Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu X OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY im. BRACI MIKRUTÓW

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Belter  Marek Bydgoszcz 1982Sułtan team 10 km  M 
2 Brzozowski JarosławBrzoza1964BRZOZA TRI TEAM10 km  M 
3 Cichecki MichałToruń1972Parkrun Toruń10 km  M 
4 Cichecki JakubToruń2001Parkrun Toruń10 km  M 
5 Czeliński LeszekKoronowo196410 km  M 
6 Frąckowski SławomirWarszawa1971Mąkowarsko10 km  MTak 
7 Frąckowski PatrykTuchola1995Biegające Śliwice10 km  M 
8 Gajzler JerzyBydgoszcz1951Bartodzieje 10 km  K 
9 Gajzler JerzyBydgoszcz195110 km  K 
10 Gatner ADAMSerock1957LUKS Serock10 km  M 
11 Gatner Adam MarekSerock1957LUKS Serock10 km  M 
12
 
Giersz KrzysztofBydgoszcz196910 km  M 
13 Gill WojciechKoronowo198510 km  M 
14 Gliszczyński PawełKoronowo198910 km  M 
15
 
Głogowski KrzysztofKoronowo1977KORONOWO NA BIEGOWO10 km  MTak 
16 Hope NorbertWągrowiec1987SERPOL TEAM10 km  KTak 
17 Kiełpikowski PatrykKoronowo198810 km  M 
18 Kop DanielKoronowo198610 km  M 
19 Kortas RobertKoronowo1979Spartakus Koronowo10 km  K 
20 Kortas RobertKoronowo197910 km  M 
21 Krolik RomanKoronowo197310 km  K 
22 Królik RomanKoronowo197310 km  M 
23 Kuciński ArturDobrcz197510 km  M 
24 Kutka  Kamila Koronowo 198410 km  K 
25 Makowski SławomirBydgoszcz196910 km  M 
26 Marciniak KrzysztofBydgoszcz199010 km  M 
27
 
Nawrocki  Radosław Wierzchucin Królewski1980OSP WIERZCHUCIN KRÓLEWSKI 10 km  MTak 
28
 
Nowak JacekKoronowo1977Victoria Koronowo10 km  M 
29 Nowogórski MariuszKoronowo198310 km  M 
30 Piskoń PawełToruń198410 km  K 
31 Piskorski IgorKoronowo2008Jastrzębie 10 km  K 
32 Przybysz TomaszKoronowo199810 km Niepełnosprawni (wózki)
 
M 
33 Ptasznik Michał Grudziądz 1981Harpagan Runners10 km  M 
34 Rodzewicz PiotrŁekno1979SERPOL TEAM10 km  MTak 
35 Roszak ZbigniewGniewkowo1988Wataha Łączy Nas Bieganie 10 km  M 
36
 
Siuda MariuszKoronowo198510 km  M 
37 Szmelter MichałBydgoszcz197210 km  M 
38 Szymczak Małgorzata Samociazek196810 km  K 
39 Tomczak AgnieszkaBydgoszcz197610 km  K 
40 Wachowski PiotrtKoronowo197010 km  M 
41 Walczak PrzemysławGliwice199210 km  M 
42 Wolkiewicz MarcinOrchowo1978Lakers Powidz 10 km  M 
43 Zaborowska BeataDrzycim1970Diabelskie pioruny10 km  K