Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu MYŚLIBORSKA MILA

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamski DanielSzczecin1999Raz Szczecin/ 12 Batalion Dowodzenia 10 km  MTak 
2 Adomaitis AndriusMyszliborz 1981Andrius Adomaitis10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
M 
3 Andrzejczak ElaDębno1967Dębnowskie Człapaki10 km  KTak 
4
 
Bagińska EwelinaGórzyca1989WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE10 km  K 
5 Baniel WioletaKostrzyn Nad Odrą199110 km  KTak 
6 Baran Patryk Witnica 1994Rozbiegajmy Witnicę10 km  M 
7 Batóg IwonaDębno1981Iwonka10 km  K 
8 Bekier AdamKostrzyn nad odra198610 km  M 
9 BERNACKI  MARIUSZ DOŁGIE1976MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 10 km  MTak 
10 Białek BeataŻarczyn1976KB HERMES GRYFINO10 km  K 
11 Blacharski ArkadiuszTorzym1992Team Kopeć10 km  M 
12 Borkowski DawidChoszczno1984CH1010 km  M 
13 Boroń-Cisek AnnaMyślibórz197110 km Mieszkaniec Myśliborza
 
KTak 
14 Bukiel KrzysztofKostrzyn nad Odrą 1961Twój Styl - Produkcja Kartonu10 km  MTak 
15 Chmielewski JanuszPolice1954Chmielewski Team-BBL Police10 km  M 
16 Ciołek KatarzynaDębno1980Akcja Motywacja10 km  KTak 
17 Cisek RadosławMyślibórz197610 km Mieszkaniec Myśliborza
 
MTak 
18 Czerniawski MarcinMieszkowice1984SADZENIAK TEAM 10 km  MTak 
19 Czosnowski KrzysztofGRYFINO1978KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
20 Dołmat  Edward66-400196210 km  M 
21 Drochomirecki PawełGorzów Wlkp.198810 km  MTak 
22 Duda PiotrMyślibórz197610 km Mieszkaniec Myśliborza
 
M 
23 Feldhahn DennySchöneiche bei Berlin (Niemcy)198610 km  MTak 
24
 
Gadomski PawełSzczecin2002MKS HERMES GRYFINO10 km  MTak 
25 Godek TomaszRopczyce1983Jak nie MY to kto?10 km  M 
26
 
Hryciuk ŁukaszDębno1986Stowarzyszenie Maraton Dębno10 km Strażacy
 
M 
27 Hulewicz MichałGorzów Wielkopolski1988Hulewicz Running Team10 km  MTak 
28 Huszcza BernardetaDębno1979Akcja motywacja10 km  KTak 
29 Janczura WiolettaDębno1976Biegam bo lubię10 km  K 
30 Janczura ArturDębno1974Biegam, bo lubię 10 km  M 
31 Jarosiński DawidMyślibórz1978KP PSP Myślibórz10 km Mieszkaniec Myśliborza
Strażacy
 
MTak 
32 Jaśkowiec MarianNowogródek Pomorski195910 km  MTak 
33
 
Jordan MarekDębno1986ICT POLAND10 km  M 
34 Judek KrzysztofMierzyn195310 km  M 
35 Kaczmarek JanMieszkowice1947Aktywni Mieszkowice10 km  M 
36
 
Karcz ArturMrzeżyno1979 10 km  M 
37
 
Kazidróg Robert Stargard1978RK78 STARGARD10 km  M 
38
 
Kazimierczak TomaszChwalęcice1975Holistic Agnieszka Miller10 km  M 
39 Kluczyński ZbigniewKostrzyn nad odrą1964bez10 km  MTak 
40 Komoda Dawid Myślibórz2003WMLKS Pomorze Stargard10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
MTak 
41 Kotowicz JakubGorzów Wielkopolski 198510 km  M 
42 Kowalczyk KamilaGorzów Wlkp.1989Wierzbicki Running Project10 km  K 
43 Kowalczyk MichałGorzów Wielkopolski1987Kowalczyk TEAM10 km  M 
44 KULIG KRZYSZTOFDOŁGIE1977MODLITWA BIEGANIA GRYFINO10 km  MTak 
45
 
Kupisz JoannaGorzów Wlkp.1982Team Kopeć10 km  K 
46 Kuśmierczyk JoannaKostrzyn nad Odrą198910 km  K 
47 Kwak SławomirDąbroszyn1976Edyta10 km  MTak 
48 Kwak SławomirDąbroszyn1976Edyta10 km  M 
49 Leśniak MateuszChoszczno1991Choszczeńska 1010 km  MTak 
50 Lewandowski Alexander Myślibórz200610 km Mieszkaniec Myśliborza
 
M 
51 Lubasińska AgnieszkaStargard198210 km  KTak 
52 Lubasiński TomaszStargard197710 km  MTak 
53
 
Łuc AndrzejSzczecin1978AIR ZONE / POLSKA RUNNING TEAM10 km  MTak 
54
 
Łukasiewicz AgnieszkaGryfino1976KB Hermes Gryfino 10 km  K 
55 Madzio ZbigniewMyślibórz196810 km Mieszkaniec Myśliborza
 
MTak 
56 Majewska EwelinaMyślibórz1996Cross Trening Myślibórz10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
KTak 
57 Mazur-Mokrzycka KamilaMieszkowice198410 km  KTak 
58 Mądrzak  BogumiłRudnica1954Kosmos78 Rudnica10 km  MTak 
59
 
Molska MałgorzataKłodawa1968BBL Gorzów10 km Strażacy
 
KTak 
60 Murawski PawełSzczecin199012 Brygada Zmechanizowana10 km  MTak 
61 MURAWSKI ZbigniewSzczecin1966Murawski Team10 km  MTak 
62 Obielak MateuszOstrowiec 199710 km  MTak 
63 Opulski WiesławMyślibórz196610 km  M 
64 Organka MarcinWęgorzyno1979Trucht Łobez10 km  MTak 
65 Ostolski MarcinMyślibórz1978Cross Trening Myślibórz10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
MTak 
66 Ostrowski SylwesterStargard1975"Stargard ja się nie ścigam"10 km  MTak 
67 Paduszyńska WiolettaGorzów Wielkopolski1985Team Baryła 17 WBZ10 km  KTak 
68
 
Pawlak AdrianGorzów 199410 km  MTak 
69 Piotrowski EdwardLisie Pole1961SOSW10 km  MTak 
70 Plata TadeuszSzczecin1951Maratończyk Team10 km  MTak 
71 PLUTA GRZEGORZNOWE CZARNOWO1963KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
72 Płóciennik SzymonMyślibórz2003Stal Gorzów FC10 km  MTak 
73 POCHRANOWICZ BARBARADębno1977Stowarzyszenie Maraton Dębno;OSP DĘBNO 10 km  K 
74
 
Pokrywiecki ŁukaszDębno1988Stowarzyszenie Maraton Dębno10 km  MTak 
75 Potasznik ArturSzczecin1972Maratończyk Team Szczecin10 km  M 
76 Potrykus HubertMyślibórz1994Osadnik Myslibórz10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
M 
77 Pruszanow MarcinGryfino1976KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
78
 
Przelazły Sylwester Gorzów Wlkp.1980Wierzbicki Running Project 10 km  MTak 
79 Rosadzińska RenataDębno197910 km  KTak 
80 Rosadziński MaciejDębno197710 km  MTak 
81
 
Rudziński JacekGryfino1969KB HERMES GRYFINO10 km Strażacy
 
MTak 
82 Rutkowski PawełPyrzyce198810 km  MTak 
83 Sek Wojciechowski Marcin Stargard1976bez klubu10 km  MTak 
84 Sikora RobertBarlinek1962HRmax Barlinek10 km  MTak 
85 Sitek PiotrGorzów Wlkp.197810 km  MTak 
86 Skiba AniaWitnica199610 km  KTak 
87 Skwarna RobertMyślibórz1984Niezrzeszony10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
MTak 
88 Skwarzyński JacentyGryfino1953KB Hermes Gryfino10 km Strażacy
 
MTak 
89 Sobański ArkadiuszMyślibórz1974SCS Myślibórz10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
MTak 
90 Sobański JakubSzczecin2003AZS Szczecin 10 km  M 
91 Sobczak KacperMyślibórz200310 km Mieszkaniec Myśliborza
 
MTak 
92 Stadnik JacekKROSNO ODRZAŃSKIE1991Sklep dla biegaczy Run Planet10 km  M 
93 Staniszczak ŁukaszSzczecin1993Staniszczak TEAM10 km  MTak 
94 Staszewski PiotrGorzówWielkopolski198310 km  M 
95 Strzyga  Mariusz Stargard 1973Stargard. Ja się nie ścigam. 10 km  MTak 
96 Szczerba MichałBarlinek1981Bbl Barlinek 10 km  M 
97 Śliwiński MarcinChojna1983AGB NYGUS /CHOJNA10 km  M 
98
 
Śniec RobertSzczecin197310 km  MTak 
99
 
Świerzko ArturGorzów Wielkopolski197510 km  MTak 
100 Talaga TomaszDębno 198310 km  MTak 
101 Terpiłowski ŁucjanWawrów195810 km  MTak 
102 Tomaszewski RyszardRzepin198410 km  MTak 
103 Urbanowski TomaszMyślibórz197810 km Mieszkaniec Myśliborza
 
MTak 
104
 
WASZCZUK TOMASZSZCZECIN1980WASZCZUK TEAM10 km  M 
105 Wesolowski KonradSzczecin1981Sz-n10 km  M 
106 Wilkowski TomaszPyrzyce1987Pyrzyce Biegają 10 km  MTak 
107 Włosek BarbaraMyślibórz195810 km Mieszkaniec Myśliborza
 
KTak 
108 Wocal MichałGORZÓW WIELKOPOLSKI198010 km  MTak 
109 Wojnach AndrzejSZCZECIN197079 minut po pięćdziesiątce 10 km  M 
110 Wojtkiewicz MichałMyślibórz199410 km  M 
111
 
Wota AdamGorzów Wlkp.1970biegusie.... m10 km  MTak 
112 Zarzycki TomaszMyślibórz199210 km  M 
113 Zatoń OlgaŚwidwin1985Biegaj z Mańkiem Team10 km  K 
114 Zdrzenicka BeataMyślibórz1974KSF10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
KTak 
115 Żywicki CzesławRzepin196910 km Strażacy
 
MTak