Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Regulamin III Roller Cup Koronowo - Półmaraton

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Białoskórska MałgorzataGdynia19743City TeamPółmaraton  KTak(Dotpay) 
2 Cerkiewnik JagodaBędzin1997Silesia Skating Tempish TeamPółmaraton  KTak(Dotpay) 
3 Chaberska JagodaBydgoszcz2003Klub Sportowy Jastrzębie BydgoszczPółmaraton  KTak 
4 Chojka KatarzynaWarszawa1982Półmaraton  KTak(Dotpay) 
5 Ciborowska  AnetaPisz1977SEBA-SPORT PISZ Półmaraton  KTak(Dotpay) 
6 Ciborowski  NatanPisz1998SEBA-SPORT PISZ Półmaraton  MTak(Dotpay) 
7 Ciborowski  ItanPisz2005SEBA-SPORT PISZ Półmaraton  MTak(Dotpay) 
8 Danielski RobertPoznań1976Półmaraton  MTak(Dotpay) 
9 Elszkowska PaulinaToruń1991Półmaraton  KTak(Dotpay) 
10 Elszkowski MarcinToruń1980Półmaraton  MTak(Dotpay) 
11 Filarski KarolBydgoszcz1978Jastrzębie BydgoszczPółmaraton  MTak(Dotpay) 
12 Flejszer ŁukaszGostynin1983UKS Zwoleń-TeamPółmaraton  MTak 
13 Gaweł RafałGostynin1991UKS Zwoleń-TeamPółmaraton  MTak 
14 Glugla MariuszŚwiecie1978Runners ŚwieciePółmaraton  MTak(Dotpay) 
15 Gniezno Jacek PriebeGniezno1967Półmaraton  MTak(Dotpay) 
16 Gołębiewska AnnaMrozów1991Półmaraton  KTak(Dotpay) 
17 Górka TomaszMąkowarsko1967Półmaraton  MTak(Dotpay) 
18 Górka OliwiaMąkowarsko2008Półmaraton  KTak(Dotpay) 
19 Górka PiotrKoronowo1990Półmaraton  MTak(Dotpay) 
20 Hałasa MateuszBydgoszcz1996Klub Sportowy Jastrzębie BydgoszczPółmaraton  MTak(Dotpay) 
21 Heinrich JuliaBydgoszcz2008Klub Sportowy Jastrzębie BydgoszczPółmaraton  KTak 
22 Hypszer PiotrGostynin2008UKS Zwoleń-TeamPółmaraton  MTak 
23 Hypszer AmeliaGostynin2005UKS Zwoleń-TeamPółmaraton  KTak 
24 Jezuchowska DominikaKoronowo1994MOJITO BEACHPółmaraton  KTak(Dotpay) 
25 Jóźwiak SandraPoznań 1993Rollrunners PoznańPółmaraton  KTak(Dotpay) 
26 Junka MałgorzataBydgoszcz1971KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZPółmaraton  KTak 
27 Kacperek ElizaGościeradz1980Półmaraton  KTak(Dotpay) 
28 Kajtanowska MagdalenaBydgoszcz1979Klub Sportowy Jastrzębie BydgoszczPółmaraton  KTak(Dotpay) 
29 Kanjerski JerzyBydgoszcz1940Rolla Tem Półmaraton  MTak(Dotpay) 
30 Kęder DorotaWrocław1977Półmaraton  KTak(Dotpay) 
31 Kołodziejczak  InesWitoldowo2004Półmaraton  KTak(Dotpay) 
32 Kościelniak WitoldKraków1966KKSW KRAKPółmaraton  M 
33 Kościelniak WitoldKraków1966Krakowski Klub Sportów Wrotkarskich KRAKPółmaraton  MTak(Dotpay) 
34 Kościelniak WojciechKraków2001KKSW KRAKPółmaraton  MTak(Dotpay) 
35 Kościowska AgnieszkaGdańsk1984Półmaraton  K 
36 Kowalski MaciejPiaseczno2004UKS Zryw SłomczynPółmaraton  MTak(Dotpay) 
37 Krajnik JacekBydgoszcz1969Szybka Rolka TeamPółmaraton  MTak(Dotpay) 
38 Krajnik EmiliaBydgoszcz1972Szybka Rolka TeamPółmaraton  KTak(Dotpay) 
39 Kraljevic NikolaGdańsk 1980 Półmaraton  MTak(Dotpay) 
40 Krasuska AnnaElbląg1959KS ORZEŁ ElblągPółmaraton  KTak(Dotpay) 
41 Krych JakubPoznań 1983Półmaraton  MTak(Dotpay) 
42 Krysiak AnnaPoznań1977Passion for Blading Półmaraton  KTak(Dotpay) 
43 Kseniak TomaszGdańsk1974Twister TrójmiastoPółmaraton  M 
44 Kseniak TomaszGdańsk1974Twister TrójmiastoPółmaraton  MTak(Dotpay) 
45 Kuleczka  Patrycja GRODZISK WIELKOPOLSKI1991Skate2CityPółmaraton  K 
46 Kusa  Piotr Bydgoszcz1980KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ Półmaraton  MTak(Dotpay) 
47 Kwiatkowski  Radosław Grudziądz1987Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz/GrudziądzPółmaraton  MTak(Dotpay) 
48 Lemańczyk Lars Koronowo1995MOJITO BEACHPółmaraton  MTak(Dotpay) 
49 Lorkowski JanBydgoszcz1947Półmaraton  MTak(Dotpay) 
50 Majewski PiotrGrodzisk Wielkopolski1955Skate2CityPółmaraton  MTak(Dotpay) 
51 Makowska  Adrianna Brześć Kujawski1993Passion for Blading Półmaraton  KTak(Dotpay) 
52 Marek SławekSolec Kujawski/Przysiek1986Półmaraton  MTak(Dotpay) 
53 Menet JuliaGrodzisk Wielkopolski2007Skate2CityPółmaraton  KTak(Dotpay) 
54 MIŁOŚ BOGUSŁAWATrzcinica1975Skate2City Półmaraton  K 
55 Mydlarski JarosławGdynia1977Półmaraton  MTak(Dotpay) 
56 Nocuń MateuszWieliczka1987KKSW KrakPółmaraton  MTak(Dotpay) 
57 Norek MiłoszNowy Tomyśl1969Skate2CityPółmaraton  MTak(Dotpay) 
58 Nowicka EwaInowrocław1966Półmaraton  KTak(Dotpay) 
59 Nowicki LeszekInowroclaw1961Półmaraton  MTak(Dotpay) 
60 OGONOWSKI  JacekKórnik1956PlichWyścig. PlPółmaraton  MTak(Dotpay) 
61 Oliwkowska EsteraKoronowo1995MOJITO BEACHPółmaraton  KTak(Dotpay) 
62 Patora JerzyNowy Tomyśl1952Skate2CityPółmaraton  MTak(Dotpay) 
63 Pawłowski MichałGostynin2008UKS Zwoleń-TeamPółmaraton  MTak 
64 Piejko PawełKraków1974KKSW KRAKPółmaraton  M 
65 Pietrzak  Adrian Grodzisk Mazowiecki 1992Półmaraton  MTak(Dotpay) 
66 Poturalski ŁukaszInowrocław1983Półmaraton  MTak(Dotpay) 
67 Prajsnar RobertWarszawa1970Speeding TurtlesPółmaraton  MTak(Dotpay) 
68 Prajsnar PawełWarszawa1993Speeding TurtlesPółmaraton  MTak(Dotpay) 
69 Prajsnar AgnieszkaWarszawa1972Speeding TurtlesPółmaraton  KTak(Dotpay) 
70 Przybysławska  Paulina Gniezno1994UKS Zwoleń-Team Półmaraton  KTak(Dotpay) 
71 Rabinek MajaBydgoszcz2005jastrzębie bydgoszczPółmaraton  KTak(Dotpay) 
72 Różański WiktorWarszawa1988Legia Warszawa MastersPółmaraton  MTak(Dotpay) 
73 Rusak BogdanSlupsk1955amatorPółmaraton  MTak(Dotpay) 
74 Sarzała NataliaGostynin2008UKS Zwoleń-TeamPółmaraton  KTak 
75 Sobczynski BartoszTczew1983Półmaraton  MTak(Dotpay) 
76 Sobiecki WiktorGostynin2008UKS Zwoleń-TeamPółmaraton  MTak 
77 Spychalska ZuzannaKoronowo2005KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWOPółmaraton  KTak(Dotpay) 
78 Stefaniak WojciechGdynia1949Twister Trójmiasto Półmaraton  MTak(Dotpay) 
79 Szablewska AleksandraInowrocław1987Półmaraton  KTak(Dotpay) 
80 Szymczyk JarosławBydgoszcz1973Szybka Rolka TeamPółmaraton  MTak(Dotpay) 
81 Szyszka HubertŚroda Wielkopolska1975ZicoRacingSpeedTeam/SSW Malta PoznańPółmaraton  MTak(Dotpay) 
82 Tyszkiewicz KlaudiaGostynin2006UKS Zwoleń-TeamPółmaraton  KTak 
83 Urbaniak WiktoriaWarszawa1998Legia WarszawaPółmaraton  KTak(Dotpay) 
84 Uryzaj Karolina Nowy Tomyśl1974Skate2CityPółmaraton  KTak(Dotpay) 
85 Walkowiak Monika Belęcin 1987Skate2CityPółmaraton  KTak(Dotpay) 
86 Wilczak TeresaOpalenica1954Skate2CityPółmaraton  KTak 
87 Wrońska Oliwia Bydgoszcz2008KS Jastrzębie BydgoszczPółmaraton  KTak(Dotpay) 
88 Wróbel AntoniPępowo1947Twister trójmiastoPółmaraton  MTak(Dotpay) 
89 Zalewska MichalinaGostynin2008UKS Zwoleń-TeamPółmaraton  KTak