Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu VI „Bieg Szlakiem Dzika” , II „Przełajowe Mistrzostwa Polski Strażaków ”

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1
 
Adamowicz DanielSzczecin1984 10 km  MTak 
2 Adrian-Czaboryk MonikaBezrzecze1973Mango Gatki Team10 km  KTak 
3 Alabrudzińska AgnieszkaStargard Szczeciński198510 km Mundurowi
 
KTak 
4 Andrzejczak MichałStargard197710 km  MTak 
5 Arcisz PrzemysławSzczecin1989Team Decathlon Ustowo10 km  MTak 
6 Babyszko AlicjaSzczecin198510 km  KTak 
7
 
Balcerzak PrzemysławPolice198310 km  MTak 
8 Balcerzak AleksandraPolice198510 km Powiat Police
 
KTak 
9 Balczewska JustynaŁódź1985 Dziki Klub Academia10 km  KTak 
10 Baranowski JacekWarszawa1980JacekBiega Running Team10 km  MTak 
11 Baranowski GrzegorzSzczecin1983kompania rozpoznawcza 12 BZ10 km Mundurowi
 
MTak 
12 Barański PrzemysławTrzebiatów1993KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów10 km Mundurowi
Strażacy
 
MTak 
13 Bartczak AnnaOpole1989Dziki Wrocław10 km  KTak 
14 Bartela EdytaŁódź1987 10 km  KTak 
15 Bartnik  JarosławSzczecin1975 Puszczyk Bukowy / OSOM! Runners 10 km  MTak 
16
 
Bartosiewicz AdamGryfino197710 km  MTak 
17 Bartosiński PiotrSzczecin1964RAZ Szczecin10 km Nordic Walking
 
MTak 
18 Bazan AnnaZielona Góra198810 km Mundurowi
 
KTak 
19 Bebko DanielSzczecin19831bpzmot 12 BZ10 km Mundurowi
 
M 
20 Bednarska NataliaSzczecin198910 km  K 
21 Benewiat AndrzejSzczecin1981wataha kravmaga10 km Mundurowi
 
MTak 
22 Berlińska MagdalenaSzczecin198410 km  KTak 
23 Berliński MateuszSzczecin1983 10 km Mundurowi
 
MTak 
24 Będkowski PiotrSzczecin199010 km  MTak 
25
 
Białowolska MarzenaSzczecin1978 10 km Powiat Police
 
KTak 
26 Bienias DOROTAPolice1974Niezrzeszona10 km Powiat Police
 
KTak 
27 Bieniek KamilPolice198410 km Powiat Police
 
M 
28 Bieniek RafałPolice1987ENYA RUNNERS CLUB10 km Powiat Police
 
MTak 
29 Biernacka HelenaPolice1961GALERIADOTI10 km Nordic Walking
 
KTak 
30 Bil KubaŁódź 1995Centrum Akademia 10 km  MTak 
31 Biliński ZbigniewSzczecin196410 km Mundurowi
 
M 
32 Blady AgataPolice198510 km Powiat Police
 
KTak 
33 Blok MariuszSZCZECIN198012 BZ Szczecin10 km Mundurowi
 
MTak 
34 BŁAŻ ANNABarlinek197510 km  KTak 
35 BŁAŻ ANDRZEJBARLINEK197110 km  MTak 
36 Bogacka MałgorzataPolice198110 km Powiat Police
 
KTak 
37
 
Bondara SylwiaWarszawa1987JacekBiega Running Team10 km  KTak 
38 Borcowski ArturŁódź1990Dziki Klub Academia10 km  MTak 
39 Brzoska AgnieszkaWołczkowo1970Zołza Team10 km Nordic Walking
 
KTak 
40 Bugajny KrzysztofŁódź1973Dziki Klub Academia10 km  MTak 
41 Bulikowski PawełSzczecin197310 km  M 
42 Burdzik WojciechJastrzębie Zdrój199110 km Mundurowi
 
MTak 
43 Burek JustynaMoryń1991Moryń10 km  KTak 
44 Busiuk MałgorzataSzczecin196410 km  KTak 
45 But PaulinaMarianowo1990Marian.Owo10 km  KTak 
46 But PiotrSzczecin1978TT Szczecin10 km  M 
47
 
Cejba JanGorzów Wlkp1976 10 km  MTak 
48 Cetera JanuszDziwnówek195910 km Nordic Walking
 
MTak 
49 Chachurska DariaŁódź1987 10 km  KTak 
50 Charlej IreneuszMierzyn197210 km Mundurowi
 
MTak 
51 Chlasta JacekSzczecin1984NYHA IV10 km  MTak 
52 Chmielewska KatarzynaPolice195810 km  KTak 
53 Chmielewski JanuszPolice1954 10 km Powiat Police
 
MTak 
54 Chmielińska-Czerewaty AnnaWałcz198810 km  KTak 
55 Cichosz MichałSzczecin198110 km  MTak 
56 Ciesielska  Agnieszka Świnoujście 1972Włóczykije Świnoujście10 km Nordic Walking
 
KTak 
57
 
Cupryjak SebastianSzczecin198510 km  MTak 
58
 
Czaplińska AleksandraPolice198710 km Powiat Police
 
KTak 
59
 
Czapliński MariuszPolice198610 km Powiat Police
 
MTak 
60 Czerewaty MichałGryfice198610 km  MTak 
61 Czerwonka AnnaGorzów Wlkp.1982Dzikie Dziki Gorzów10 km  K 
62 CZUBA Piotr SZCZECIN198710 km Mundurowi
 
MTak 
63 Czylkowski PatrykBanie198510 km  MTak 
64 Danak TomaszRzeszów 19821 BSP10 km Mundurowi
 
MTak 
65 Dawidowska MagdalenaNowogard197810 km  KTak 
66 Deptuła TomaszMirosławiec198212 BBSP10 km Mundurowi
 
MTak 
67
 
DEREŃ GRZEGORZŚWIDWIN1976 10 km Mundurowi
 
MTak 
68
 
Dobaczewska EwaBezrzecze197310 km  KTak 
69 Dobrowolska DorotaSzczecin196410 km Nordic Walking
 
KTak 
70 Dobrycki PiotrSzczecin197610 km  MTak 
71
 
DOŁĘGOWSKI MarekKołczewo1971 10 km Nordic Walking
 
MTak 
72
 
Drażba DominikStare Juchy1987Klub Biegowy Dzik10 km  M 
73 Drobczyński BartoszSzczecin198210 km  MTak 
74 Drozd RadekSzczecin1979Drozdy10 km  MTak 
75 Drzewiecki AndrzejPolice197010 km  KTak 
76 Duchowski RobertGryfino1973100% EKIPA GRYFINO10 km  MTak 
77 Duda MonikaSzczecin197810 km  KTak 
78
 
Duda-Religa EwelinaSzczecin1976OZKB10 km  KTak 
79 DUSZA ANNASZCZECIN196910 km Nordic Walking
 
KTak 
80 DUSZA KAJETANSzczecin199310 km Nordic Walking
 
MTak 
81 Dutko PawełNinikowo1991WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE10 km  MTak 
82 Dworak DawidPoznań1988CSWL Poznań10 km Mundurowi
 
MTak 
83 Dymowski PawełSzczecin1984 10 km  MTak 
84 Dyptuła AgnieszkaSzczecin1988paRUNmedic10 km Mundurowi
 
KTak 
85 Dziadecka JoannaŁĘGI1970RAZ SZCZECIN10 km  KTak 
86 Dziadecki GrzegorzŁĘGI196710 km  MTak 
87 Dzietczyk KamilChoszczno1983AKTYWNE CHOSZCZNO10 km Mundurowi
 
MTak 
88 Dziomdziora AdamŁódź1994Dziki Klub Academia 10 km  MTak 
89
 
Elbińska Krawczuk MonikaŚwinoujście1977KS UZNAM Świnoujście10 km  KTak 
90
 
Felcenloben RobertŁódź197910 km  MTak 
91 Fiedorek PatrycjaKliniska Wielkie198010 km  KTak 
92
 
Figołuszka KatarzynaJankowice1990AKTYWNE CHOSZCZNO10 km Mundurowi
 
KTak 
93 Filip JerzyStargard199010 km  MTak 
94 Filipowicz-Borcowska ZuzannaŁódź1987Dziki Klub Academia10 km  KTak 
95 Gabert BeataSzczecin197110 km Nordic Walking
 
KTak 
96 Gackowski MarcinMarianowo1984BRACIAKTRANS10 km Strażacy
 
MTak 
97
 
Gałamaga RadosławPolice1978 10 km Powiat Police
 
M 
98 Gałązka AngelikaPoznań1990CSWLąd10 km Mundurowi
 
KTak 
99 Gancarczyk JacekWarzymice197210 km Powiat Police
 
MTak 
100 Garbacz KrzysztofNowogard197010 km  MTak 
101 Gardener JacekWarszawa1966JacekBiega Running Team10 km  MTak 
102 Gawlik WojciechGrudziądz198110 km Mundurowi
 
MTak 
103 Gągalski ArkadiuszSzczecin1981 10 km  MTak 
104 Gąsowska MariaŁódź1987 10 km  KTak 
105 Gendek MarekSzczecin197510 km Strażacy
 
MTak 
106 Gębala PiotrPolice198510 km  M 
107 Gierek DariuszSzczecin198610 km  MTak 
108 Gluszyk JoannaSzczecin1976Fizjobiegacze Szczecin10 km  K 
109 Godek CezarySzczecin198410 km  MTak 
110 Golus UrszulaSzczecin195610 km Nordic Walking
 
KTak 
111 Golus LechSzczecin195510 km Nordic Walking
 
MTak 
112 Gołębiewski TomaszMarianowo1982PARUNMEDIC10 km Mundurowi
Strażacy
 
MTak 
113 GORSZKA DAMIANSZCZECIN199710 km  MTak 
114 Góralski JanSzczecin197512 BZ SZCZECIN10 km Mundurowi
 
MTak 
115 GÓRNIAK DariuszJęczydół1967Runners from Jęczydół10 km Mundurowi
 
MTak 
116 Górniak JoannaJęczydół1968Runners from Jęczydół10 km  KTak 
117 Górska AgnieszkaPolice197610 km Nordic Walking
 
KTak 
118 Greguła WojtekChojna1986KP PSP GRYFINO10 km Mundurowi
Strażacy
 
MTak 
119 Griszczenko ElaSzczecin198810 km  KTak 
120
 
Grobelski DawidGorzów Wielkopolski1988 10 km Mundurowi
 
MTak 
121 Grochowski RafałSzczecin1988kp psp police10 km Strażacy
 
M 
122 Grygorcewicz JanPolice1963 10 km Mundurowi
Strażacy
Powiat Police
 
MTak 
123 Grygorcewicz WładysławPolice195410 km Powiat Police
 
MTak 
124 Grzegorczyk MajaWolczkowo197810 km Powiat Police
 
KTak 
125 Grzegorczyk JaroslawWolczkowo197810 km Powiat Police
 
MTak 
126 Grzelińska DorotaKalonka1991Dziki Klub Academia10 km  KTak 
127 Grzyb SławomirPolice197510 km  MTak 
128 Gumowski DanielPolice197910 km  MTak 
129 Guzek BarbaraŁódź1989 10 km  KTak 
130 Guziński EmilŁódź1989Dziki Klub Academia10 km  MTak 
131 Guzowska IwonaŚwinoujście1965KS UZNAM Świnoujście10 km  KTak 
132
 
Hałas RenataSzczecin1969 10 km  KTak 
133 Hartleb DawidSienawa19881 Batalion Strzelców Podchalańskich 10 km Mundurowi
 
MTak 
134 Hawrylak MarcinSzczecin1969SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych w Policach10 km Nordic Walking
 
MTak 
135 Hermanowicz MiłoszSzczecin1985ZS Zwyrole10 km  MTak 
136
 
Hnat RafałWałcz1972Jednego Serca10 km Strażacy
 
MTak 
137 Hołub PiotrGryfino1972100% EKIPA GRYFINO10 km  M 
138 Hruściel StefaniaPyrzyce1975Morsy Pyrzyce10 km Nordic Walking
 
KTak 
139 Hruściel WiktoriaPyrzyce2001Morsy Pyrzyce10 km Nordic Walking
 
KTak 
140
 
Hryniewicz JoannaPolice198610 km Powiat Police
 
KTak 
141 Jachymek BartłomiejWarszawa1975JacekBiega Running Team10 km  M 
142 Jackowiak PawełNowogard1984 10 km  M 
143 Jaguszewski DominikSzczecin198110 km Powiat Police
 
MTak 
144 Jakóbiak KatarzynaPolice1984KSW TEAM POLICE10 km  K 
145 Jakubiak AnnaSzczecin1969RAZ Szczecin10 km  KTak 
146 Janas KacperSzczecin198710 km  MTak 
147
 
Janik KrzysztofSzczecin198210 km Mundurowi
 
MTak 
148 Janowska-Paszkowska JoannaSzczecin198310 km Nordic Walking
 
K 
149 Jarema DominikSzczecin1982ZS Zwyrole10 km  MTak 
150 Jarosławska SandraGoleniów199010 km  KTak 
151 Jarosławska JowitaSzczecin198610 km  K 
152
 
Jaroszewicz GrzegorzPolice1973 10 km Powiat Police
 
MTak 
153 Jasiński ArkadiuszSzczecin197710 km  MTak 
154 Jędraszczyk SebastianPoznań1974CSWLąd Poznań10 km Mundurowi
 
MTak 
155 Jędrzejak MaciejŚwinoujście197610 km  M 
156 Juchniewicz JerzyStargard 1970SZWLA Stargard10 km  MTak 
157 Jureczko AgnieszkaŁódź1984Dziki Klub Academia10 km  KTak 
158
 
Jurek JagodaSzczecin 198010 km  KTak 
159 Jusinska AnnaSlawoborze 197110 km Mundurowi
 
KTak 
160 Justyński AndrzejSzczecin1984RC Ursusmania10 km  MTak 
161
 
Kaciupa AgnieszkaSzczecin1976 10 km  KTak 
162
 
Kaczorowski MieczysławSzczecin1970109 Szpital Wojskowy10 km Mundurowi
 
MTak 
163 Kamińska AdrianaPolice1986 10 km Powiat Police
 
KTak 
164 Kamiński RyszardSzczecin1960ZIP10 km  M 
165 KARASIŃSKI PIOTRSZCZECIN198110 km Nordic Walking
 
MTak 
166 KĘPKA MirosławŚWIDWIN1970K.B.SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
167
 
Kęska-Pląsek MałgorzataPolice1976 10 km Powiat Police
 
KTak 
168
 
Kęska-Pląsek MałgorzataPolice197610 km  K 
169 Kieler Aleksandra Łódź1993 10 km  KTak 
170 Kieliszek AnnaSzczecin198210 km Nordic Walking
 
KTak 
171 Kijaczko EugeniuszPolice196710 km  MTak 
172 Kiliński MateuszMiłomłyn199310 km  M 
173 Kląskała GerardKrotoszyn197712BBSP10 km Mundurowi
 
MTak 
174 Kleinszmidt MateuszSzczecin198710 km Mundurowi
 
MTak 
175 Klęczar  IgorPrzyjezierze199110 km Strażacy
 
MTak 
176
 
Klimek PawełSzczecin1989paRUNmedic10 km  MTak 
177 Kłos AdrianStargard 198810 km Mundurowi
 
MTak 
178 Kocon PawelSzczecin1980KM PSP SZCZECIN - JRG310 km Strażacy
 
MTak 
179 Kondratowicz AnetaBiałystok1994WCKMED Łódź10 km Mundurowi
 
KTak 
180 Kondzioła TomaszSzczecin197910 km  M 
181 Kończak JakubSzczecin199010 km  MTak 
182 Kostrzewa PiotrSzczecin199510 km  MTak 
183 Kostrzewa MariuszChwiram197612 BBSP Mirosłwaiec10 km Mundurowi
 
MTak 
184 Kostur JacekSzczecin196210 km Nordic Walking
 
MTak 
185 Kot AndrzejZielona gora2015Braciaktrans10 km  MTak 
186
 
Kott MariuszPolice1987 10 km Powiat Police
 
MTak 
187 Kotwicki TomaszŚwinoujście198210 km  M 
188 Kowalewska MagdalenaPolice197610 km  K 
189 Kowaluk BartoszPolice1993SKB Dzik10 km  M 
190
 
Kozak MirosławSzczecin198110 km Mundurowi
 
MTak 
191 Kozieł AleksandraBudzistowo198810 km  KTak 
192 Kozłowski GrzegorzSzczecin1984RAZ Szczecin10 km Nordic Walking
 
MTak 
193
 
Kramer KrzysztofSzczecin198510 km  MTak 
194
 
Krasnodębski KonradNowe Warpno1977 10 km  MTak 
195 Kraszewski AdamWałcz198810 km Mundurowi
 
MTak 
196
 
Krawczak  OskarStargard 199810 km  M 
197 Krupowies JerzySzczecin195110 km Nordic Walking
 
MTak 
198 Kruszewicz-Kowalewska AlinaPolice197910 km  K 
199 Krzaczkowska IwonaWrocław1982Dziki Wrocław10 km  KTak 
200 Krzaczkowski ŁukaszWrocław1980Dziki Wrocław10 km  MTak 
201 Kubis MariuszBiałobrzegi198510 km Mundurowi
 
MTak 
202
 
Kubler AndrzejBezrzecze1982 10 km Mundurowi
 
MTak 
203 Kukla MaciejSzczecin1976JRG-3 Szczecin10 km Mundurowi
Strażacy
 
MTak 
204 Kupczyk PrzemysławKsawerów1985 10 km  MTak 
205
 
Kurzymski PiotrSzczecin1970Bizon team10 km Mundurowi
 
MTak 
206 Kusak BartłomiejWrocław1991Dziki Wrocław10 km  MTak 
207
 
Kwaśniewska AgnieszkaSzczecin1991Epcat.blog.pl10 km Nordic Walking
 
KTak 
208 Kwiatkowska EmiliaSzczecin1980Puszczyk Bukowy10 km  KTak 
209 Kyc Artur Rzeszów19851 Batalion strzelców podhalanskich10 km Mundurowi
 
MTak 
210 Lech GrzegorzSzczecin198810 km  MTak 
211 Lener SławomirSzczecin1955 10 km Nordic Walking
 
MTak 
212 Lesiecka JustynaSzczecin198810 km  KTak 
213
 
Lewandowska JoannaSzczecin197810 km  KTak 
214
 
Lewandowski PiotrPolice1980Klub Biegowy Dzik10 km Powiat Police
 
MTak 
215 Lewandowski GrzegorzGoleniów197510 km  MTak 
216 LEWANDOWSKI KarolSzczecin198610 km Mundurowi
 
M 
217
 
Lichaczewski KonradSzczecin197210 km  MTak 
218 Linke RafałSzczecin198210 km  MTak 
219 Lipertowicz Sebastian Police198310 km Powiat Police
 
MTak 
220 Lipnicki MarcinSzczecin198410 km  M 
221
 
Lisicki JanSzczecin1959Fundacja DZIKA OSTOJA10 km  MTak 
222 Lisiecki MarcinSzczecin1982kwsp/1bpzmot 10 km Mundurowi
 
MTak 
223 Łabędzki Mariusz Stargard 1979 10 km Mundurowi
 
M 
224
 
Łabul DawidSzczecin1983 10 km Mundurowi
 
MTak 
225 Łada PiotrDębno198710 km Mundurowi
 
MTak 
226 Łakos LucynaChoszczno1969AKTYWNE CHOSZCZNO10 km Nordic Walking
 
KTak 
227 Łempkowska BeataPolice1973 10 km Powiat Police
 
KTak 
228 Łempkowski JanuszPolice1973 10 km Powiat Police
 
MTak 
229 Łętowski MariuszNawodna1974KM TEAM10 km Mundurowi
 
MTak 
230 Łubkowska MonikaSzczecin1970RAZ SZCZECIN10 km  K 
231 Łuczak MagdalenaSzczecin198710 km Powiat Police
 
KTak 
232 Łuków BartłomiejSzczecin1989paRUNmedic10 km  MTak 
233 Machowska AnnaSzczecin1964VOCALIS Szczecin10 km  KTak 
234 Maciaszczyk ZbigniewSzczecin195010 km Nordic Walking
 
M 
235 Mackowiak PawelPelczyce198912 BZ SZCZECIN10 km Mundurowi
 
MTak 
236 MACKOWICZ ANETASZCZECIN1974REHABILITACJA WOMP SZCZECIN10 km  KTak 
237 Majchrowski MaciejPolice1990SKB Dzik10 km Powiat Police
 
M 
238 Małecka KarolinaSzczecin198410 km Nordic Walking
 
KTak 
239 Mamełka AnnaŁódź1989Dziki Klub Academia10 km  KTak 
240 Maniak PiotrKielce198812 BZ Szczecin10 km Mundurowi
 
MTak 
241
 
Marchlewski ArsenSzczecin198810 km  MTak 
242 Margiel JarosławChełmno1976SKB Dzik10 km Mundurowi
 
MTak 
243 Margiel JózefChełmno1953SKB Dzik10 km Mundurowi
 
MTak 
244 Margiel MateuszChełmno200710 km  MTak 
245 Marszał  MichałSzczecin 197710 km  MTak 
246 Maruszczak AndrzejSiadło Dolne197110 km  MTak 
247 Maruszczak KatarzynaPrzecław198210 km  KTak 
248
 
Maryniak AgataSzczecin197910 km  KTak 
249 Masztaler TomaszSzczecin197010 km  MTak 
250
 
Maślach KacperTanowo1996WOPR Police10 km Mundurowi
 
M 
251 Matuszak AnitaSzczecin1975Mango Gatki Team10 km  KTak 
252 Matuszczyk SławomirMirosławiec1972OSP Mirosławiec10 km Strażacy
 
MTak 
253 Matuszewska AnitaNowa Sól198610 km  K 
254 Mazgiejko  MariuszTrzebiez1962Megalux10 km  M 
255 Mazur KarolDrawsko Pomorskie19805 pinż10 km Mundurowi
 
MTak 
256 Meller BłażejPoznań1984Tech-Race Hades10 km  MTak 
257
 
Michalak KrzysztofGorzów1976Unbreakable10 km  MTak 
258 Michalczyk ArturBochnia196410 km  MTak 
259 Michalik MarzenaSzczecin1990SKB Dzik10 km Mundurowi
 
KTak 
260 Milanowicz MaciejWołczkowo1985BRIDGESTONE RUNNERS10 km  MTak 
261 Milchert-Leszczyńska MartaSzczecin201610 km  K 
262
 
MILEWSKI RAFAŁORZYSZ198910 km Mundurowi
 
MTak 
263
 
Mioduszewski ŁukaszŚwinoujście1982Klub Morsów Morświny10 km Mundurowi
 
MTak 
264 Mirowski BlazejPolice1986UKL Ósemka Police10 km Powiat Police
 
MTak 
265
 
Młynarczyk KrzysztofSzczecin1973Fizjobiegacze Szczecin 10 km  MTak 
266
 
Morawiak KrzysztofSzczecin198110 km  M 
267 Motyka IrenaSzczecin1960SKB Dzik10 km Nordic Walking
 
K 
268 Możdżyńska LidiaSzczecin198910 km  K 
269 Możejko DawidŁódź1988 10 km  M 
270
 
Mucha PiotrSzczecin1979Fizjobiegacze Szczecin10 km  MTak 
271 Murawski MarcinSzczecin198710 km  MTak 
272 Nachyła RadosławSzczecin1991 10 km Mundurowi
Strażacy
 
MTak 
273 Najmark  Małgorzata Police 197810 km Nordic Walking
 
KTak 
274
 
Nakonieczny GrzegorzSzczecin1972Ekspedycja Szczecin10 km Nordic Walking
 
M 
275 Narloch KacperPolice1985SKB Dzik10 km Mundurowi
 
MTak 
276 Nędzusiak DariuszAleksandrów Kujawski1962KP PSP Aleksandrów Kujawski10 km Mundurowi
Strażacy
 
MTak 
277
 
Niedlich AnnaTanowo1980KSW TEAM POLICE10 km  KTak 
278
 
Niegrebecki BartoszSzczecin1974OSOM! Runners10 km  MTak 
279 Nieszporek AdamSzczecin1987paRUNmedic10 km  K 
280 Nowak ZbigniewPolice1953Klub Biegowy Dzik10 km  MTak 
281 NOWAK WIESŁAWSZCZECIN194910 km  MTak 
282 Nowicki BartoszBezrzecze198412 BZ Szczecin10 km Mundurowi
 
MTak 
283 Ogiewa-Sejnota MonikaSzczecin198610 km  KTak 
284 Okieńczuk RadekSzczecin198310 km  MTak 
285 Olfier ElżbietaSucha Wieś198715 Giżycka Brygada Zmechanizowana10 km Mundurowi
 
KTak 
286
 
Olkowicz MonikaNowogard197410 km  KTak 
287 Olkowicz MartaNowogard199610 km  KTak 
288 Oparcik HubertBieniędzice198312BBSP10 km Mundurowi
 
MTak 
289 Orłowski Marcin Szczecin198010 km Strażacy
 
MTak 
290 Orszulak ŁukaszSzczecin 198410 km Mundurowi
 
M 
291 Orzech AgataDębno1984Belferkijki Team10 km Nordic Walking
 
KTak 
292 Osipiak MariolaSzczecin198210 km  KTak 
293 Ossowski Przemysław Szczecin198410 km Mundurowi
 
MTak 
294 Otoka KasiaSzczecin1977 10 km  KTak 
295
 
Paliwoda  Kasia Mierzyn 1975EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN10 km Nordic Walking
Powiat Police
 
K 
296 Paluch TomaszGorzów Wlkp197310 km  MTak 
297 Paniutycz JuliaBielsk Podlaski1996WCKMED Łódź10 km Mundurowi
 
KTak 
298 Parol GrzegorzSzczecin197710 km Mundurowi
 
MTak 
299 Pasieka AgnieszkaŚwidwin1988K.B. "SPRINT" Świdwin10 km  KTak 
300 Paszko RobertŚwierzno1976OSP Świerzno10 km Mundurowi
 
MTak 
301 PAWLAK WojtekChoszczno1971AKTYWNE CHOSZCZNO10 km  MTak 
302 Pawluś TomaszTanowo198010 km Mundurowi
 
MTak 
303
 
Pawłowicz  Kamila Szczecin 197210 km Nordic Walking
 
KTak 
304 Pawłowicz CzesławSzczecin196310 km Nordic Walking
 
MTak 
305 Peda KamilaPolice198010 km Powiat Police
 
KTak 
306 Peda LeszekPolice195210 km Powiat Police
 
MTak 
307 Piatkowska HannaSzczecin1994ZS CrossFit Szczecin10 km  KTak 
308 Pieczek AleksandraSzczecin1980Zołza Team10 km Nordic Walking
 
KTak 
309 Pieczyński KrzysztofSzczecin195610 km  M 
310
 
Pielechowski PiotrWarzymice1992 10 km  M 
311
 
Pietkiewicz Paweł Szczecin198310 km Mundurowi
 
MTak 
312
 
Piotrowski PiotrPolice197510 km Powiat Police
 
MTak 
313 Piotrowski MarcinMirsk197610 km  MTak 
314
 
Pląsek SylwesterPolice1971 10 km Powiat Police
 
MTak 
315 PLESNER KRZYSZTOFStargard1979JRG3SZCZECIN10 km Mundurowi
Strażacy
 
MTak 
316 PLUTA GRZEGORZNOWE CZARNOWO1963KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
317
 
Pokrzywiński ZbigniewPolice1987BBL Police10 km Mundurowi
Powiat Police
 
MTak 
318 Pokrzywiński KrzysztofPolice1962BBL Police10 km Powiat Police
 
MTak 
319 POLONIS ANETAPOLICE1987KB DZIK POLICE10 km  KTak 
320 Połukord AsiaChojna1992chojna10 km  KTak 
321 Pontyk BarbaraSzczecin198310 km Nordic Walking
 
KTak 
322 Poprawa JoannaSzczecin198810 km  KTak 
323 Prabucka  KarolinaPolice1979ukl ósemka police10 km Powiat Police
 
KTak 
324 Prabucki JarekPolice1977UKL Ósemka Police10 km Powiat Police
 
MTak 
325 Predko TomaszSzczecin198210 km  MTak 
326 Prociak KrzysztofSzczecin1983SKB Dzik10 km  MTak 
327 Prusek MateuszWisła Wielka1989aktywne choszczno10 km Mundurowi
 
M 
328 Przedpełski RemigiuszSzczecin1979 10 km  MTak 
329
 
Przybysz AdrianPolice1997Klub Biegowy Dzik10 km Mundurowi
Powiat Police
 
MTak 
330 Pusz TomaszGdańsk1980Umbrella Team10 km  MTak 
331 Pusz JanuszSzczeci1987Umbrella Team10 km  MTak 
332 Radwański MariuszStargard1987 10 km Mundurowi
 
MTak 
333 Rajewski MarekWałcz197910 km Strażacy
 
M 
334 Ratajczyk DominikaŁódż1997Dziki Klub Academia10 km  KTak 
335 Ratańczuk PawełBezrzecze1978Zs zwyrole10 km  M 
336 Reterska-Trzaskowska AnnaŁódź1987Dziki Klub Academia10 km  KTak 
337
 
Rogalski MarcinSzczecin1965VOCALIS Szczecin10 km  MTak 
338 Rogulska AniaGorzów Wielkopolski197010 km  K 
339
 
Rojewski MateuszSzczecin198710 km Mundurowi
 
M 
340 Rosik JoannaSzczecin1956 10 km Nordic Walking
 
KTak 
341
 
Rostrygin KatarzynaSzczecin1981OSOm!Runners 10 km  K 
342
 
Rozen AgnieszkaPolice1975brak10 km Powiat Police
 
KTak 
343 Rudziński JacekGryfino1969 10 km Mundurowi
Strażacy
 
MTak 
344 Rutkowski MichałPolice1979 10 km Mundurowi
Powiat Police
 
M 
345
 
Rybicki JanuszPolice195010 km Powiat Police
 
MTak 
346 Sadowska BeataSzczecin196810 km  KTak 
347 Sadowski MariuszSzczecin197312 BZ Szczecin10 km Mundurowi
 
MTak 
348 Saran TomaszPolice1982SKB Dzik10 km  M 
349 Sasim MarcinGorzów Wielkopolski197010 km  M 
350 Sawa PiotrSzczecin1981Iron Team Szczecin10 km  MTak 
351 Sawińska AnnaSzczecin1980NordicAnia Team10 km Nordic Walking
 
KTak 
352 Sawiński BartoszGorzów WLKP199610 km  M 
353 Scherfenberg ŁukaszSzczecin1984ZS Zwyrole10 km  MTak 
354 Sejnota GrzegorzNakło Śląskie198610 km  MTak 
355 Sendecki RafałWałbrzych1975Sudeckie Wycieczki Biegowe10 km Mundurowi
 
M 
356
 
Siadak JustynaKołbaskowo197710 km  KTak 
357
 
Sidorczuk TomaszTrzebież1980Klub Biegających Leśników10 km Mundurowi
Powiat Police
 
MTak 
358
 
Sieczkowski MichałSzczecin198310 km  MTak 
359 Sielicki MichałKobylanka1976Gwardia Narodowa10 km  M 
360 Siudej MarcinMrągowo198415 Giżycka Brygada Zmechanizowana10 km Mundurowi
 
MTak 
361
 
Skiba ElżbietaSzczecin197010 km  KTak 
362 Skwarzyński JacentyGryfino1953KB HERMES GRYFINO10 km Mundurowi
Strażacy
 
M 
363 Sobańska KarolinaSzczecin1983SKB Dzik10 km Mundurowi
 
KTak 
364 Sobczyk MarcinSZCZECIN197812 BZ10 km Mundurowi
 
MTak 
365 Sobczyk AdamPolice197510 km Powiat Police
 
MTak 
366 Sobota EdytaSzczecin1986 10 km  K 
367 Soliwoda JacekKętrzyn197415 Giżycka Brygada Zmechanizowana 10 km Mundurowi
 
MTak 
368 Soroka JarekSzczecin198010 km  MTak 
369 Spławski DanielSzczecin198610 km  MTak 
370
 
Stachowicz-Hawrylak SylwiaSzczecin1972 10 km Nordic Walking
 
KTak 
371 Stankiewicz AnnaLipki Wielkie198810 km  KTak 
372
 
Stefanicki MarekŚwinoujście1958Włóczykije Świnoujście10 km Nordic Walking
 
MTak 
373 Stojecki BartoszGoleniów1975Rozbiegany Goleniów10 km  MTak 
374 Stoltman MarcinSzczecin198410 km  MTak 
375 Strojny WojciechPolice1967 10 km Powiat Police
 
MTak 
376 Strzelbicka MartaSzczecin1986PARUNMEDIC10 km Mundurowi
 
KTak 
377 Studniarek AdamŁódź1992Dziki Klub Academia10 km  MTak 
378 Studzinski LukaszSzczecin198410 km Mundurowi
 
MTak 
379 Suchocki PawełGorzów Wlkp1986Unbreakable10 km  MTak 
380 Suder PiotrSzczecin197810 km Mundurowi
 
MTak 
381 Sudoł MarekSzczytno197715 Giżycka Brygada Zmechanizowana10 km Mundurowi
 
MTak 
382 Sulżycki CezaryMrągowo198315 Giżycka Brygada Zmechanizowana 10 km Mundurowi
 
MTak 
383
 
Suszczewski MarcinGorzów Wielkopolski199610 km  M 
384 Szalewicz Małgorzata Szczecin1966SZYBCIEJ NIE MOGĘ10 km  KTak 
385
 
Szarmach DariuszSzczecin197410 km  M 
386 Szarżanowicz MarcinWitkowo Drugie197910 km  MTak 
387 Szczepańska OlaSzczecin199010 km  KTak 
388 Szczuko KarolDobra k. Szczecina198210 km Strażacy
 
MTak 
389
 
Szczygielski RadosławKołobrzeg198510 km  MTak 
390
 
Szostak MarcinSzczecin1988OSOM! Runners10 km  MTak 
391 Szotkowski AdamSzczecin198110 km  MTak 
392 Szpotańska JoannaDobra1985Team Decathlon Ustowo 10 km Powiat Police
 
KTak 
393
 
Szulc GrzegorzSzczecin198410 km  MTak 
394 Szymańska MonikaSzczecin197210 km Nordic Walking
 
K 
395 ŚLIWA MAREK PRZECŁAW1973NUTRILITE Team10 km Mundurowi
Powiat Police
 
M 
396 Śliwka Wioletta Gdańsk197910 km Mundurowi
 
KTak 
397 Świątek  SebastianSzczecin 197610 km  M 
398 Świć MiłoszŁódź1988 10 km  MTak 
399 Świderski Zdzisław Szczecin1956 10 km Nordic Walking
 
MTak 
400 Świercz DariuszWałcz196610 km Strażacy
 
MTak 
401
 
Świetlik TomaszKoszalin196010 km  M 
402 Telatyńska SylwiaChoszczno1977AKTYWNE CHOSZCZNO10 km  KTak 
403 TIJEWSKI MACIEJSZCZECIN197710 km  MTak 
404 Tkacz RafałSzczecin1986Hasacze Szczecin10 km  MTak 
405
 
Tokarczyk MartaSzczecin197810 km  KTak 
406 Tokarczyk KatarzynaPolice198310 km Nordic Walking
 
KTak 
407 Tomczyk TomaszSzczecin1983JRG-3 Szczecin10 km Mundurowi
Strażacy
 
M 
408 Trzaskowski RobertŁódź1987Dziki Klub Academia10 km  MTak 
409 Tuchorska JulitaZłocieniec198310 km Mundurowi
 
KTak 
410
 
Twarowska AlinaSzczecin1979TT Szczecin10 km  K 
411
 
Ufniarz GrzegorzPolice1976 10 km  MTak 
412 USTIANOWSKI PRZEMYSŁAWSzczecin1975 10 km Mundurowi
 
MTak 
413
 
Van Dijk Jean PaulPoznań196610 km  MTak 
414 Wadas AndrzejSzczecin198310 km Mundurowi
 
MTak 
415 Wajs SebastianSzczecin198312 Brygada Zmechanizowana10 km Mundurowi
 
MTak 
416 Walczak FilipSzczecin199110 km Mundurowi
 
MTak 
417 Wantuch KrzysztofSzczecin198612 BZ Szczecin10 km Mundurowi
 
MTak 
418
 
Wardyn JarosławSzczecin1976PARUNMEDIC10 km Mundurowi
 
MTak 
419 Waryszak SławomirPolice1960UKL Ósemka Police10 km Nordic Walking
Powiat Police
 
MTak 
420 Wasilewski AndrzejSzczecin197810 km  MTak 
421 Wasylów KatarzynaSzczecin196910 km Nordic Walking
 
KTak 
422 Waszkiewicz DominikSzczecin197810 km  MTak 
423 Weber AnetaSzczecin197710 km Nordic Walking
 
K 
424 Wielowiejska DagmaraOrzysz198015 bz10 km Mundurowi
 
KTak 
425
 
Wiliński MarekŚwidwin196110 km  MTak 
426
 
Winkel ArkadiuszGryfino1972100% EKIPA GRYFINO10 km  MTak 
427 Wiśniewski CzesławSzczecin1951Maratończyk Szczecin10 km  MTak 
428 Witczak-Sperka MariolaSzczecin1960RAZ Szczecin10 km  K 
429 Włodarczyk TomaszKamień pomorski1982JW 190510 km Mundurowi
 
MTak 
430 Wnęk MarekJelenia Góra1971SJO Premium10 km  MTak 
431 Wojciechowski ArturPolice198510 km Powiat Police
 
MTak 
432 Wojciechowski PrzemysławPrzecław1972NML Przecław10 km Mundurowi
Powiat Police
 
MTak 
433 Wojdylewski ArielSzczecin197810 km  MTak 
434 WOJNACH ANDRZEJ SZCZECIN1970WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE10 km  MTak 
435
 
Wojszczyk MichałSzczecin198410 km  MTak 
436 Wojton MarcinŁódź199010 km  MTak 
437 Woliński Piotr Łódź1987Academia10 km  MTak 
438 Wolski JakubŁódź1991WCKMed Łódź10 km Mundurowi
 
MTak 
439 Wołczak IwonaSzczecin198410 km  KTak 
440 Woźniak OlafZakopane1990 10 km  MTak 
441 Woźniak KarolinaŁódź1991Dziki Klub Academia10 km  KTak 
442 Wrondas TomaszPolice199510 km  MTak 
443 Wróblewski JarosławSzczecin1973Ruchowa Akademia Zdrowia10 km Mundurowi
 
MTak 
444 Zabieglinski  Andrzej Rybnik1982KB Mosir Jastrzębie 10 km  M 
445 Zabielski JózefSzczecin197310 km Mundurowi
 
M 
446 Zaborowska  Dagmara Szczecin198410 km Powiat Police
 
K 
447 Zagawa DamianSzczecin19755pinż10 km Mundurowi
 
MTak 
448
 
Zakens AnnaŚwinoujście198310 km  KTak 
449 ZAKRZEWSKI MARCINGm. KOBIELE WIELKIE201510 km Mundurowi
 
M 
450
 
Zawodniak MirosławPolice1974BBL Police10 km Powiat Police
 
MTak 
451
 
Zgliński DobiesławSzczecin19811bpzmot/12bz10 km  M 
452 Ziółkowska Sylwia Szczecin197310 km Nordic Walking
 
KTak 
453 Ziółkowski PawełPolice1987Spartanie Dzieciom10 km  MTak 
454 Zygoń ArturStargard Szczeciński 1987Iron Insane 10 km  MTak 
455 Żak JakubWęgorzewo198911 pa/16DZ10 km Mundurowi
 
MTak 
456 ŻAMOJCIN MAREKSzczecin196110 km Nordic Walking
 
MTak 
457 żamojcin Małgorzata Szczecin196010 km Nordic Walking
 
KTak 
458 Żamojcin MichałSzczecin1986niezrzeszony10 km Nordic Walking
 
M 
459 ŻELISKO ŁUKASZBARTOSZYCE199010 km Mundurowi
 
MTak 
460 Żołno MagdaGorzów Wlkp.196610 km Nordic Walking
 
K 
461
 
Żuk KrzysztofKołobrzeg1986Team Decathlon Ustowo 10 km  MTak 
462
 
Żurawski MichałSzczecin1982TotalShine10 km  MTak 
463
 
Żywicki JanuszSzczecin1968KB Pionier Szczecin10 km  MTak