorz | KĘPNO | 1984 | Ks Gepard Kępno | Bieg 10 km | M | Tak | ||
3 | Biczysko | Tomasz | Raków | 1970 | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | Tak | ||
4 | Bora | Andrzej | Wrocław | 1948 | wkb piast w-w | Bieg 10 km | M | |||
5 | Bystry | Grzegorz | Baranów | 1975 | KS LENIWIEC | Bieg 10 km | M | |||
6 | Cebula | Jan | Kępno | 1958 | RUNNERS TIME KĘPNO | Bieg 10 km | M | |||
7 | Charaputa | Dariusz | Kępno | 1984 | Bieg 10 km | M | ||||
8 | Cichosz | Miłosz | Opatów | 2003 | Szybkie żółwie Opatów | Bieg 10 km | M | |||
9 | Ciesielski | Grzegorz | KLUCZBORK | 1979 | Bieg 10 km | M | ||||
10 | Czaicki | Sebastian | Oleśnica | 1977 | BRUBECK Team / #JatylkoBiegam | Bieg 10 km | M | |||
11 | Czworowska | Violetta | Kępno | 1974 | Bieg 10 km | K | ||||
12 | Dera | Rafał | Potaśnia | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
13 | Drong | Józef | Kuniów | 1953 | Bieg 10 km | M | ||||
14 | Ferdynus | Marcin | Opatów | 1991 | Szybkie żółwie Opatów | Bieg 10 km | M | |||
15 | Fiołka | Tomasz | Kępno | 1984 | Team4Bis | Bieg 10 km | M | |||
16 | Fiołka | Przemysław | Kępno | 1987 | Team4Bis | Bieg 10 km | M | |||
17 | FLORCZAK | MIROSŁAW | KĘPNO | 1974 | Ks Leniwiec | Bieg 10 km | M | |||
18 | Foksa | Marek | Ostrzeszów | 1956 | Borki Morawa | Bieg 10 km | M | |||
19 | Gąszczak | Mariusz | Kępno | 1979 | KS LENIWIEC | Bieg 10 km | M | |||
20 | Gąszczak | Tadeusz | Gliwice | 1937 | Bieg 10 km | M | ||||
21 | Gąszczak | Mateusz | Siemianice | 1984 | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | Tak | ||
22 | Gruszka | Damian | LIPKA | 1977 | ZAKWAS TEAM | Bieg 10 km | M | Tak | ||
23 | Hojka | Tomasz | Lipie | 1976 | ZAKWAS TEAM | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | Tak | |
24 | Jagieniak | Karol | Łęka Opatowska | 1984 | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | Tak | ||
25 | Jagieniak | Katarzyna | Łęka Opatowska | 1988 | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | K | Tak | ||
26 | Jakubowska | Jolanta | Wieluń | 1963 | Wieluń Biega | Bieg 10 km | K | Tak | ||
27 | Janeczek | Katarzyna | Miechowa | 1983 | Bieg 10 km | K | ||||
28 | Jerczyńska | Beata | Piaski | 1982 | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | K | |||
29 | JERCZYŃSKI | TOMASZ | ŁĘKA OPATOWSKA | 1978 | Nowoczesna | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | Tak | |
30 | Jeziorny | Ryszard | Wieluń | 1963 | Wieluń Biega | Bieg 10 km | M | Tak | ||
31 | KACZMAREK | JACEK | Namysłów | 1973 | Bieg 10 km | M | ||||
32 | Kardaś | Marcin | Kępno | 1980 | Bieg 10 km | M | ||||
33 | Kisiel | Łukasz | Opatów | 2000 | Szybkie Żółwie Opatów | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | ||
34 | Kisiel | Karol | Wołczyn | 1992 | Szybkie Żółwie Opatów | Bieg 10 km | M | |||
35 | Klepacz | Renata | Biadaszki | 1987 | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | K | Tak | ||
36 | Kołodziejczak | Damian | Szalonka ŁĘKA OPATOWSKA | 1979 | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | Tak | ||
37 | Królik | Zenon | Ostrów Wielkopolski | 1946 | sam sobie sterem | Bieg 10 km | M | |||
38 | Kubica | Wiesława | Kępno | 1974 | Szybkie Żółwie Opatów | Bieg 10 km | K | Tak | ||
39 | Kurek | Urszula | Hanulin | 1986 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
40 | Kurzawa | Przemysław | PROŚLICE | 1987 | Bieg 10 km | M | ||||
41 | KWIATKOWSKI | Paweł | Łask | 1974 | RAJSPORT ACTIVE | Bieg 10 km | M | |||
42 | Leszczyńska | Julia | Byczyna | 1995 | Bieg 10 km | K | ||||
43 | Lewandowski | Tadeusz | Wrocław | 1949 | wkb piast w-w | Bieg 10 km | M | |||
44 | Małolepszy | Krzysztof | Kępno | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
45 | Mandat | Janek | Oleśnica | 1959 | KB Lupus Oleśnica | Bieg 10 km | M | |||
46 | Marcinkiewicz | Tadeusz | Wroclaw | 1953 | euroserwis | Bieg 10 km | M | |||
47 | Mazurkiewicz | Dawid | Kluczbork | 1990 | Bieg 10 km | M | ||||
48 | Michalak | Rafał | Czepielowice | 1994 | Bieg 10 km | M | ||||
49 | Mielczarek | Stanisław | Kalisz | 1957 | niezrzeszony | Bieg 10 km | M | |||
50 | Osada | Slawek | Łęka Opatpwska | 1987 | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | |||
51 | Parzonka | Sylwester | Mroczen | 1970 | KS GEPARD KEPNO | Bieg 10 km | M | |||
52 | Piczak | Mateusz | Przynotecko | 1999 | FSD RUN DREZDENKO | Bieg 10 km | M | |||
53 | Pryszmont | Dawid | Opatów | 2002 | Szybkie Żółwie Opatów | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | Tak | |
54 | Pryszmont | Rafał | Opatów | 1978 | Szybkie Żółwie Opatów | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | Tak | |
55 | Raszewska-Nolbert | Grażyna | Kobyla Góra | 1982 | Team4Bis | Bieg 10 km | K | |||
56 | Sinecki | Krystian | Syców | 1984 | Sycowski Amator | Bieg 10 km | M | |||
57 | Sitek | Waldemar | Opatów | 1981 | Szybkie Żółwie Opatów | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | Tak | |
58 | Skiba | Michał | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | M | ||||
59 | Sokołowska | Barbara | Namysłów | 1973 | Bieg 10 km | K | ||||
60 | Sołyga | Magdalena | Piaski | 1984 | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | K | |||
61 | Stempin | Anna | Piaski | 1983 | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | K | |||
62 | Sterna | Krystian | Brzeźnio | 1997 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
63 | Stramowski | Rafał | Łęka Opatowska | 1986 | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | |||
64 | Stryczek | Janusz | Łęka Opatowska | 1981 | amator | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | ||
65 | Strzelczyk | Łukasz | Kostów | 1988 | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | |||
66 | Świątek | Maciej | Kępno | 1989 | KS Gepard Kepno | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | K | ||
67 | Tkachyshyn | Serhii | Łęka Opatowska | 1992 | Bieg 10 km | M | ||||
68 | Udala | Pawel | Opatów | 1976 | - | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | Tak | |
69 | Urbański | Slawomir | Piaski | 1971 | KS Gepard Kepno | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | ||
70 | Urbański | Szymon | Piaski | 1997 | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | Tak | ||
71 | Wieczorek | Piotr | Oleśnica | 1961 | Cała Oleśnica Biega | Bieg 10 km | M | |||
72 | Wodnik | Andrzej | Łęka Opatowska | 1955 | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | |||
73 | Wylęga | Dominik | Łęka Mroczeńska | 1982 | KS GEPARD KEPNO | Bieg 10 km | M | |||
74 | Zaczyk | Andrzej | Paniówki | 1979 | Bieg 10 km | M | ||||
75 | Zając | Aleksandra | Łęka Opatowska | 1989 | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | K | Tak | ||
76 | Zając | Michał | Słupia pod Kępnem | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
77 | Zaremba | Tadeusz | Gliwice | 1954 | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | |||
78 | Zborowska | Daria | Kobyla Góra | 1995 | Team4bis | Bieg 10 km | K | |||
79 | ŻŁOBIŃSKA | ANETA | SŁUPIA POD KĘPNEM | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
80 | Żymelka | Monika | Opatów | 1973 | Szybkie żółwie Opatów | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | K |