L.p. | Zdjęcie | Nazwisko | Imię | Miasto | Data Urodzenia | Aktualny Klub | Konkurencja | Dodatkowa Klasyfikacja | Płeć | Opłacono |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baranowski | Radosław | Opatów | 1981 | KS GEPARD KĘPNO | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | Tak(Dotpay) | |
2 | Bartela | Łukasz | Wieruszów | 1983 | TEAMOCHAL | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
3 | Biczysko | Robert | Opatów | 1983 | Szybkie żółwie Opatów | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | Tak(Dotpay) | |
4 | Blahodir | Yuriy | Winnica | 1981 | KS Fabryka Biegania Ostrow Wielkopolski | Bieg 10 km | M | |||
5 | BŁASZCZYK | ZBIGNIEW | Częstochowa | 1959 | Budowlani Częstochows | Bieg 10 km | M | |||
6 | DRABIK | MARCIN | Wrocław | 1971 | IKB TWARDY SOKÓŁ | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
7 | Dyduch | Damian | Kępno | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
8 | Fabjański | Augustyn | Wrocław | 1957 | aktywni klecina | Bieg 10 km | M | |||
9 | Ferdynus | Marcin | Opatów | 1991 | Szybkie Żółwie Opatów | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | ||
10 | Fiołka | Przemysław | Kępno | 1987 | Aktywy Ostrzeszów | Bieg 10 km | M | |||
11 | Foryś | Jarosław | Byczyna | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
12 | Gania | Anna | Kępno | 1986 | nie | Bieg 10 km | K | |||
13 | Gąszczak | Tadeusz | Gliwice | 1937 | Bieg 10 km | M | ||||
14 | Goj | Lukasz | Piaski | 1983 | Szybkie żółwie opatow | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | Tak(Dotpay) | |
15 | Górecka | Kamila | Bralin | 1983 | KS LENIWIEC | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
16 | Górecki | Łukasz | Bralin | 1983 | Bralin | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
17 | Gruszka | Damian | Lipka | 1977 | ZAKWAS TEAM | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
18 | Hendrys | Marek | Granice | 1992 | SPARTA ULTRA TEAM | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
19 | Jakubowska | Jola | Wieluń | 1963 | Wieluń Biega | Bieg 10 km | K | |||
20 | Jany | Tomasz | Kliny | 1973 | RUNNERS TEAM KĘPNO | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
21 | Jarzyňska | Marlena Renata | Szczecin | 1969 | MORSY SZCZECIN | Bieg 10 km | K | |||
22 | Jasiński | Adam | Baranów | 1980 | APTENEO TEAM | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
23 | Jeziorny | Ryszard | Wieluń | 1963 | Wieluń Biega | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
24 | Kasprzak | Krzysztof | Opatów | 1979 | SZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓW | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | Tak(Dotpay) | |
25 | Kawoń | Andrzej | Namysłów | 1954 | Bieg 10 km | M | ||||
26 | Kisiel | TOMASZ | Opatów | 1976 | Szybkie Żółwie Opatów | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | K | Tak(Dotpay) | |
27 | KLEPACZ | RENATA | Łęka Opatowska | 1987 | Szybkie Żółwie Opatów | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | K | Tak(Dotpay) | |
28 | Kołodziejczak | Damian | Łęka Opatowska | 1979 | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | Tak(Dotpay) | ||
29 | Konieczny | Miłosz | Opatów | 2000 | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | Tak(Dotpay) | ||
30 | Konieczny | Mateusz | Opatów | 1998 | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | Tak(Dotpay) | ||
31 | Kowalska | Joanna | Łęka Opatowska | 2010 | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | K | |||
32 | Kowalska | Joanna | Łęka Opatowska | 2005 | Bieg 10 km | K | ||||
33 | Kowalski | Marcin | Perzów | 1989 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
34 | Kuropka | Bartłomiej | Bralin | 2004 | Bieg 10 km | M | ||||
35 | Lechowski | Jan | Jelcz-laskowice | 1958 | KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE | Bieg 10 km | M | |||
36 | Lesner | Maciej | Rychtal | 1979 | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | |||
37 | Małolepszy | Waldemar | Baranów | 1984 | SPARTA ULTRA TEAM | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
38 | Mandat | Janek | Oleśnica | 1959 | KB Lupus Oleśnica | Bieg 10 km | M | |||
39 | Marczak | Maciej | Doruchów | 1999 | Aktywny Ostrzeszów | Bieg 10 km | K | |||
40 | Michalczyk | Wojciech | Racibórz | 1967 | Easyrun Racibórz | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
41 | Moska | Kamil | Opatów | 1987 | Brak | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | Tak(Dotpay) | |
42 | Najdek | Krzysztof | Mroczeń | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
43 | Niechciał | Dawid | Kępno | 1993 | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | Tak(Dotpay) | ||
44 | Niewiadomski | Roman | Zgorzelec | 1980 | DZG RUNNERS ZGORZELEC | Bieg 10 km | M | |||
45 | Opatowska | Łęka | Łęka Opatowska | 2018 | Bieg 10 km | M | ||||
46 | Osesiak | Bartosz | Kępno | 2000 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
47 | Owczarek | Kuba | Kępno | 1995 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
48 | Plota | Mateusz | Ostrów Wielkopolski | 1989 | KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | ||
49 | Powolna | Żaneta | Mirków | 1995 | MKS Siechnice | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
50 | Pramau | VLADISLAV | Gomel | 1984 | Ahiless Leszno | Bieg 10 km | M | |||
51 | Pryszmont | Rafał | Opatów | 1978 | SZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓW | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | Tak(Dotpay) | |
52 | Przech | Władysław | Nadolice Wielkie | 1956 | kB harcownik | Bieg 10 km | M | |||
53 | Rybczyńska | Paulina | Kobyla Góra | 1998 | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | |||
54 | Salamon Fiołka | Monika | Perzów | 1998 | Aktywny Ostrzeszòw | Bieg 10 km | K | |||
55 | Sobera | Jan | Twardogóra | 1963 | Bieg 10 km | M | ||||
56 | Stawirej | Jolanta | Bralin | 1978 | Szybkie Żółwie Opatów | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
57 | Stempin | Anna | Piaski | 1983 | Szybkie Żółwie Opatów | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | K | Tak(Dotpay) | |
58 | Stramowska | Patrycja | Łęka Opatowska | 1986 | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | K | Tak(Dotpay) | ||
59 | Strzelczyk | Łukasz | Kostów | 1988 | Szybkie Żółwie Opatów | Bieg 10 km | M | |||
60 | Szubert | Barbara | Piaski | 1969 | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | K | Tak(Dotpay) | ||
61 | Świton | Marian | Bukownica | 1960 | Buko Jeszcze Biega | Bieg 10 km | M | |||
62 | Tokarska | Mariola | Namysłów | 1976 | ACTIVRUN NAMYSŁÓW | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) | ||
63 | Urbański | Slawomir | Piaski | 1971 | KS GEPARD KĘPNO | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | M | Tak(Dotpay) | |
64 | Wiącek | Marek | Wrocław | 1962 | Masters Wrocław | Bieg 10 km | M | |||
65 | Wieczorek | Piotr | Oleśnica | 1961 | Cała Oleśnica Biega | Bieg 10 km | M | |||
66 | Wojewoda | Czesław | Wieluń | 1962 | Wieluń Biega | Bieg 10 km | M | |||
67 | Wołkowicz | Mateusz | Namysłów | 1987 | Bieg 10 km | M | Tak(Dotpay) | |||
68 | Zając | Aleksandra | Łęka Opatowska | 1989 | Szybkie Żółwie Opatów | Bieg 10 km | Gmina Łęka Opatowska | K | Tak(Dotpay) | |
69 | Zaremba | Tadeusz | Gliwice | 1954 | Stary Hangar fitnes klub Gliwice | Bieg 10 km | M | |||
70 | Zatoń | Olga | Świdwin | 1985 | Biegaj z Mańkiem Team | Bieg 10 km | K | |||
71 | ŻŁOBIŃSKA | ANETA | SŁUPIA POD KĘPNEM | 1979 | Szybkie Żółwie Opatów | Bieg 10 km | K | Tak(Dotpay) |