Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Letni NoCny PoYeb

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Bilski Sławomir Mierzyn198128 km  MTak 
2 Błądek  Sławomir Witkowo Drugie 198528 km  M 
3 Bośko PaulinaSzczecin199014 km  KTak 
4 Chrzanowska AgnieszkaSzczecin197928 km  KTak 
5 Czajkowski MagdalenaSzczecin198114 km  KTak 
6 Czyżewski TomaszSzczecin197828 km  MTak 
7 Depko DanielPrzelewice1976Pyrzyce biegają28 km  MTak 
8 Dobrek WojciechSzczecin1966Wieczorne bieganie28 km  MTak 
9 Dziczek  Ireneusz Szczecin 1964RAZ Szczecin28 km  M 
10 Iwaszkiewicz MagdalenaSzczecin1987Puszczyk Bukowy28 km  KTak 
11 Izak KatarzynaStargard197814 km  K 
12 Jakubiak AnnaSzczecin1969RAZ Szczecin28 km  K 
13
 
Jordan MarekDębno1986ICT POLAND14 km  M 
14 Kaczmarkiewicz IwonkaMönchengladbach 1980Kliniken Maria Hilf GmgH14 km  KTak 
15 Kamionka AndrzejSzczecin198314 ZBOT 28 km  M 
16 Kobus BartekGORZÓW WLKP.1980SZAJSS MASTERS28 km  MTak 
17
 
Krześniowski MarcinSzczecin1978 14 km  MTak 
18
 
Krzywoń  Paweł Szczecin 198414 km  MTak 
19 Kubiak  Michał Szczecin198228 km  MTak 
20 Kwieciński NorbertSzczecin197642 km  MTak 
21 Łebkowski KarolGryfino1980Wilki z Ciechocinka14 km  MTak 
22 Makuchowski ArkadiuszSzczecin198928 km  MTak 
23 Malec MariuszStargard 1973Niezdiagnozowani W Szale 42 km  MTak 
24 Mitura ArturSzczecin197514 km  MTak 
25 Nadolny PrzemysławSzczecin1977Parkrun Szczecin42 km  MTak 
26 Ochota RafałStargard1976Stargard. Ja się nie ścigam.42 km  M 
27 Ogrodziński PrzemysławSzczecin198214 km  MTak 
28 Olbrychowska PaulinaSzczecin1984Wieczorne Bieganie W Szczecinie14 km  KTak 
29 Olejniczak KonradSzczecin1975Fizjobiegacze Szczecin 42 km  MTak 
30 Olędzki ArturSzczecin197814 km  MTak 
31
 
Orszulska MagdalenaSzczecin1978Medycy na Start14 km  K 
32 Pawłowska-Zalejska JustynaSzczecin198428 km  KTak 
33 Pupek MałgorzataSzczecin1981Wilki z Ciechocinka14 km  KTak 
34 Puzowski BartoszStargard198514 km  MTak 
35 Rycerski RafałCzaplinek1983Dominik Grządziel Team42 km  MTak 
36 Sadkowski PawełMaków1970Zabiegany Skaryszew42 km  M 
37
 
Siwak ŁukaszSzczecin1989DPT Run Team Szczecin14 km  MTak 
38
 
Siwek JarekSZCZECIN1972Parkrun Szczecin42 km  MTak 
39
 
Stachowski AndrzejSzczecin1968MoniaGym28 km  MTak 
40 Szymańska  Anna Szczecin 1971Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus14 km  K 
41 Tylman PiotrCzaplinek1982Rundorfina42 km  MTak 
42 Tyrcha SzymonSzczecin1987Przeciętny Amator42 km  MTak 
43 Wasilewski AndrzejSzczecin1978Wilki z Ciechocinka28 km  MTak 
44
 
Wierciak PiotrSzczecin1988Fizjobiegacze Szczecin28 km  MTak 
45 Wiktorowicz MariuszStargard198414 km  MTak 
46 Wojnarowicz  Monika Chociwel 1986Moczymordy Chociwel42 km  KTak 
47 Wolski MarcinSzczecin198814 km  MTak 
48 Zalejski TomaszSzczecin197728 km  MTak 
49 Zeler PiotrGorzów Wlkp.1980SZAJSS MASTERS14 km  MTak 
50 Zemankiewicz ŁukaszSzczecin1981Kanał 6 am14 km  MTak 
51 Żak PiotrSzczecin198528 km  MTak