Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu II ROLLER CUP KORONOWO - PÓŁMARATON

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamski JanWarszawa1983Legia Warszawa MastersPółmaraton  MTak(Dotpay) 
2 Bąk JuliaGrodzisk Wielkopolski2004Skate2cityPółmaraton  KTak(Dotpay) 
3 Białoskórska MałgorzataGdynia19743City TeamPółmaraton  KTak(Dotpay) 
4 Boryczko MichałSzczecin1983Półmaraton  MTak(Dotpay) 
5 Bukowski MaciejInowrocław1986Rolla Speed TeamPółmaraton  MTak(Dotpay) 
6 Burzyński MariuszWasilków1977Półmaraton  MTak(Dotpay) 
7 Butrym PawełSwarzędz1969Półmaraton  MTak(Dotpay) 
8 Chaberska JagodaBydgoszcz2003Klub Sportowy Jastrzębie BydgoszczPółmaraton  KTak(Dotpay) 
9 Chaberski MichałBydgoszcz1974Klub Sportowy Jastrzębie BydgoszczPółmaraton  MTak(Dotpay) 
10 Charubin SławomirPisz1964plichwyścig.plPółmaraton  MTak(Dotpay) 
11 Chojka KatarzynaWarszawa1982Półmaraton  KTak(Dotpay) 
12 Ciborowska  AnetaPisz1977Seba-Sport Pisz Półmaraton  KTak(Dotpay) 
13 Ciborowski SebastianPisz1970Seba-Sport Pisz Półmaraton  MTak 
14 Ciężki PawełPoznań1991Plichwyścig.plPółmaraton  MTak 
15 Duda  Marcin Toruń 1980Rolla Speed TeamPółmaraton  MTak(Dotpay) 
16 Elszkowska PaulinaToruń1991Półmaraton  KTak(Dotpay) 
17 Elszkowski MarcinToruń1980Półmaraton  MTak(Dotpay) 
18 Flejszer ŁukaszGostynin1983UKS Zwoleń-TeamPółmaraton  MTak 
19 Gołecka Bożena Bydgoszcz1965KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZPółmaraton  KTak(Dotpay) 
20 Gołębiewska AnnaMrozów1991Półmaraton  KTak(Dotpay) 
21 Gruszka JakubWarszawa1984Półmaraton  MTak(Dotpay) 
22 Grych  JagnaGdańsk1984Półmaraton  KTak(Dotpay) 
23 Hałasa MateuszBydgoszcz 1996Klub Sportowy Jastrzębie BydgoszczPółmaraton  MTak 
24 Ignaszak MichałWarszawa1985Plichwyścig.plPółmaraton  MTak 
25 Iwańska  AnnaGostynin 1990Uks Zwoleń-Team Półmaraton  KTak(Dotpay) 
26 Jaksina JakubRuciane-Nida2001Na Rolkach przez MazuryPółmaraton  MTak(Dotpay) 
27 Jaksina DariuszRuciane-Nida1969Na Rolkach przez MazuryPółmaraton  MTak(Dotpay) 
28 Jarkiewicz MarcinWarszawa1969Legia Warszawa MastersPółmaraton  MTak(Dotpay) 
29 Kabza GrzegorzNowy Tomyśl1969Skate2CityPółmaraton  MTak(Dotpay) 
30 Kabza Lucyna Nowy Tomyśl1972Skate2CityPółmaraton  KTak(Dotpay) 
31 Kacperek ElizaGościeradz1980Półmaraton  KTak(Dotpay) 
32 Kaczyński  DamianMogilno 2000Półmaraton  MTak(Dotpay) 
33 Kanjerski  Jerzy Bydgoszcz1940Rolla Team Półmaraton  MTak(Dotpay) 
34 Karaś TomaszWarszawa1983Legia Warszawa MastersPółmaraton  MTak(Dotpay) 
35 Karaś DominikaWarszawa1985Legia Warszawa MastersPółmaraton  KTak(Dotpay) 
36 Kasprowicz DanielWągrowiec1977Plichwyscig.plPółmaraton  MTak(Dotpay) 
37 Koc MarcinToruń1977Rolla Speed Team Półmaraton  MTak(Dotpay) 
38 Konkol JarosławGdańsk1964Jabra RT FriendsPółmaraton  MTak(Dotpay) 
39 Kościowska AgnieszkaGdańsk1984Prolube Półmaraton  KTak(Dotpay) 
40 Kotzian DanielWarszawa1976Legia Warszawa MastersPółmaraton  MTak(Dotpay) 
41 Kraljevic NikolaGdańsk 1980 Półmaraton  MTak(Dotpay) 
42 Krasowski FilipBydgoszcz1988Półmaraton  MTak 
43 Krasuska AnnaElbląg1959KS ORZEŁ ELBLĄGPółmaraton  KTak(Dotpay) 
44 Krysiak AnnaPoznań1977Piątkowo na biegowoPółmaraton  KTak(Dotpay) 
45 Kujawska AgataMogilno2000Półmaraton  KTak(Dotpay) 
46 Kuleczka  Patrycja GRODZISK WIELKOPOLSKI1991Skate2CityPółmaraton  KTak(Dotpay) 
47 Kwiatkowski ŁukaszBydgoszcz1985Klub Sportowy Jastrzebie BydgoszczPółmaraton  MTak(Dotpay) 
48 Kwiatkowski  Radosław Grudziądz1987Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz/GrudziądzPółmaraton  MTak(Dotpay) 
49 Lorkowski JanBydgoszcz1947Półmaraton  MTak(Dotpay) 
50 Łukasiewicz JacekGdańsk1975AmatorPółmaraton  MTak(Dotpay) 
51 Majewski PiotrGrodzisk Wlkp.1955Skate2CityPółmaraton  KTak(Dotpay) 
52 Majewski PiotrLubin1984MKS Cuprum LubinPółmaraton  MTak(Dotpay) 
53 Makowska  Adrianna Brześć Kujawski1993Półmaraton  KTak(Dotpay) 
54 Mazurek SebastianGdynia1987Jabra Roller TeamPółmaraton  MTak(Dotpay) 
55 Mazurek WiesławGdynia1968Prolube MastersPółmaraton  MTak(Dotpay) 
56 Mądroszyk Dawid Szewce1989Skate2CityPółmaraton  MTak(Dotpay) 
57 Menet  Krystian Grodzisk Wielkopolski 1979Skate2CityPółmaraton  MTak(Dotpay) 
58 MICHALEWICZ STANISŁAWŚCINAWA1956MKS CUPRUM LUBINPółmaraton  MTak(Dotpay) 
59 Michalski MariuszPisz1984Półmaraton  MTak(Dotpay) 
60 Miler ŁukaszPoznań1987Plichwyścig.plPółmaraton  MTak 
61 Mitkowska  NataliaGoscieradz1985Klub Sportowy Jastrzębie KoronowoPółmaraton  KTak 
62 Muntowski DanielŚroda Śląska1982Półmaraton  MTak(Dotpay) 
63 Norek MiłoszNowy Tomyśl1969Skate2CityPółmaraton  MTak(Dotpay) 
64 Nurska NataliaMiędzyzdroje1985Półmaraton  KTak(Dotpay) 
65 Paczuski JarosławWarszawa1959LEGIA Warszawa MastersPółmaraton  MTak(Dotpay) 
66 Pająkiewicz AgataŚleza1985Półmaraton  KTak(Dotpay) 
67 Patora JerzyNowy Tomyśl1952Skate2CityPółmaraton  MTak(Dotpay) 
68 Pawelec Mirosław Gdańsk 1983Jabra Roller Team Półmaraton  MTak 
69 PŁOTKOWSKI RomanWarszawa1974DOPPIO CFFE SERVICE TEAMPółmaraton  MTak(Dotpay) 
70 Prajsnar PawełWarszawa1993Speeding TurtlesPółmaraton  MTak(Dotpay) 
71 Prajsnar RobertWarszawa1970Speeding TurtlesPółmaraton  MTak(Dotpay) 
72 Prajsnar AgnieszkaWarszawa1972Speeding TurtlesPółmaraton  KTak(Dotpay) 
73 Priebe JacekGniezno1967Półmaraton  MTak(Dotpay) 
74 Przybysławska  Paulina Gniezno 1994UKS ZWOLEŃ TEAM Półmaraton  KTak(Dotpay) 
75 Rabinek MajaBydgoszcz2005jastrzębie bydgoszczPółmaraton  KTak(Dotpay) 
76 Rębacz EwelinaGórsk1991Półmaraton  KTak(Dotpay) 
77 Rusak BogdanSlupsk1955Półmaraton  MTak(Dotpay) 
78 Rytel AndrzejPruszcz Gdański19733City TeamPółmaraton  KTak(Dotpay) 
79 Sapijaszko ŁukaszWarszawa1977Legia Masters Półmaraton  MTak(Dotpay) 
80 Sierpowski ZbigniewPoznań1978Plichwyścig.plPółmaraton  MTak(Dotpay) 
81 Sliwinski HenrykTorun1954rolla-speed teamPółmaraton  MTak(Dotpay) 
82 Sobczynski BartoszTczew1983Półmaraton  MTak(Dotpay) 
83 Strugała PatrycjaGrodzisk Wielkopolski2005Skate2cityPółmaraton  KTak(Dotpay) 
84 Sykut PiotrPoznan1970SSW MaltaPółmaraton  MTak(Dotpay) 
85 Syrenicz AleksandraSzczecin1988Klub Półmaraton  KTak(Dotpay) 
86 Szumlas JacekMrzezino1975Prolube MastersPółmaraton  MTak(Dotpay) 
87 Szumlas DorotaMrzezino1978Prolube MastersPółmaraton  KTak(Dotpay) 
88 Szymkiewicz AleksandraWrocław1997Zico Racing Speed TeamPółmaraton  KTak(Dotpay) 
89 Szyszka HubertŚroda Wielkopolska1975ZicoRacingSpeedTeam/SSW Malta PoznańPółmaraton  MTak(Dotpay) 
90 Śpica DariuszBydgoszcz1964K. S. JASTRZĘBIE BYDGOSZCZPółmaraton  MTak 
91 Tatarata KonradGdańsk1995Jabra Roller TeamPółmaraton  MTak(Dotpay) 
92 Terpiłowska  PaulinaSzczecin1992Półmaraton  KTak(Dotpay) 
93 Walkowiak Monika Belęcin 1987Skate2CityPółmaraton  KTak(Dotpay) 
94 Warchoł ŁukaszWarszawa1982Półmaraton  MTak(Dotpay) 
95 Werelich JakubŚlęza1985MediaClick.plPółmaraton  MTak(Dotpay) 
96 Wijat TomaszWarszawa1966Półmaraton  MTak(Dotpay) 
97 Wróbel AntoniPępowo Kartuskie1947Twieter TrójmiastoPółmaraton  MTak(Dotpay) 
98 Zadroga WaldemarPisz1957Na rolkach przez MazuryPółmaraton  MTak(Dotpay) 
99 Zalewska MagdalenaWarszawa1984Półmaraton  KTak(Dotpay) 
100 Zdancewicz PawełWarszawa1977Legia Warszawa MastersPółmaraton  MTak(Dotpay) 
101 Zgrzywa MarekGdańsk2003Jabra Roller TeamPółmaraton  MTak(Dotpay) 
102 Zgrzywa AgnieszkaGdańsk1969Jabra RT FriendsPółmaraton  KTak(Dotpay)