Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu I „NIETUZINKOWY” CROSS LUBNIEWICKI

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Aftyka EdytaKostrzyn nad odra1972wf12 km  K 
2
 
Bagińska EwelinaGórzyca198912 km  K 
3 Bukiel KrzysztofKostrzyn nad Odrą196112 km  M 
4 Bury MariannaStrzelce Krajeńskie1972wyluzowani biegacze12 km  K 
5 Bury JacekStrzelce Krajeńskie1969wyluzowani biegacze12 km  M 
6
 
Cejba JanGorzów Wlkp1976Unbreakable12 km  M 
7 Chmielewski JanuszPolice1954Chmielewski Team-BBL Police12 km  M 
8 Czarnecki DariuszJarnatów197412 km Mieszkaniec Gminy Lubniewice
 
M 
9 Dobrowolska IwonaDobiegniew1971Zmęczeni na Starcie Dobiegniew12 km  K 
10 Dobrowolski GrzegorzDobiegniew1969Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew12 km  M 
11 Dudkowski KamilGorzów Wielkopolski198812 km  M 
12 Filipienko MalgorzataStrzelce Krajeńskie1967wyluzowani biegacze12 km  K 
13
 
Galant MarcinGorzów Wlkp198812 km  M 
14 Grabarski Sebastian Kostrzyn 197912 km  M 
15 Habaj  JacekWitnica 197512 km  M 
16 Huszcza BernardetaDębno1979Akcja motywacja12 km  K 
17 Huszcza ŁukaszDębno1983Akcja motywacja12 km  M 
18 Jakimczyk MartynaGoruńsko199812 km  K 
19 Jeleniewska BarbaraGorzów Wielkopolski198112 km  K 
20 Kaiser ErnestGorzów Wielkopolki1977MTB4FUN 12 km  M 
21 Kliczka JanWITNICA "GORZOWSKA"195412 km  M 
22 Korewo MarcinGorzów Wielkopolski1976WKURW_TEAM12 km  M 
23 Korzański RafałGorzów Wielkopolski1984Saturnfitnes Gorzów wielkopolski12 km  M 
24 Kowalczyk  Dorota Lubniewice198212 km Mieszkaniec Gminy Lubniewice
 
K 
25 Kowalewski WaleryKostrzyn nad odra1957bez klubu12 km  M 
26 Kozłowska  MarzenaJenin198312 km  K 
27 Kozłowska DagmaraKostrzyn Nad Odrą1991WF Kostrzyn12 km  K 
28 Kozłowski  TomaszJenin198212 km  M 
29 Krajewski ŁukaszSulęcin198312 km  M 
30 Kryca Dominik Wędrzyn1982Team Kopeć 12 km  M 
31 Kuś DanielGorzów Wielkopolski1979biegam bo chcę12 km  M 
32 Kwak SławomirDąbroszyn197612 km  M 
33 Łogiński PawełSłońsk198312 km  M 
34
 
Masewicz GrzegorzGorzów Wlkp.1980KB Zofanna12 km  M 
35 Masłowski MarcinGorzów1976parkrun Gorzów12 km  M 
36 Matla-Fink MonikaOśno Lubuskie1984Morsy Ośno Lubuskie12 km  K 
37 Matuk MariuszGórzyca1977Foxy Fit12 km  M 
38 Mądrzak  BogumiłRudnica1954Kosmos78 Rudnica12 km  M 
39 Mąkowska DanutaKrasowiec197112 km  K 
40
 
Michalak KrzysztofGorzów1976Unbreakable12 km  M 
41
 
Mikołajczyk MartaGorzów Wielkopolski198512 km  K 
42 Niewiadomski MateuszGorzów Wlkp.199012 km  M 
43 NOWAK WIESŁAWSZCZECIN194912 km  M 
44 Nozderko RafałKostrzyn nad Odrą198712 km  M 
45 Okonek IzabelaGorzów Wlkp.197112 km  K 
46 Opłatkowski ZbigniewJenin1963Drużyna z Jenina12 km  M 
47 Otoka KasiaSzczecin1977Fani Formy12 km  K 
48 Płoński JakubStargard1983DZIKIE DZIKI GORZÓW12 km  M 
49
 
Postemski DawidGorzów Wielkopolski198612 km  M 
50 Prokop GrzegorzDębno1974Król Gór12 km  M 
51 Romas CzesławGorzów Wlkp.195012 km  M 
52
 
Rosiński MarcinSulęcin1979Biegające Roski 12 km  M 
53 Sikora RobertBarlinek1962Barlinek12 km  M 
54
 
Sikorski KrzysztofMiędzyrzecz1980SIKORKI RUN12 km  M 
55 Skiba EugeniuszGorzów Wlkp.194612 km  M 
56
 
Solarek KrzysztofGorzów Wielkopolski1987DZIKIE DZIKI GORZÓW12 km  M 
57 Stankiewicz PrzemysławGlisno1981brak danych 12 km Mieszkaniec Gminy Lubniewice
 
M 
58 Śliwińska UrszulaGorzów Wlkp.1981Dzikie Dziki Gorzów12 km  K 
59
 
Świerzko ArturGorzów Wielkopolski1975BBL Gorzów Wlkp.12 km  M 
60 Trojanowska Sandra Swarzędz1991ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW12 km  K 
61 Trojanowski TomaszDobiegniew1990ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW12 km  M 
62 Walkowiak MaciejGoraj199512 km  M 
63
 
WASZCZUK TOMASZSZCZECIN1980WASZCZUK TEAM12 km  M 
64 Wierzbiński Marcela.onet.pl@onet.plLubniewice195912 km Mieszkaniec Gminy Lubniewice
 
M 
65 Wiśniewski ŁukaszZielona Góra1980Team Draczyński12 km  M 
66 Witkowski AndrzejGorzow wlkp196712 km  M 
67
 
WRÓBEL PAWEŁGORZÓW WLKP1982 12 km  M 
68 ZABORSKI MICHAŁLUBNIEWICE198212 km Mieszkaniec Gminy Lubniewice
 
M